Połączeni. Uwolnij mnie

Każdy z nas ma swoje zasady. Mniej lub bardziej konserwatywne. Staramy się według nich żyć. Nikt nie powie mi, że ktokolwiek żyje bez zasad. Ludzie są skonstruowani w ten sposób, że wiedzą, co mogą, a czego nie powinni robić. Choć istnieją prawa ustanowione przez państwo, to najważniejsze są, te nasze, osobiste. Wiemy, co powinniśmy robić i jak żyć, ale czasem los może spłatać nam figla i postawić przed nami osobę, która wszystko zakwestionuje. Pokaże inną drogę, a wtedy zasady, których trzymaliśmy się od początku, przestaną istnieć. Wyobraźmy sobie, że pewnego dnia, w którym nie dzieje się nic szczególnego, spotykają się dwie osoby. Są od siebie całkowicie różne. Wydawać by się mogło, że nigdy nie znajdą ze sobą wspólnego tematu. Wtedy stanie się coś niespodziewanego. Pewna mała iskierka przeskoczy pomiędzy nimi, a pożądanie da o sobie znać. Mogą mu się opierać, ale kiedyś wszystkie zasady, których tak kurczowo się trzymają, odejdą w niepamięć. Mogą uciekać, ale i tak się odnajdą. Niektóre rzeczy są przesądzone przez los i właśnie tak będzie w ich wypadku. Na początku zdecydują się na zwykły układ, który ma opierać się na niezobowiązującym seksie. Tylko, czy można powstrzymać serce? W końcu uczucia zawsze znajdą wyjście i nic ich nie powstrzyma. Wtedy ten niezobowiązujący układ przerodzi się w coś więcej. Coś, czego nic nie powstrzyma. Wszystkie zasady przestaną się liczyć, a te dwie osoby staną przed trudnym wyborem. Decyzją, która określi ich całe życie... Odkąd zaczął się rok szkolny, kompletnie na nic nie mam czasu, a prowadzenie bloga, schodzi wtedy na dalszy plan. Właśnie dlatego, posty pojawiają się dwa razy w tygodniu. Nie sądzę, żeby się to szybko zmieniło. Ostatnio cieszę się, że dałam radę przeczytać jedną książkę w tygodniu. Czy u was również tak jest? Czy też nie macie na nic czasu? Kończę te swoje pytania. Czas przejść do dzisiejszej recenzja. Czytałam wiele pochlebnych opinii na temat serii ,,Uwikłani" i kiedy zobaczyłam, że dostępne są egzemplarze recenzenckie nowego cyklu Laurelin Paige, nie zastanawiałam się długo i od razu sięgnęła po książkę pt. ,,Połączeni. Uwolnij mnie". To pełna emocji, łamania zasad i intensywności powieść, którą jeszcze raz z chęcią przeczytam. Pozwoliła mi się oderwać od szarej rzeczywistości. Jesteście ciekawi, czy od samego początku mnie zachwyciła? A może był to powolny proces? Jeśli tak, to zapraszam do zapoznania się z recenzją!
,,Wyciągnął rękę po następną pomarańczę, ale go zablokowałam.
 -Nie ma mowy. -Nie miało znaczenia, jak bardzo wyluzuję; nie zamierzałam znowu kraść.
 Kiedy jednak JC próbował mimo wszystko ponownie sięgnąć po owoc, cała skrzynka stojąca na krawędzi stolika spadła na ziemię. Wszędzie rozsypały się pomarańcze, turlając się pod stoliki i na przejście.
 -O cholera- rzucił JC. - Co teraz?
 -Biegnij!-Nie wiem, dlaczego to powiedziałam. Oczywiście najlepszym, najrozsądniejszym wyjściem byłoby zostać i zebrać wszystkie owoce, wyjaśniając, że to był tylko wypadek."

Nowa emocjonująca seria bestsellerowej autorki Uwikłanych.
,,-Złamaliśmy dzisiaj wiele zasad Gwen.
-Zasady są po to, żeby je łamać."

Ustalili zasady – tylko seks. Zapomnieli jednak o tym, że serc nikt nie pytał o zdanie.
Pamiętacie Gwen z Uwikłanych? W Połączonych nadszedł czas, aby poznać jej historię.

