Pętla czasu. Tom II

💥"PĘTLA CZASU"💥
TOM 2
AUTOR: Aleksandra Lewenhaupt

WYDAWNICTWO: WASPOS

Czy Pętla Czasu zatoczy koło?
Czy to prawda, że nic nigdy nie dzieje się bez przyczyny, zawsze jest jakiś powód?

"Każdy z chwilą urodzenia otrzymuje nić życia.
Nie zawsze jednak ma kontrolę nad tym, kto złapie jej drugi koniec.
Moja nić, trochę nadszarpnięta i poplątana, w końcu trafiła do właściwej osoby....."

"Pętla Czasu" część 2, to kontynuacja losów Aleksandry Marczak i Borysa Carena.
W tej części Pętla Czasu zatoczy koło. Skrywane tajemnice wyjdą, na światło dzienne a  bohaterowie przeżyją niemałe emocje.
Historia przepełniona emocjami, uczniami, trudnymi wyborami,  dynamiczną akcją i niebezpiecznymi momentami. Pełna zakrętów i zwrotów akcji, które trzymają czytelnika w napięciu do ostatniej strony. Autorka wprowadziła fajny smaczek z postacią Korneli, to był naprawdę ciekawe posunięcie.
Nie zabraknie również pikantnych scen erotycznych, które dodadzą smaczku tej historii.
Autorka stworzyła ciekawą,  dynamiczną fabułę, która została bardzo dobrze rozplanowana i dopracowana. A to wszystko sprawia, że książka wciąga.

Bohaterowie dobrze wykreowani i widać dużą przemianę, większości z nich. Aleksandra stała się jeszcze silniejsza.

"Mogę tylko jej słuchać i czuć jej delikatną skórę. Muszę się w końcu obudzić.... Bo dla niej jestem w stanie zejść do samego piekła i dla niej z niego powracam."

Aleksandra dowiaduje się, że Borys jest w stanie krytycznym, postanawia do niego pojechać i czuwać przy nim. Borys dzięki niej, ma siłę walczyć i powili, staje na nogi. Uczucie między nimi staje się coraz silniejsze. Borys Caren rozgościł się w jej sercu dziewczyny na dobre. Jednak ich szczęście nie potrwa długo i wszystko zmienia się jak za dotknięciem magicznej różdżki.
Aleksandra dowiaduje się o układzie Jacka i Borysa, a to dopiero początek rewelacji
 z którymi Ola będzie musiała się zmierzyć. Wychodzi cała  prawda o wypadku jej rodziców, który zaważyły na jej całym życiu.
Nie może się pogodzić z tym i wybaczyć mężczyźnie, którego pokochała. Czuję się pogubiona, oszukana. Jednak życie planuje,  coś jeszcze dla kobiety i postanawia, wyjechać nie oglądając się za siebie.
Życie tej dwójki zmieni się o sto osiemdziesiąt stopni.

-Czy Borys, którego pokochała całym sercem, tylko będzie na moment jej?
-Jaka okaże się prawda o śmierci rodziców Oli?
-Co Borys ukrywa przed kobietą?
-Jak ułoży się życie Oli i Borysa?
-Czy miłość zatrze przeszłość?
-Co naszykowało dla nich życie?
-Czy  Caren odzyska swoją miłość?

Polecam.

Kup książkę Pętla czasu. Tom II

Pętla czasu
Aleksandra Lewenhaupt0
Okładka ksiązki - Pętla czasu

Dla Oli zaczyna się nowy rozdział. Wychodzi za mąż za swoją pierwszą miłość - Jacka. Ich życie z pozoru wydaje się idealne. Jacek podejmuje dobrze płatną...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska