Pragnienia serc

Romans, erotyk, thriller, kryminał, obyczajówka ... Która z tych opcji jest bliższa Waszemu sercu? Który gatunek literacki stawiacie na pierwszym miejscu? A może mieszanka gatunków, styli? Jeśli tak to zajrzyjcie poniżej ⬇️⬇️⬇️

Szukacie może bardzo fajnego romansu, który ma ciekawe i zajmujące wątki poboczne? Jeśli tak, to ta książka jest dla Was 🫴

Zapewne bardzo mile wpłynie na Was fakt, że główna bohaterka, czyli Evelyn jest bibliotekarką i to taką, która kocha książki bardziej od otaczającej ją rzeczywistości. I to zarówno czytać, jak i je pisać. Brzmi dość znajomo, prawda?😉

W momencie, gdy traci wenę do pisania i potrzebuje odpoczynku, do akcji wkracza jej przyjaciel Jace, zabierając dziewczynę na swój zjazd rodzinny. A rodzina Jace'a to po prostu istny armagedon 🙈
Wiele zawirowań czeka na nich obojga, a najbardziej w sferze uczuciowej. Bo, czy można tkwić w przyjaźni, gdy całym sobą chce się zacałować "przyjaciela" wręcz na śmierć?

Autorka podbiła tą książką moje serce 🫶 Otrzymałam świetny romans, w którym iskrze i czuć przyciąganie między bohaterami, którzy przede wszystkim się przyjaźnią. Ale oprócz tego ta książka to pochylenie się nad tematem życiowych traum, trudnościami w relacjach rodzinnych i wzajemnym zaufaniu.

Jako dodatek mamy tu również solidnie i intrygująco rozwinięty wątek sensacyjno-kryminalny, ciekawe dialogi, humor pierwsza klasa, ogrom tajemnic i sekretów, a także bohaterów, którzy muszą zmierzyć się z tym co nieuniknione...

Świetna lektura! Polecam! A dodatkowo naprawdę efektowny mix gatunków literackich.

Informacje dodatkowe o Pragnienia serc :

Wydawnictwo: Amare
Data wydania: 2022-08-26
Dodał/a opinię: samotniewsrodksi

Zobacz opinie o książce Pragnienia serc

Kup książkę Pragnienia serc

Na tropie sensacji
Victoria Black0
Okładka ksiązki - Na tropie sensacji

Chiara Gottardi nie ma czasu na romanse. Redakcja gazety, którą przejęła po ukochanej babci, chyli się ku upadkowi. Młoda dziennikarka jest gotowa zrobić...

Na krawędzi prawdy
Victoria Black0
Okładka ksiązki - Na krawędzi prawdy

Czy w labiryncie kłamstw można odnaleźć drogę do miłości? Mimo traumatycznych przeżyć, Letticia stara się żyć normalnie. Na co dzień pracuje w redakcji...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;