Podstawy prawa finansowego dla ekonomistów

Może ten podręcznik nie powinien być liczony jako kolejna przeczytana przeze mnie książka w wyzwaniu, jednak spędziłam nad nią tyle morderczych godzin, że niestety nie mam wyboru. Nigdy nie sądziłam, że podczas mojej akademickiej przygody będę musiała przeczytać jakąkolwiek książkę od deski do deski i dodatkowo tą książką będzie podręcznik dotyczący prawa. Nie dość, że sam przedmiot jest zniechęcający, to jeszcze ta pozycja, autorstwa mojej wykładowczyni jest... zdecydowanie nie dla studentów. Nie dla studentów, którzy studiują finanse i rachunkowość. Mnogość słownictwa typowego dla prawników, którzy zagłębiają się w takich tematach. Mnogość ustaw, po które zapewne w większości nigdy nie sięgniemy. Czytając nawet po kilka razy dany akapit nie byłam w stanie zrozumieć istoty i sensu zdań, a przecież nie tak powinien wyglądać podręcznik akademicki. Czy dowiedziałam się czegokolwiek z tej książki? Czy będę w stanie odtworzyć cokolwiek z pamięci, aby udało mi się napisać egzamin? Szczerze wątpię, ale przynajmniej mam czyste sumienie i satysfakcję, że próbowałam przez to przebrnąć.

Informacje dodatkowe o Podstawy prawa finansowego dla ekonomistów:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2014-02-01
Kategoria: Podręczniki
ISBN: 978-83-7875-201-1
Dodał/a opinię: Marta Olszewska

Zobacz opinie o książce Podstawy prawa finansowego dla ekonomistów

Kup książkę Podstawy prawa finansowego dla ekonomistów