Gwen miała ciężkie życie, a przeszłość nawiedza ją niczym mroczny cień, który nie pozwala o sobie zapomnieć. Dlatego buduje wokół siebie mur, zza którego jedynie obserwuje świat. Osiągnęła sukces zawodowy – zarządza jednym z najpopularniejszych klubów nocnych w Nowym Jorku, jest singielką i bezpiecznie czuje się tylko w takich sytuacjach, które może w pełni kontrolować.
Wszystko diametralnie się zmienia, kiedy w klubie poznaje bogatego i przystojnego playboya – JC. On za wszelką cenę postanawia zburzyć mur, którym się otoczyła. Chce dać jej wolność i nieograniczoną ilość rozkoszy. Zawierają więc układ, który tylko z pozoru wydaje się jasny.Wkrótce seks bez zobowiązań już im nie wystarcza, a JC okaże się jedyną osobą, na której będzie polegać dziewczyna. Czy Gwen zdoła posłuchać swego serca i otworzyć się na prawdziwą miłość?

,,JC nalał mi do wanny piekielnie gorącą wodę -dokładnie taka, jaką lubię- i wlał do niej luksusowy płyn do kąpieli, który dostarczał hotel. Weszłam pierwsza, a JC zaraz po mnie. Potraktował mnie po królewsku — umył całe moje ciało, a potem tak długo masował plecy, aż wszystkie mięśnie się rozluźniły. Kiedy skończył, położyłam się na jego piersi. Objął mnie rękami i po prostu siedzieliśmy, wchłaniając wodę."
Gwen sprawuje nieustanną kontrolę nad swoim życiem. Trudne dzieciństwo nauczyło ją, by trzymać gardę i nigdy nie ufać drugiemu człowiekowi. Kobieta z żelazną wolę trzyma się swoich zasad, a każdy przejaw chaosu ją deprymuje. Choć ciosy padają z różnych stron, Gwen zawsze potrafi się podnieść, a jej determinacja i profesjonalizm pomogły jej uzyskać pracę menadżera w jednym z najpopularniejszych klubów w Nowym Jorku. Związki nie są dla niej. Nie potrafi mówić o swoich uczuciach, a maska chłodu, którą codziennie przywdziewa, z wielką wprawą zniechęca potencjalnych kandydatów. Pewnego dnia koleżanka z pracy prosi ją o zastępstwo, na co dziewczyna się zgadza. Nie wyobraża sobie, że te decyzja odmieni jej życie. W czasie imprezy poznaje seksownego, emanującego mocą JC, który zaburza jej zmysły. Gwen broni się jak może, przed wzajemnym przyciąganiem między nią a tym aroganckim mężczyzną, ale JC nie zamierza ustąpić. Z czasem zawiązują układ polegający tylko na seksie bez zobowiązań. Tylko, czy naprawdę można sprawować kontrolę nad własnym sercem? Jakie sekrety i niebezpieczeństwo ciągną się za Gwen i JC?
,,Poddałam się wtedy. Zupełnie. Dałam się pochłonąć falom. JC będzie mnie kochał mocno, a ja będę mu się opierać, lecz tutaj, pod jego językiem i palcami, mogłam się poddać. Tutaj mogłam pozwolić mu się kochać w pełni i całkowicie. Tutaj wiedziałam, jak zaakceptować jego miłość."

,,Połączeni. Uwolnij mnie" zabierze was w podróż, w której utrata kontroli oznacza wielkie pożądanie i namiętność. Powieść Laurelin Paige ukaże wam różne odcienie miłości i nieustanną walkę z uczuciami. Seksowna, intensywna historia rozpali wasze zmysły i zaburzy rytm serca. Powiem szczerze, że kiedy zaczęłam czytać tę książkę, doszłam do wniosku, że trafiłam na słabą, beznadziejną erotykę. Choć Gwen mi się spodobała, to JC nieustannie irytował i miałam ochotę go zabić. Nie podobała mi się fabuła, a czytanie coraz to kolejnych stron powodowało zmęczenie. Aż tu nagle, po około 80 stronie, coś zaiskrzyło i popłynęło dalej. Zaczęłam coraz bardziej wciągać się w tę historię, a w końcu nie mogłam się oderwać. Nie zniechęcajcie się, jeśli na początku wam się nie spodoba, bo dalej kryje się niesamowita, intrygująca powieść. Ostatnio czytając recenzję ,,Uwolnij mnie" w oczy rzuciło mi się zdanie, że to pozycja szablonowa, ale posiadająca swoją własną unikatową historię. I zgadzam się w tym w 100%. Bądźmy szczerzy, obecnie trudno znaleźć unikatową powieść. Dawno już takiej przestałam szukać. Teraz skupiam się na odkrywaniu inności, piękna w książkach. Nie ważne, ile jest do siebie podobnych. Liczy się tylko to, że wciąga mnie bez końca. I właśnie tak jest z pierwszym tomem ,,Połączonych". Autorka ukazała mi inne oblicze miłości, a obserwowanie powoli rodzącej się więzi pomiędzy Gwen a JC było przyjemnym i ciekawym zajęciem. Ciągłe odkrywanie tajemnic przyśpieszało puls. Nie brak tu humoru oraz wzruszających momentów. Jeśli szukacie powieści, która oderwie was od rzeczywistości, to ,,Połączeni. Uwolnij mnie" będzie idealną pozycją.

