Powiem tylko raz

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2020-10-14
Kategoria: Kryminał, sensacja, thriller
ISBN: 978-83-8215-094-0
Liczba stron: 448
Tytuł oryginału: Never Tell
Tłumaczenie: Lech Z. Żołędziowski
Dodał/a opinię: Colibri

Ocena: 4.67 (9 głosów)

Recenzja „Powiem tylko raz”
Czy to możliwe aby w jednej rodzinie było aż tyle wypadków? Czy to może być przypadek że w miejscu tragedii zawsze obecna jest jedna i ta sama osoba?
„- Mój mąż – słyszę własny głos. – Nie żyje. Zastrzelony.
- Czy w domu jest ktoś jeszcze, proszę pani?
- Nie.”
„Powiem tylko raz” to powieść wydana w 2020r. napisana została przez Lisę Gardner. Autorka jest znaną amerykańska pisarką, której powieści często trafiają do ścisłej czołówki „New York Timesa”. W Polsce książki Lisy Gardner takie jak np. „Zaginiona”, również zostały dobrze przyjęte. Ostatnio został wydany Thriller o tytule „Powiem tylko raz”.
Trzy kobiety, obce sobie, łączy sprawa zabójstwa. Evie już jako szesnastolatka odpowiadała przed sądem za zabicie ojca, została wtedy uniewinniona, teraz zostaje aresztowana za zabójstwo męża, a zbrodnia ta sprawia, że ludzie zaczynają się zastanawiać. Detektyw D.D. prowadziła pierwsza sprawę, dlatego też wzywają ja i tym razem. Od początku wie że coś nie gra, zastanawia się czy nie została oszukana. Bo czy to możliwe żeby jedna kobieta była przypadkowym świadkiem dwóch osób? D.D do pomocy w sprawie zaprasza Florę Dane. Kobieta stwierdza że zna zabitego niedawno mężczyznę. Nie kojarzy go jednak dobrze, jest przekonana że jest jednym z oprawców którzy zniszczyli jej życie. Historia do której nigdy nie chciała wracać, teraz ujrzy światło dzienne, gdy Flora będzie musiała jeszcze raz na nowo przypomnieć sobie wszystkie szczegóły tego co nieodwracalnie ją zmieniło.
Książka „Powiem tylko raz” to trzymająca w napięciu powieść. Nie jest to w prawdzie typowa opowieść o pani detektyw szukającej zabójcy, gdyż akcja cały czas się zmienia a wmieszanie w sytuację ofiary i jej historii dodaje dramatyzmu. Podsumowując myślę że warto po nią sięgnąć.

Tagi: sensacja kryminał thriller

Zobacz opinie o książce Powiem tylko raz

Kup książkę Powiem tylko raz

Sprawdzam ceny dla ciebie ...
REKLAMA

Zobacz także

Inne książki autora
Znajdź ją. Audiobook
Lisa Gardner0
Okładka ksiązki - Znajdź ją. Audiobook

,,Od lat spod pióra Lisy Gardner wychodzą jedne z najlepszych thrillerów na rynku. Niemniej Znajdź ją to nowa jakość: pełna napięcia i suspensu...

Dziecięce koszmary
Lisa Gardner0
Okładka ksiązki - Dziecięce koszmary

W pewien upalny, sierpniowy dzień w robotniczej dzielnicy Bostonu dochodzi do brutalnej zbrodni. Ginie czworo członków rodziny, a jedyny podejrzany, ojciec...

Zobacz wszystkie książki tego autora
Recenzje miesiąca
Kudłata
Hwang Sun-mi
Kudłata
Już, już!
Katarzyna Wasilkowska
Już, już!
Hania Baletnica
Jolanta Symonowicz, Lila Symonowicz
Hania Baletnica
Zaginiona apteka
Sarah Penner
Zaginiona apteka
Skręcona historia
Jakub Ostromęcki
Skręcona historia
Kuba na tropie
Kuba i Filip Majewscy
Kuba na tropie
Magik i złodziejka
Anniina Mikama
Magik i złodziejka
Strażnik Klejnotu
Katarzyna Rygiel
Strażnik Klejnotu
Pokaż wszystkie recenzje