Prostytutki: Tajemnice płatnej miłości

Poprzedni reportaz autorów, jaki przeczytałam tyczył seksualnego zycia Polaków. Myśłałam, że w temacie płątnej miłości nic mnie już nie zdziwi. Niestety parę wątkówporuszonych w książce mną wstrasneło.  Poznałam mechanizmy werbunku kobiet, ich zastraszanie, ściaganie cudzoziemek, które jako leśne ssaki patrolują tereny zalesione lub drogi szybkiego ruchu. Stosunkowo niewiele przepytanych kobiet ma jakąś kontrolę nad tym procederem, może przebierać w ofertach i dla nich prostytuowanie się to eskapada do Cannes czyy Singapuru, obsługiwanie kilku napalonych krezusów i kilka(naście ) tysięcy euro na koncie. Medialna sprawa stręczycielki Joanny L , corki znanego muzyka, która pod przykrywką agencji modellingu raiłą dziewczyny cudzoziemcom, szejkom itp czy afera z burdelu z udziałem Radosława M i innych piłkarzy.

Bardzo dotknęly mnie rozdziały o e-galeriankach i ich chłopięcych odpowiednikach "świnkach". Bohaterowie są zwyczajnymi nastolatkami i genialnie potrafią maskować swoje drugie życie. Używają też aplikacji i innych technologicznych rozwiązań by umawiać się ze sponsorami.  zafrapowało mnie, jak rodzice mogą odpowiednio wcześniej wykryć  takie inklinacje u swoich pociech. Martwi mnie też "sportowe", a raczej  komercyjne" traktowanie swej seksualności przez młode pokolenie.

Nie wiem, czy kiedykolwiek wypleni się stręczycielstwo. nie rozumiem, jak kobiety mogą robić to innym kobietom.

Zaglądamy do "domówek", rasowych agencji towarzyskich i salonów masażu oraz najzwyklejszych burdeli. Bywa dosadnie , wulgarnie,bez owijania w bawełnę. Ciężko przyswoić podane tu treści, ale refleksji nie zabraknie.

Informacje dodatkowe o Prostytutki: Tajemnice płatnej miłości:

Wydawnictwo: W.A.B.