Powrót wroga

Dzisiaj zabieram Was w podróż do Włoch.

"Powrót wroga" to drugi tom cyklu Niebezpieczna miłość. Pierwszy tom przypadł mi do gustu, ale tym jestem zachwycona!

Franco wracając do domu w śnieżycę widzi na przystanku kobietę. Okazuje się, że ona rodzi. Mężczyzna pomaga jej , ale nie spodziewa się, że jeszcze kiedyś ją zobaczy.
Pewnego dnia widzi ją na progu swojego domu z noworodkiem na rękach.
Kobieta przeżyła prawdziwy koszmar, ale postanawia zrobić wszystko, by ocalić swoją córeczkę. Uciekła od swojego oprawcy i trafiła na Franco.
Co się stanie, gdy Giulia poprosi go o pomoc?
Czy Franco pomoże kobiecie? Czy jednak okaże się, że Giulia zaufała złemu mężczyźnie?

Jeśli lubicie mafijne klimaty i niebanalne historie to sięgnijcie po tę książkę. Fabuła jest intrygująca i wciągająca od samego początku. Świetnie wykreowani bohaterowie. Ona ma za sobą traumatyczną przeszłość, ale bierze los w własne ręce. Młoda matka wykazuje się odwagą, by ratować córeczkę. Na każdym kroku czyha na nią niebezpieczeństwo. On skrywa mroczne tajemnice, a jednak okazuje się wrażliwym człowiekiem, który wyciąga do niej pomocną dłoń. Powoli odkrywałam ich kłamstwa i tajemnice. Autorka potrafi przelać na kartki papieru niesamowite emocje i zmusić czytelnika do przemyśleń.
To historia, która pokazuje, że zawsze warto zawalczyć o swoje szczęście. Lubię takie historie, które dają nadzieję na lepsze jutro. Przekonacie się, że z trudnej sytuacji życiowej można wyjść, dlatego warto szukać rozwiązania.
Lubię lekkie i przyjemne pióro autorki. Jestem usatysfakcjonowana lekturą i spędziłam miło czas. Z pewnością sięgnę po kolejne powieści autorki.

Czytajcie! Gorąco Was zachęcam do przeczytania tej serii.

BRUNETTE BOOKS

Informacje dodatkowe o Powrót wroga:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2023-07-12
Dodał/a opinię: brunetkabooksrec

Zobacz opinie o książce Powrót wroga

Kup książkę Powrót wroga

Tam gdzie diabeł mówi dobranoc
Weronika Tomala0
Okładka ksiązki - Tam gdzie diabeł mówi dobranoc

Szpilki i wodzianka w krainie kopalń Daria to kobieta sukcesu. Ma narzeczonego, apartament w stolicy, świetną posadę i dobrego szefa. Szefa, który...

Cień przeszłości
Weronika Tomala0
Okładka ksiązki - Cień przeszłości

Miłość, namiętność i tajemnice z przeszłości, które stawiają przyszłość pod znakiem zapytania Mia Trovato ma dość życia w złotej klatce i ciągłego słuchania...