Powrót bodyguarda

Tom 3 cyklu Seria o bodyguardzie

„Nawet przez myśl jej nie przeszło, jak głęboko się zakopała i że już niebawem zabraknie jej tchu, bo lawina złych wydarzeń pochłonie wszystko, co spotka na swej drodze”

Mikaeli i Theo, co prawda udaje się uciec i chwilowo zgubić trop. Ale Ci, którzy chcą ich dopaść mają nie gorsze umiejętności, a może nawet lepsze niż Theo. Ukrywanie się i mylenie tropu, a w dodatku wszelkie medialne doniesienia, wzbudzają w Mikaeli morze negatywnych emocji. Theo robi wszystko, by choć trochę wynagrodzić jej położenie, w jakim przecież przez niego się oboje znaleźli, lecz zwrócenie się o pomoc do kobiety z jego przeszłości, ma odwrotny skutek, niż ten, który miał w planach….
Ucieczka…
Oskarżenia…
Zadrość, złość i namiętność, z tym wszystkim, a nawet z wieloma nieprzewidzianymi sytuacjami, przyjdzie zmierzyć się w tej części Mikaeli.
I choć będą też momenty, które dają nadzieję na normalne życie, to większość sytuacji sprawi, że związek tych dwoje będzie wisiał na włosku i to na baaardzo cienkim.
Emocje, emocje i ciągła niewiadoma.

W finałowej części, autorka funduje nam sensacyjno-emocjonalny rollercoaster, a niebezpieczeństwo i niewiadoma jutra jest świetnie wykreowanym tłem do miłości dwojga ludzi, której przynajmniej Theo początkowo nie miał w planach. Mikaela natomiast, zyskuje twardy pancerz, a umiejętności, których nabyła w poprzedniej części, tworzą lepszą zbroje, niż jej seksapil i piękne sukienki. Namiętność, co prawda opisana jest w bardzo subtelny sposób, ale kłótnie kochanków przedstawione tak ogniście, że w jednej chwili, odkrywamy całkiem nowe charaktery tych dwoje.

W tej części nie będzie pięknych sukienek, butów, torebek, za to będą piękne i gorące miejsca, w których przyjdzie się ukrywać bohaterom.

No, ale cóż, żeby przekonać się o tym, musicie koniecznie sięgnąć po trzecią finałową część serii o bodyguardzie.
Gorąco polecam !!!

Pięknie dziękuję autorce i wydawnictwu za możliwość objęcia patronatem medianym finałowej części tej serii.

Oczywiście polecam wszystkie trzy!

Informacje dodatkowe o Powrót bodyguarda :

Wydawnictwo: Szara Godzina
Data wydania: 2023-02-14
Kategoria: Rozrywka, humor
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Zobacz opinie o książce Powrót bodyguarda

Kup książkę Powrót bodyguarda

1200 gramów szczęścia
Marta Maciejewska0
Okładka ksiązki - 1200 gramów szczęścia

Emilia czuje się wybranką losu. Osiąga sukcesy jako modelka, ma u boku ukochanego mężczyznę, z którym spodziewa się dziecka. Szczęścia nie burzy nawet...

Sekret bodyguarda
Marta Maciejewska0
Okładka ksiązki - Sekret bodyguarda

Romans erotyczny w świecie wielkich pieniędzy, niebezpiecznych tajemnic i pięknych ludzi. Młoda, atrakcyjna, niezależna. Wydawałoby się, że Mikaela Brown...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz