Jesteś moją zagadką. Honey

Nicholas McKinley przyjeżdża do Miami, aby pomóc choremu ojcu i beztroskiemu bratu w prowadzeniu firmy. Zanim jednak mężczyzna odda się obowiązkom, spędza gorącą noc w objęciach pięknej blondynki, która rano znika bez słowa. Nick jest w szoku, gdy następnego dnia widzi namiętną nieznajomą w biurze. Dowiaduje się, że nazywa się Honey Chambers i pracuje u jego ojca. Co ciekawe, kobieta twierdzi, że nigdy wcześniej go nie spotkała.

Kiedy Honey jest już prawie pewna, że nowy szef jest szaleńcem, okazuje się, że Nicholas przespał się z jej siostrą bliźniaczką. Mężczyzna rozbudza w Honey niepohamowane pożądanie. Sytuacja komplikuje się jeszcze bardziej, gdy kobieta dostaje propozycję wyjazdu do Singapuru, a problemy biznesowe zmuszają Nicka do powrotu do Nowego Jorku i odnowienia znajomości z dawną kochanką.

Która siostra tak naprawdę zauroczy młodego McKinley'a - poukładana Honey czy szalona Holly?

Informacje dodatkowe o Jesteś moją zagadką. Honey:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2023-01-25

Kup książkę Jesteś moją zagadką. Honey

Jesteś moją zagadką. Honey - opinie o książce

Nicholas pojawia się w Miami, by pomóc choremu ojcu w prowadzeniu firmy i już pierwszego dnia pobytu poznaje kobietę, z którą spędza noc. Ta znika, gdy on jeszcze śpi.
Nieoczekiwanie spotyka ją kolejnego dnia w biurze, a ona "udaje", że go nie zna. Okazuje się, że Honey ma siostrę bliźniaczkę- Holly i to ona oddała się jej szefowi.
Jednak między Nickiem a Honey zaczyna rodzić się uczucie i pożądanie, chociaż nie wszystko okaże się takie proste...
To lektura zdecydowanie dla fanów literatury erotycznej ze sporą ilością gorących scen. Książka napisana jest lekkim językiem i czyta się ją błyskawicznie. Ja jednak wolę delikatniejszą odsłonę Nany i tu dla mnie osobiście było nieco zbyt dużo uniesień, opisanych czasem za bardzo dosadnie.
Ogólnie fabuła jest przemyślana, a kreacja bohaterów pierwszo- jak i drugoplanowych bardzo dobra. A zakończenie... Drugi tom już wkrótce

Uwielbiam twórczość autorki. Książki zawsze czyta się rewelacyjne, lekko i przyjemnie. Tak było i z ta książka. Historia Honey i Nicholasa przypadła mi do gustu. W dodatku oprócz historii głównych bohaterów dostajemy zarys innej historii.

Nicholas to młody mężczyzna, który przyjeżdża pomóc ojcu z firmą, mimo że ma kłopoty z własną. Za namową brat idzie do clubu gdzie poznaje i spędza noc z tajemniczą blondynką. Jakie było jego zdziwienie, gdy w poniedziałek widzi ją w firmie ojca. Tylko że dziewczyna go nie zna . Nick za wszelką cenę chce zrozumieć czemu udaje, że go nie zna. Coś jednak nie daje mu spokoju. Szybko okazuje się, że nastąpiła pomyłka. Czy Nick naprawi swój błąd?

Honey to młoda dziewczyna, która pracuje jako architekt. Jest utalentowana, a to działa na jej korzyść, bo zostaje głównym architektem w formie. Kiedy w poniedziałek widzi nowego szefa jest zaskoczona. Przystojny i pociągajacy ale widzi go pierwszy raz na oczy. On natomiast twierdzi, że ja zna. Honey szybko odkrywa gdzie zaszła pomyłka. Nick wzbudza w niej mieszane uczucia, z jednej strony boi się mu zaufać z drugiej ciągnie go do niego. Honey ma swoje powody. Czy uda jej się zaufać? Czy przełamie się i zawalczy o swoje szczęście?

Historia ciekawa, wciągająca. To nie jest typowy romans biurowy. Historia jest intrygująca , zabawna z początku i pełna rozterek. Dodatkowo na plus przemawia za nią to, że nie jest skupiona tylko na górnych bohaterach. Autorka sprytnie połączyła nam historie Honey oraz jej siostry Holly. Co więcej, wprowadza ans w zarys historii Holly, która będzie bohaterką następnej książki. Taki zabieg pozwolił nam zrozumieć czym kieruje się Honey, czemu boi się zaufać Nicholasowi. Z drugiej strony jednocześnie wprowadza nas w historię Holly.

