Pokochaj mnie

Tom 3 cyklu Oblicza miłości

💛PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA 💛

„Chciałabym powiedzieć „pokochaj mnie”,
ale nie zrobię tego,
bo nie tak się umawialiśmy. Nie było mowy o żadnych głębszych uczuciach.
Tylko że ja nawet nie zauważyłam,
kiedy takowe zrodziły się w moim sercu”

Spotkanie nad jeziorem z Lexi i Gośki, prawdopodobnie uratowało Magdę przed samotnością.
Trzydzieści lat, rozwód i rodzice, którzy się jej wyparli oraz mocne postanowienie życiowych zmian.
Magdalena niesamowicie wtapia się w paczkę szalonych, ale też bardzo oddanych sobie znajomych. W szczególności Artur, brat Filipa, który skreślił kobiety jeśli chodzi o związki, z tym że, nie przeszkadza mu to, mieć codziennie inną w swoim łóżku.
Magda po zdradzie męża i prawie zerowym życiu seksualnym, postanawia od tej pory korzystać z życia i w końcu poczuć - co to prawdziwy seks i przyjemność. Idealnym kandydatem okazuje się Artur, gdyby jeszcze jej przyjaciółki, nie marudziły, że on się nie nadaje do związków.
Ale cholera, jej właśnie o to chodzi. Seks, seks, dużo seksu takiego, o którym do tej pory czytała tylko w książkach. Zero uczuć i pierduł w stylu „związek”. Tych dwoje z miejsca łapie o co chodzi, a ukrywanie tej gorącej relacji przed znajomymi, chociaż tak fascynująco niegrzeczne, to jednak sprawia lekkie wyrzuty sumienia.

„Jego dłoń wędruje na moje kolano i delikatnie mnie pieści. Podoba mi się jego dotyk,
rozpala każde miejsce, którego dotknie. Do tego obietnica, że jego fiut prędzej czy później znajdzie się w moich ustach... Zamykam oczy i próbuję się uspokoić, bo przecież nie mogę dotrzeć do domku w takim stanie. Swoją drogą, sama nie wiem, jakim cudem on potrafi mnie tak szybko rozpalić. Kiedy zaczyna mówić coś o seksie i o tym, co ze mną zrobi, jest po mnie. Wiem, że ma w tym względzie dużo większe doświadczenie, i liczę na jego pomysły”

Niesamowita chemia pomiędzy Magdą, a Arturem, niespodziewanie przeradza się w przyjaźń, czego nie ułatwiają nieustające wspólne spotkania i wyjazdy całej paczki.

Co się jednak stanie, gdy jedno z nich poczuje coś więcej…
Atencja, zaborczość, zazdrość, ale czy to wystarczy by zrozumieć jak wiele można stracić?

„W głębi duszy mam jakiś cień nadziei, że jednak on również poczuł do mnie coś więcej. Chciałabym, żeby odwzajemniał moje uczucia, ale zdaję sobie sprawę, że to nie jest możliwe”

Niesamowita jest ta część.
Tyle pikantnych momentów i tyle seksu, a zarazem tyle uczuć, których chyba tylko sami zainteresowani nie widzą.
Są też emocje i wiele goryczy, spowodowane odrzuceniem, przez najbliższą rodzinę, ale jest przecież niesamowita paczka przyjaciół, na których zawsze i w każdej sytuacji można polegać.

„Nie potrzeba milionów na koncie, przede wszystkim liczą się ludzie. Ludzie, dla których ty również się liczysz”

Główna bohaterka to na prawdę świetna dziewczyna, mimo, że pochodzi z bogatego domu, w którym nie było miłości i okazywania uczuć.
Artur natomiast, może wydawać się dupkowaty, a tak na prawdę, to skrzywdzony przez kobiety, wspaniały mężczyzna.
Ich flow daje się dostrzec od pierwszej konwersacji o wibratorze i ścianie 🤣, a ich niesamowita relacja, moim zdaniem, od początku jest czymś więcej niż tylko układem 💛

Będziecie na przemian : śmiać się, podniecać, wkurzać i płakać.

Dziewczyny dają czadu jak zwykle, a ich rozmowy
i wygłupy, można cytować w memach🤣

„-Kurde! Mam strój kąpielowy z zeszłego roku!
– Ja pierdole! Ale tragedia. – Sarkazm Gośki jest mi dobrze znany.
– No tragedia! Bo strój z zeszłego roku, a dupa tegoroczna!-podsumowuje Lena”

Dodatkowo tyle atrakcji ile funduje nam autorka, w tym zimowym okresie, może rozgrzać dosłownie każdego : kulig, morsowanie, gorące zewnętrzne jacuzzi i morze grzanego wina, jeju to jest na prawdę idealna książka na zimowe wieczory i nie tylko 😉

Bezapelacyjnie, koniecznie musicie przeczytać „Pokochaj mnie” 💛, ale jeśli jeszcze nie znacie dwóch poprzednich tomów, to polecam gorąco historię Lexi  i Gośki 💚.

Już przebieram nóżkami, w oczekiwaniu na kolejny tom, na który mam nadzieję, nie będziemy musieli długo czekać!

Pięknie dziękuję autorce za możliwość objęcia patronatem medialnym tej cudownej części 💛 serii OLICZA MIŁOŚCI i chyba polubię żółty kolor jak bohaterka tego tomu 💛

Informacje dodatkowe o Pokochaj mnie :

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-01-21
ISBN: 9788382196610
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Pokochaj mnie

Kup książkę Pokochaj mnie

Uwierzyć w miłość
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Uwierzyć w miłość

Alicja jest młodą i niezależną kobietą, która z powodzeniem prowadzi własny biznes. Od kiedy przyłapała swojego faceta na zdradzie, przestała wierzyć w...

Wybierz mnie
M. F. Mosquito0
Okładka ksiązki - Wybierz mnie

Życie rudowłosej Małgorzaty w końcu jest poukładane – stała praca, stały związek i coraz bardziej konkretne plany na przyszłość. Odkąd w jej życiu...