Pokonać demony przeszłości. Wyzwolenie z więzów

Tom 2 cyklu Pokonać demony przeszłości

Muszę przyznać, że ostatnio mam wielkie szczęście do książek,które przyszło mi recenzować.

Tym razem w moich rękach znalazła się druga część serii "Pokonać demony przeszłości".

I.. TO BYŁO MISTRZOSTWO ŚWIATA. Po prostu.

Dalsze losy Ally i Jasona mnie porwały. Po tym, jak bohaterowie stawili czoła swoim traumom ,a sytuacja wydawała się zmierzać w dobrą stronę autorka zaserwowała nam potężną emocjonalną bombę. Nie zdradzę Wam szczegółów fabuły, choć zazwyczaj uchylam rąbka tajemnicy.

Po prostu nie jestem w stanie tego zrobić by nie odbierać tej opowieści tego,co mnie urzekło.

Czytając kolejne rozdziały nie mogłam uwierzyć w ogrom nieszczęścia tych dwojga ludzi, którzy zrobili już tak wiele by się otworzyć, nabrać odwagi do stawiania kolejnych kroków i przełamywania barier. Muszę uprzedzić, że płakałam jak bóbr i czasem nie wiedziałam jak ubrać w słowa to,co czułam podczas lektury. Ile może znieść jedno serce? Czy jest jakiś limit po którego przekroczeniu musi być już tylko lepiej?

Czy da się wyjść ze swojej skorupy w imię uczucia?

Odpowiedź znajdziecie sięgając po tę magiczną, pełną emocji i wzruszeń historię.

Polecam ją każdemu kto kocha Nicholasa Sparksa, wielbicielkom książek "Tysiąc pocałunków " czy "Kiedy pada deszcz " a także tym wszystkim,którzy poszukują czegoś co zostanie w pamięci i sercu na długo.

Informacje dodatkowe o Pokonać demony przeszłości. Wyzwolenie z więzów:

Wydawnictwo: Lucky
Data wydania: 2022-08-22
Dodał/a opinię: KamaZ03

Tagi: obyczajowe romanse

Zobacz opinie o książce Pokonać demony przeszłości. Wyzwolenie z więzów

Kup książkę Pokonać demony przeszłości. Wyzwolenie z więzów

Pokonać demony przeszłości. Bolesna tajemnica
Ilona Łuczyńska0
Okładka ksiązki - Pokonać demony przeszłości. Bolesna tajemnica

Alison boleśnie przekonała się, jak życie, cele i priorytety mogą się drastycznie zmienić przez tragiczne wydarzenia, na które nie mamy wpływu. Napadnięta...

Siła nadziei
Ilona Łuczyńska0
Okładka ksiązki - Siła nadziei

Lea od początku nie miała łatwego życia. W dzieciństwie doświadczała przemocy fizycznej i psychicznej, a jej ojciec odszedł, ponieważ nie mógł wytrzymać...