Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek

Aby móc w pełni zrozumieć, jakie to niesie główne przesłanie zostało nadane w tytule tego poradnika autorstwa Pani Logan Ury pt. ''Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek'' zaczerpnęłam nieco wcześniej wiedzę na ten temat poprzez zastosowanie go w praktyce.

Należy zauważyć i podkreślić to, że nie zawsze w teorii istnieje gotowy plan, aby stworzyć w naszych umysłach na to, aby tak od razu zaistniał on na poczekaniu. Gdyby to mogło, być takie proste to bylibyśmy szczęśliwi z tego powodu, że potrafimy być wytrwali, cierpliwi, tolerancyjni, nie okazywali ciągłej zazdrości, ale jednak ona się pojawia i zakłóca ten spokój, na który tak dzielnie się od wielu lat wspólnie pracowało, by był utrzymany na dobrym poziomie bądź relacjach w związku.

Poradnik ten składa się z 18 rozdziałów podzielonych na 3 części.

Autorka w adekwatny sposób przedstawia w tym oto poradniku, jak mamy się zachować, w momencie, kiedy szukamy partnera, który okaże się być tym jedynym.

Podoba mi się to, że autorka znajdzie, zawsze ciekawe wyjdzie z każdej trudnej sytuacji dotyczącej relacji występującej w związku.

Zwróciłam również na godne polecenia autorskie ćwiczenia, pytania, a co najważniejsze zamieszcza pod każdym z rozdziałów kluczowe wnioski.

Umiejętnie potrafi skorzystać z literatury fachowej, co również mnie to ujęło pozytywne.

Elementem dodatkowym w tym poradniku są trafnie dobrane przykłady z życia zawodowego autorki oraz dodatek zamieszczony na samym końcu tego poradnika.

Podsumowując, mogę jedynie stwierdzić pokrótce swoje osobiste refleksje, że poznałam, jak wyglądają związki partnerskie z punktu widzenia autorki, nawet gdy nie zawsze znajdujemy właściwe osoby do stworzenia wspólnego szczęścia, z którymi możemy porozmawiać na wszystkie tematy, które są tak naprawdę niełatwe w ich pełnym rozumieniu i wspólnym rozważaniu ze względu na czas, podejście do życia, od którego z czasem zależy tak wiele.

Wydawnictwu Znak dziękuje za podarowanie mi do zrecenzowanie poradnika autorstwa Pani Logan Ury pt. ''Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek''.

Polecam przeczytać ten poradnik.

Informacje dodatkowe o Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek :

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-04-14
Kategoria: Poradniki
Tłumaczenie: Aleksandra Gietka-Ostrowska
Dodał/a opinię: Emilly26

Tagi: Rodzina i związki - poradniki bóg

Zobacz opinie o książce Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek

Kup książkę Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek