Poczuj magię Księżyca

Księżyc jest wszystkowidzącym okiem pośród nocy.

Hejka!
Czy zastanawialiście się kiedyś jaki wpływ na nasze życie, na nasze istnienie na świecie ma księżyc? Jeżeli chociaż raz zadaliście sobie takie pytanie, albo jesteście chociaż trochę zainteresowani tym tematem, to mamy dzisiaj książkę, która da wam trochę odpowiedzi, bądź wskazówek. Zapraszamy dzisiaj na recenzje książki "Poczuj magię księżyca" od Wydawnictwa Muza oraz Keylah Missen.

"Księżyc to czarodziejka i medrczyni. To dziewica i matka. To pająk tkajacy sieć przeznaczenia. Ma oblicze trzech - prządki i parek, które przyjdą po nas, gdy nić życia zostanie przecięta."

Może zaczniemy od tego, że z początku, przed przeczytaniem książki myślałyśmy, że ta książka to będzie bardziej bajka, wymyślona historia o księżycu i jego mocach. Jednak później podczas czytania zobaczyłyśmy że zawiera wiele ciekawych wskazówek, informacji oraz zagadnień dotyczących samego księżyca, jak i jego powiązań w życiem codziennym.
Ciekawymi zagadnieniami jak dla nas były wpływy księżyca na nasz organizm, cykl miesiączkowy czy na nasze narodziny. Interesujące również były powiązania z mitologią czy historią.
Według nas książkę podpiełybyśmy bardziej jako opowieść z ciekawostkami niż poradnik, gdyż znajdziemy tam masę interesujących rzeczy, które mają zastosowanie praktycznie w całym naszym życiu.
Bardzo podobała na się również tematyka związana z rytuałami, amuletami czy z samą medytacją. Niektóre z tych czynności ciężkie do zrealizowania, jednak sama otoczka klimatu i tej mocy księżyca ma bardzo przyjemne oddziaływanie na psychikę i zachowanie czytelnika.
Jest to opowieść o wpływie księżyca na całe nasze życie. Książka ta rozświetla nam drogę i rozjaśnia umysł względem pojęcia księżyca, teraz po przeczytaniu książki zdajemy sobie sprawę, że jest on czymś więcej niż saletitą Ziemi i ma na nas ogromny wpływ.
Dodatkowo bardzo podobały nam się wszelakie obrazki ukazujące powiązanie z danym polączeniem z naszym satelitą.
Brawa należą się również wydawnictwu, gdyż książka, obrazki, okładka, wszelkie ozdoby w tyk poradniku wyglądają zachwycająco.

Jeżeli, więc macie ochotę zapoznać się i dowiedzieć trochę o naszym księżycu, o jego wpływie na nasze życie, to ogromnie wam tę pozycję polecamy. Nam się bardzo podobała. Miłego dnia :)

Informacje dodatkowe o Poczuj magię Księżyca:

Kup książkę Poczuj magię Księżyca

Sekretnik współczesnej czarownicy
Keylah Missen0
Okładka ksiązki - Sekretnik współczesnej czarownicy

Witaj w świecie magii, dzięki której spełniają się marzenia! Ludzie od zarania dziejów wykorzystują czary i zaklęcia, by wpływać na swoje zdrowie...