Płomienie

Tatum Brandt przeszła wiele ze swoim sąsiadem. Jared Trent był jej przyjacielem, jej miłością ale także dręczycielem. Mimo wszystko zostali parą - nierozłącznymi papużkami, którym na horyzoncie widniała wspólna przyszłość. Niestety mimo wszystko o ją zostawił.
   Jared poświęcił się swojej pasji - karierze kierowcy wyścigowego. Rzadko odwiedzane rodzinne strony ale teraz na prośbę matki powraca.
   Tatum próbuje ułożyć sobie życie na nowo. Z Benem, chłopakiem buduje związek zupełnie inny od tego, jaki miała z Jaredem. I wcale nie opuściła rodzinnego miasteczka, o czym zapewniała go jego matka. Już pierwszego dnia dochodzi do nich spotkania. Niestety ona już nie jest taka jak kiedyś.
   Co przyszykował dla nich los? Co zrobi Jared? Czy Tate w swoim sercu ma chociaż szczyptę uczucia do dawnego chłopaka? Jak zakończy się ta historia?

Jared i Tate dostarczyli mi naprawdę wielu silnych emocji. Ich historia była bardzo zawiła i dość niepewna jeśli chodzi o przyszłość. Każdy tom z serii czytałam z uwagą i wypiekami na twarzy. Nie mogłam się doczekać ostatniego, by zobaczyć jak się to wszystko zakończy.
   Finał okazał się być równie emocjonalny co cała reszta. Totalnie zakręcony. Kolejny raz czułam się jakbym wsiadła na rollercoaster emocjonalny.
   Emocje z każdą kolejną stroną intensyfikowały się. Nabierały rozpędu szarpiąc moim sercem niczym muzyk strunami harfy.
    Autorka kolejny raz postawiła na budowaniu przyszłości mając w pamięci niczym żywe obrazy tego, co już było. Tego co bolało, choć także chwil będących cudownymi wspomnienia, mimo iż już nie powrócą.
   Humor kolejny raz doskonale bawił i był doskonałą równoważnią dla tych wszystkich wątków, w których serce drżało z niepokoju bądź pękało na pół.
    Romans w wykonaniu autorki kolejny raz zachwycił. Czuć było tę pasję i miłość. Wzajemne przyciąganie. Prawdziwy magnetyzm. Same sceny uniesień natomiast były bardzo zmysłowe i erotyczne ale ze smakiem. Wywarzone i z wyczuciem.
   Ciężko jest mi się rozstać z bohaterami, których polubiłam. Z całą paczką przyjaciółmi, którzy byli bardzo sympatyczni. Spędziłam z nimi wyjątkowe chwile. Cudowna historia. Napisana lekko ale z mocniejszymi brzmieniami. Poruszająca istotne tematy i zmuszająca do refleksji. Autorka ma świetny styl i zdecydowanie umie pobudzić wyobraźnię i utrzymać uwagę do samego końca.

Polecam

Kup książkę Płomienie

Falls Boys
Penelope Douglas0
Okładka ksiązki - Falls Boys

Dzieci bohaterów serii „Fall Away” są już nastolatkami. Teraz pora na ich historię! Aro Marquez nie jest grzeczną dziewczynką, a kłopoty to...

Dręczyciel. Fall Away
Penelope Douglas0
Okładka ksiązki - Dręczyciel. Fall Away

Zmienił jej życie w szkole w piekło. Nie rozumiała, dlaczego jej nienawidzi. Nazywa się Tatum Brandt, ale on w żaden sposób się do niej nie zwraca. Jednak...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;