Pomiędzy piekłem a niebem

Uwaga! Jesteście gotowi na prawdziwy wyciskacz łez?
Główna bohaterka to Abigail, młoda tancerka, która dowiaduje się, że choruje na nieuleczalnego guza mózgu. Dziewczyna traci nadzieję i rezygnuje z terapii, po czym wyrusza z przyjaciółką w podróż po Stanach. Dziewczyny trafiają do Salem, miasta czarownic, gdzie spotykają starą zielarką. Od tego momentu Abigail czeka niesamowita przygoda. W jej życiu pojawiają się przystojny Raum i nieco zagubiony Hanael. Kim są i jaki mają cel? Który z nich wygra? Jak zakończy się historia Abigail?
Przekonajcie się sami i poszukajcie odpowiedzi w tej książce.
"Pomiędzy piekłem a niebem" to idealna książka dla miłośników historii o aniołach i demonach.
Uwielbiam styl autorki i jestem pod ogromnym wrażeniem tej książki. To prawdziwy rollercoaster emocjonalny, który wzrusza do łez. Razem z bohaterką przeżywałam jej historię i emocje, które jej towarzyszyły.
Autorka poruszyła temat choroby, która nieoczekiwanie spada na młodą dziewczynę i rujnuje jej plany i marzenia.
To powieść, która zmusza do refleksji i pokazująca, że życie nie jest wieczne. Warto cieszyć się każdą chwilą i doceniać swoje życie.
Lekki styl autorki sprawia, że książkę czyta się szybko.
Jeśli szukacie wyciskacza łez to przy tej historii nie zabraknie Wam wzruszeń. Przyszykujcie sobie zapas chusteczek.
Gorąco polecam!

Informacje dodatkowe o Pomiędzy piekłem a niebem:

Wydawnictwo: Videograf
Data wydania: 2022-10-04
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Tagi: #pomiedzypieklemaniebem #videograf #katarzynagrabowska

Zobacz opinie o książce Pomiędzy piekłem a niebem

Kup książkę Pomiędzy piekłem a niebem

Gorszy syn (#1). Gorszy syn. Tom 1: W imię zemsty. W imię zemsty
Katarzyna Grabowska0
Okładka ksiązki - Gorszy syn (#1). Gorszy syn. Tom 1: W imię zemsty. W imię zemsty

W świecie, w którym liczą się pieniądze i wpływy, nie ma miejsca na litość. Nawet miłość nie może stanąć na drodze do realizacji celu. Ważne jest tylko...

Inne niebo
Katarzyna Grabowska0
Okładka ksiązki - Inne niebo

Podróż Julii, zapoczątkowana w "Magii ukrytej w kamieniu" i kontynuowana w drugim tomie – "Las Potępionych", nadal nie dobiegła końca. Życie...