Pokolenie tinderówek

POKOLENIE TINDERÓWEK
@joannaochach to książka z której dowiecie się jak w tych czasach ludzie są tak naprawdę samotni, złaknieni miłości ale też obawiający się jednocześnie zobowiązań. Jesteśmy schowani za biurkiem, monitorem, ekranem komórki i czasami wręcz udajemy osoby którymi tak naprawdę nie jesteśmy...ale nie chcemy 'zranić' osoby po drugiej stronie. Czasami po prostu chcemy się przypodobać, wypaść jak najlepiej...udawać...manipulować drugą osobą w celu osiągnięcia celu, który niekoniecznie jest taki sam jak osoby po drugiej stronie ekranu telefonu.
TAKA JEDNA umawia się na randki,mimo, że ma w głowie PANA ZAKOCHAŁAM SIĘ I BĘDĘ O TYM GADAĆ. Czy będzie w stanie znaleźć szczęście? Kto okaże się prawdziwym samcem alfa bez obciążeń genetycznych, którego tak poszukuje? Czy jej bezpośredniość, niekiedy naiwność nie będą przeszkodzą do budowania relacji?

TAKA JEDNA wierzy w miłość...Czy ją odnajdzie? Przekonajcie się 😉
Uprzedzam tylko, że język jest...hmmm...luźny, bezpośredni. Znalazło się trochę wulgaryzm.ów i opisów erotyczny.ch scen więc nie jest to książka dla najmłodszych 😇 Mimo wszystko, polecam. Przeżywałam wzloty i upadki razem z bohaterką...Analizowałam niekiedy zachowanie jej potencjalnych kandydatów przy czym śmiałam się a czasami wkurzałam przez ich podejście. Oczywiście z zachowań bohaterki również miałam momentami ubaw...Było też współczucie 😉
Jeżeli szukacie książki na relaks i chwilę zapomnienia po ciężkim dniu...to polecam. POKOLENIE TINDERÓWEK, TAKA JEDNA - zadbają o Was i pokażą świat aplikacji randkowych nie przez różowe okulary 😎 (niech kolor okładki- mój ulubiony 😉) Was nie zmyli 😀

Informacje dodatkowe o Pokolenie tinderówek:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2023-01-04
ISBN: b.d.
Dodał/a opinię: Karola_1409

Zobacz opinie o książce Pokolenie tinderówek

Kup książkę Pokolenie tinderówek

Księga zaklęć