Przez żołądek do

Ashley Flores jest uzdolnioną i cenioną szefową kuchni. Potrafi wyczarować wyjątkowe dania. Tylko jest mały problem: nie dogaduje się z nowym właścicielem restauracji...
   Milton Neville jest właścicielem wydawnictwa i jednocześnie redaktorem naczelnym. Nie do końca pasuje mi do tego restauracja ale nie mógł odmówić mamie. Razem z restauracją otrzymał zadziorną i odważną szefową kuchni, która działa na niego niczym płachta na byka. Jak się okazuje - ze wzajemnością.
   Przed Ashley nie lada możliwość wybicia się - konkurs kulinarny w Las Vegas. Kobieta zostaję postawiona do muru i musi pojechać tam z Miltonem.
   Czy ten wyjazd przybliży ich do siebie? Czy zakopią topór wojenny? A może to dopiero początek rewolucji? Jedno jest pewne: nie zabraknie ognia i pikanterii.

Nana Bekher jest jedną z moich ulubionych autorek. Po każdą kolejną premierę sięgam z przyjemnością i w zasadzie w ciemno. Najnowszej książki byłam ogromnie ciekawa, bowiem wątek kulinarny ostatnio pojawia się coraz częściej.
   Już na samym początku zostałam wessana. Bardzo ładnie został pokazany wątek hate-love. Szczególnie hate, jeśli chodzi o zgrzyty pomiędzy główną parą bohaterów. Widać było te iskry. Było czuć to napięcie i tę nerwowość. Walkę o dominację. U, było ostro. Zacierałam rączki na dalsze wydarzenia.
   Ashley to kobieta niezwykle utalentowana, ambitna, odważna i nie bojąca się walczyć o swoje. Pyskata i zadziorna. Taki huragan. A że trafił swój na swego to tylko co trochę dolewali oliwy do ognia wybuchał pożar. Oj, działo się, działo.
    Pod względem akcji i tempa wydarzeń było ciekawie, intrygującą i zaskakująco. Co rusz moje brwi szybowały do góry. Co jakiś czas moje usta układały się w literkę O. Moje serce drżało z obawy. Pojawiająca się przeszłość smuciła oraz wprowadzała ból i stratę.
   Było niezwykle emocjonalnie. Czytaniu towarzyszyła adrenalina i niepewność. Na plus postać mamy głównego bohatera. Fajna, taka ciepła a jednocześnie przebiegła. Linda to cudowna kobieta, którą z przyjemnością poznałabym w rzeczywistości. Troszkę się pośmiałam, co równoważyło wspomnianą przeszłość i nerwowość przy pewnej innej kobiecej postaci, która zachowywała się nieprzewidywalnie. Natomiast przyjaciółka Ashley i przyjaciel Miltona dodali od siebie problemów do wielowątkowości tej historii. Wszystko ładnie ze sobą współgrało.
   Autorka czaruje słowem. Mąci spokój i rozgrzewa serca do czerwoności. Piszę niezwykle lekko i przyjemnie. Lekturę przeczytałam z wielką przyjemnością. Aż żałowałam, że tak szybko się skończyła. Cudowna, pokrzepiająca i niosąca nadzieję. Idealna na nadchodzący czas, kiedy wybacza się i stara zacząć od nowa. Fani autorki koniecznie muszą się zapoznać z historią Ashley i Miltona. Gorąca i pikantna niczym papryczka chili. Warto.

Polecam.

Współpraca: WasPos

Informacje dodatkowe o Przez żołądek do:

Wydawnictwo: WasPos
Data wydania: 2021-11-22
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Zobacz opinie o książce Przez żołądek do

Kup książkę Przez żołądek do

Związane dusze
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Związane dusze

Ariana ma 25 lat i wielkie serce. Jest silną kobietą, która ma swoje zdanie i wie, czego chce. Właśnie dostała pracę w biurze architektonicznym, gdzie...

Mój Mefisto
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Mój Mefisto

"Kiedy wychodziłam za niego za mąż, myślałam, że zesłał mi go Bóg. Dziś wiem, że zesłał mi go sam diabeł i zamiast do raju trafiłam do piekła. Jego piekła…” Laura...