Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek

Czy miłość można zaplanować? Czy raczej powinna być spontaniczna i rodzić się pod wpływem chwili, zauroczenia czy kokietującego spojrzenia? Ale czy zawsze jest w życiu tak, jak sobie wymarzymy? Czy często życie pisze nam inne, nieprzewidywalne scenariusze?

Autorka, psycholożka i ceniona na całym świecie ekspertka w dziedzinie miłości uzmysłowi nam, jak powinna się rodzić miłość. Jak wygląda randka XXI wieku, czy powinna być zaplanowana czy spontaniczna? Jak się do niej przygotować, jakie aspekty należy wziąć po uwagę, na czym skupić swoje przemyślenia. Bo iść na randkę tak z rozbiegu, bez żadnego przygotowania to niesamowite ryzyko. Nie wierzycie? Przekonajcie się sami ...

Plan na miłość to ciekawy i interesujący poradnik pozwalający inaczej spojrzeć na nowy związek. W nowatorski sposób kieruje nas ku lepszemu życiu, pokazuje nam, że stworzenie fajnego związku wymaga pracy i przygotowania, poznania tej drugiej połówki. W jakim celu? Aby związek był udany, a partnerzy dopasowani pod wieloma względami. Nie jest to łatwe i szybkie do realizacji, ale jak wskazuje Logan Ury, nie niemożliwe. Wystarczy odrobina cierpliwości i skuteczności, otwarcia się na tę drugą osobą. Pokonania swoich słabości i ułomności, nie poddawania się przy pierwszej porażce. Dzięki temu poradnikowi zawsze znajdziesz wyjście z trudnej sytuacji, autorka nie pozostawia ludzi samych. Wskazuje, podpowiada, otwiera oczy i uczy określonych zachowań. A wszystko jest potwierdzone przykładami, dzięki nim jesteśmy w stanie bardziej zobrazować sobie daną sytuację, wyobrazić siebie w określonym kontekście i znaleźć odpowiednie dla nas rozwiązanie.

Ta lektura, pomimo że wydaje się łatwa i przyjemna – bo taka też jest, skłania do refleksji nad naszym podejściem do związków, nad doborem partnera życiowego, nad pełnią szczęścia i osobistym spełnieniem. Nawet osoby żyjące w zgodnych i dobranych związkach, w tym poradniku znajdą coś dla siebie, coś co zakiełkuje i w przyszłości będzie przynosić satysfakcjonujące efekty.

Ciekawym dodatkiem są interesujące testy do wykonania dla czytelnika. Podpowiedzą, czy masz udany związek, a jak cały czas szukasz, wskażą drogę do udanego związku. A każdy rozdział kończy się podsumowanie, zebraniem wniosków i przedstawieniem ich w kilku punktach. Takie utrwalenie wiedzy, aby na dłużej w nas została, a najlepiej na zawsze.

Trzeba przyznać, że autorka wiele pracy włożyła w przygotowanie tej pozycji, lata badań nad zachowaniami ludźmi, nad relacjami, nad postawą człowieka w danej sytuacji. Ale jej praca nie poszła na marne, posłuży pokoleniom ludzi, będzie dla nich stanowić światełko w tunelu prowadzącym do stworzenia udanego związku.

A po co powstała ta lektura? Przecież już tyle napisano o miłości, że nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. A jednak? Ona ma pomóc ci znaleźć tę jedyną i niepowtarzalną miłość twojego życia. Upragnioną i wyczekiwaną od lat. Dającą ukojenie i szczęście na długie lata.

Ta lektura gwarantuje wesołe i pełne emocji spędzenie czasu, wielokrotnie wywołuje uśmiech na twarzy, ale i pąsowe policzki. A więc? Szybciutko bierzcie się za Plan na miłość, aby żadna randka wam nie umknęła, przecież nie można pozwolić, aby szczęście nas omijało szerokim łukiem ...

Informacje dodatkowe o Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek :

Wydawnictwo: Znak
Data wydania: 2021-04-14
Kategoria: Poradniki
Tłumaczenie: Aleksandra Gietka-Ostrowska
Dodał/a opinię: Małgosia Brzeska

Tagi: Rodzina i związki - poradniki bóg

Zobacz opinie o książce Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek

Kup książkę Plan na miłość, czyli jak stworzyć fajny związek