Pozwolenie

Tom 3 cyklu Perversion Trilogy

„Mój honor. Moja lojalność. Moje życie. Moja smierć. Dla Ciebie. Dla nas. Na zawsze.”

W finałowej części trylogii Perversion mamy zakończenie historii Tristana Paine „Ponury” i Emmy Jean „Sztuczka”, jednak zanim to nastąpi, nie spodziewamy się, aż tylu rewelacji i nowych wydarzeń, które prowadzą do wyjaśnienia, najbardzej nurtujących spraw. Początkowy wróg, okazuje się dla jednego z nich najbliższą rodziną. Na którą, jak się wcześniej wydawało, nie było szansy.
A jednak...
Jest też nadzieja, na to, że największy wróg, już nigdy nie nie będzie w stanie im zagrozić.
Jednak, aby uchronić ukochaną przed całym tym brudem i niebezpiecznym światem, musi pozwolić jej odejść, może jej odejście i ich rozłąka, rozwiąże wiele spraw, a w nagrodę pojawi się całkiem nowa, jakże urocza sprawa.
W tej książce tyle się dzieje, że autorka nie pozwala nam odetchnąć, nawet na chwilę. Niespodziewane wydarzenia, czasem dramatyczne, brutalne ale też wyzwalające, no i masa jakże wzruszajacy i ściskających gardło momentów.
Gorące i pikantne sceny, opisane ze smakiem, ale nie jest ich przesadnie dużo, nawet rzekłabym, że raczej mało, ale w tej części stanowczo chodzi o coś głębszego i bardziej emocjonalnego.

Informacje dodatkowe o Pozwolenie :

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2021-03-10
Tytuł oryginału: Permission (Perversion Trilogy #3)
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Tylko dla dorosłych bóg

Zobacz opinie o książce Pozwolenie

Kup książkę Pozwolenie

Posiadanie
T. M. Frazier0
Okładka ksiązki - Posiadanie

On chce tylko mnie. Posiadać, kontrolować, mieć na własność. Emma Jean i Tristan, Sztuczka i Ponury, złodziejka z Los Muertos i egzekutor z Bedlam. Skopani...

King
T. M. Frazier0
Okładka ksiązki - King

Doskonały dark romance, przez który nie będziesz mogła zasnąć! King właśnie wyszedł z więzienia i bez wątpienia nie warto z nim zadzierać. Reprezentuje...