,,Problem polegał na tym, że się zmieniałam. To JC mnie zmieniał. Po kawałku kruszył mury, uwalniając mnie z więzienia. Jednak jego mury były wysokie jak zawsze."
Znalezione obrazy dla zapytania sexy kiss gif
Gwen nie miała w życiu łatwo. Od małego wiedziała, by nie ufać ludziom i przeć do przodu mimo wszelkich ciosów. Z małego, przerażonego dziecka wyrosła na zdeterminowaną, silną kobietę, która musi nieustannie sprawować kontrolę nad swoim życiem, a miłość uważa za bzdurę. Dzięki swojemu profesjonalizmowi szybko uzyskała pracę w prestiżowym klubie. Samotna, stroniąca od ludzi młoda kobieta zapierała się nogami i rękami, przed jakimkolwiek związkiem z JC. Pewnego razu uległa i zawiązała układ, który miał polegać tylko na niezobowiązującym seksie. Racjonalna, pewna siebie dziewczyna z czasem staje się bardziej otwarta oraz rozpromieniona. Niestety przeszłość daje o sobie znać, a serce nie chce słuchać umysłu. Czy związek między nią a JC ma jakikolwiek sens? JC bardzo skrupulatnie skrywa swoją tożsamość. Arogancki, seksowny mężczyzna rozkoszuje się w cielesnej przyjemności, ale kiedy spotyka Gwen, ta szybko staje się jego jedynym celem. Mężczyzna owiany jest tajemnicami. Gwen z czasem odkrywa w nim drugie dno — zranionej duszy, która pragnie, by ją ktoś poskładał. Zarówno Gwen, jak i JC nie pragną związku, ale uczucia dają o sobie znać. Czy będą potrafili sobie zaufać i dadzą się ponieść miłości? Norma, będąc jeszcze dzieckiem, przejęła opiekę nad swoim rodzeństwem. Praktyczna, zasadnicza młoda kobieta nie ma łatwo, ale nigdy się nie poddaje. Stara się, jak może, by utrzymać rodzinę razem. Ben jest młodszym bratem Gwen i Normy. W dzieciństwie maltretowany przez najbliższą osobę nie widzi nic dobrego w życiu. Dopiero pojawienie się Erica w jego życiu pomaga mu wyjść z dołka. Hudson nosi w sobie wielki ból oraz pustkę. Muszę, jak najszybciej przeczytać jego historię. Prawdziwi, mocni bohaterowie podbili moje serce i nie mogę się doczekać, kiedy w moje ręce wpadnie drugi tom.
,,Roześmiał się, nie oddając mi ręcznika.
 -Nie zostawię cię.
 -Naprawdę nie musisz mi dalej pomagać. To wykracza poza to, czym dla siebie jesteśmy. -Zupełnie niepotrzebnie się wyzłośliwiałam, lecz nie potrafiłam się powstrzymać. Czułam się skrzywdzona po tak wieloma względami. W ten sposób mogłam choć trochę odreagować."
,,Połączeni. Uwolnij mnie" to intensywna, intrygująca powieść, która rozpala zmysły. Spędziłam przy niej miłe chwile, choć na początku nie było tak kolorowo. Mam wrażenie, że autorka w drugim tomie ruszy z kopyta, a oderwanie się od książki będzie niemożliwe. Znajdziecie tu dużo scen erotycznych, ale przede wszystkim opowieść o dwójce zranionych ludzi, którzy muszą odważyć się zawalczyć o szczęście. Dajcie się ponieść i utraćcie kontrolę. Historia JC i Gwen nie będzie idealna, oryginalna, ale ciekawa i niezwykła. Polecam!

Za możliwość przeczytania

Kup książkę Połączeni. Uwolnij mnie

Namiętna wojna
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki -  Namiętna wojna

Ryzykowna miłość, tajemnice z przeszłości i zemsta, która najlepiej smakuje na zimno! Jolie przywykła do tego, że jej życie to nieustanna wojna. Kiedy...

Zemsta
Laurelin Paige0
Okładka ksiązki - Zemsta

Nawet diabeł troszczy się o swoich najbliższych. Na swój sposób. Małżeństwo było dla Celii i Edwarda układem biznesowym. Skorzystać miał...