Pokusa gangstera

Tom 4 cyklu Gangsterzy

Był czas na historię Chloe, Jordan i Avy. Teraz przyszedł czas na Melissę. Czas poznać wszystko z jej perspektywy.

Melissa prowadzi w miarę normalne życie. Nie ma nic wspólnego z przestępczą organizacją do której należy jej ojciec.

Ian McInnes to prawa ręka Sullivana, znanego z poprzednich tomów. Ciężko zapracował na swoje miejsce w świecie mafii.

Kiedy rozpęta się piekło Melissa będzie potrzebowała jego ochrony. Rodzinne tajemnice i nowe fakty wyjdą na jaw.

"Pokusa gangstera" to 4 tom z serii "Gangsterzy". Mimo, że każdy tom opowiadany jest z innych perspektyw to razem tworzą spójną całość i są kontynuacją poprzednich tomów.

Historia Chloe wszystko zapoczątkowa a opowieść Melissy wszystko pokomplikuje.

Z niecierpliwością będę czekać na kontynuację. Powieść pełna jest akcji, a ja nie mogę się doczekać dalszych losów.

Książka należy do literatury obyczajowej, romansu. W każdym razie zdecydowanie polecam.

Informacje dodatkowe o Pokusa gangstera:

Wydawnictwo: NieZwykłe
Data wydania: 2021-01-20
ISBN: 978-83-8178-454-2
Język oryginału: Polski
Dodał/a opinię: Roksana

Zobacz opinie o książce Pokusa gangstera

Kup książkę Pokusa gangstera

Zimowe serca
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Zimowe serca

Erick Walker nie wierzy w cuda. A jednak pewnego zimowego dnia tuż przed Bożym Narodzeniem zdarzyło się coś niezwykłego. Nieznajoma uratowała Ericka, kiedy...

Klątwa Berserkera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Klątwa Berserkera

Miłość, zdrada, zbrodnia i wielkie namiętności w scenerii kamiennych fortec, rycerskich potyczek i krwawych bitew. Czy klątwa rzucona przez konającą kobietę...