Postacie są świetnie wykreowane, pięknie opisane. Honey to twarda kobieta, która ma za sobą trudne chwile. Mimo przeciwności walczy do końca o swoje racje. Nie umie ulec tak po prostu, jak jej siostra. Polubiłam ją od samego początku. Jeśli chodzi o Holly to myślałam, że będzie to zła. Szybko jednak wyszło, że to, co zrobiła w przeszłości to był dla dobra siostry. Szkoda, tylko że Holly boi się wyznać siostrze prawdę, która jest zupełnie inna niż myślą wszyscy.  Nicholas to młody mężczyzna, który zawsze był ten starszy bardziej lubiany przez ojca. Jego brat Jaxon wolał rozrywkowy tryb życia. Szybko okazało się, że bracia wcale tak się od siebie nie różnią choć mają odmienne charaktery. Jaxon potrafi zająć się firmą ojca a Nicholas ma swoje demony przeszłości, które powodują, że jest kim jest. Nicholas to ciepły mężczyzna, który potrafi podjąć decyzje w sekundę. Nie ufa już każdemu, a kiedy na szali ma do wybrania swoją firmę a na drugiej Honey bez wahania podejmuje decyzję.

Zakończenie klasyczne, można powiedzieć, że przewidywalne ale w kontekście całości urocze i idealne. Książka mnie zachwyciła. Teraz z niecierpliwością czekam na historię Holly. Polecam

Avatar użytkownika - Mirela

Autor: Nana Bekher autorka

Wydawnictwo: LOVE BOOK
LoveBook
PASCAL

"Zbliżył swoje usta do moich i delikatnie przejechał językiem po mojej dolnej wardze. Cicho jęknęłam, czując, jak moje serce przyspiesza. Jedynie, czego pragnęłam, to się w nim zatracić."

"Jesteś Moją Zagadką. Honey" to intrygujący,  lekki romans biurowy.
Zmysłowa historia, przepełniona pożądaniem, emocjami, ciekawym wątkiem miłosnym i intrygującymi postaciami. Autorka wplotła tutaj, kilka wątków, które dodają ciekawości tej historii.

Jedna gorącą noc, która zmieni wszystko, a raczej wywoła lawinę ciekawych wydarzeń, zabawnych momentów.
Zbieg okoliczności, pomyłka, niedopowiedzenia, a w środku rodzące się uczucia i emocji wywracają życie dwojgu ludzi. Każda z postaci, w jakimś stopniu była odpowiedzialna za zamieszanie, w którym się znaleźli, ale co mogli na to poradzić. Przewrotny los zadrwił  nich.
W dodatku niepewność, porównywanie siebie z drugą siostrą niczego dobrego nie przyniosą.
Trzeba mieć farta trafić na pakiet dwóch pięknych, ale tak to różnych bliźniaczek.

Autorka stworzyła  ciekawą, lekką i dynamiczną fabułę, pełną emocji, uczuć, która niesamowicie wciąga.

Od pierwszych stron pochłania, zaciekawia.
Książkę przeczytałam jednym tchem, spędziłam z nią przyjemne chwile.

Napisana jest z perspektywy głównych bohaterów Honey i Nicholasa.

Bohaterowie świetnie wykreowani, których polubiłam od samego początku. Są barwni, charakterni, prawdziwi, różnorodni, każda postać miała coś w sobie. Postacie drugoplanowe również wiele wnoszą do tej historii.
Postacie po przejściach, które boją się zaryzykować. Czuć było między nimi to coś,  przeogromne przyciąganie, chemię.
Ich relacja rozwijała się stopniowo, niepospiesznie.

Honey ma dwadzieścia pięć lat, ukończyła architekturę z imponującym wynikiem. Miała świetne pomysły i stawiała na nowoczesne i niekonwencjonalne rozwiązania. Piękna, inteligentna,  kreatywna a do tego seksowna. Zraniona w  przeszłości stroni od mężczyzn, bojąc się zranienia.  Za to spełnia się w swoim zawodzie. Ma siostrę bliźniaczkę. Gdy na jej drodze staje przystojny Nicholas, będzie bała się zaryzykować z obawy, że zostanie ze złamanym sercem. Był jej zgubą.
Zagubiona w gąszczu uczyć i niepewności. Bała się rozczarowania. Bardzo ją polubiłam.
Postać drugiej z bliźniaczek, również jest ciekawa, chowa się w pancerzu imprezowej dziewczyny, a tak naprawdę cierpi. Nie pozwala sobie na szczęście.
Obie mogły na siebie liczyć w każdej sytuacji, były między nimi napięcia, ale siła siostrzanej miłości wygrywała.

"Lubiłem zatracać się w jej błękitnych oczach, gdy patrzyła na mnie z pożądaniem. Tak, widziałem to w jej spojrzeniu- pragnęła mnie, choć starała się to ukryć."

Nicholas McKinley spędza namiętną noc z  tajemniczą piękną blondynką, która znika rankiem bez słowa. Jakie jest jego zdziwienie, gdy owa piękność staje z nim oko w oko w firmie jego ojca. Piękna i utalentowana pani architekt Honey Chambers, tylko czy na pewno jest tą, za którą ją uważa, a może prawda okaże się zgoła inna.
Nicholas był święcie przekonany, że to właśnie ona, tylko z nim pogrywała i dlatego nie chciała się przyznać, że spędzili razem noc.
Honey jest zdziwiona zachowaniem mężczyzny. W dodatku Nicholas twierdzi, że spędzili razem namiętną noc.
Kobieta twierdzi, że nic takiego nie miało miejsca. Chociaż Honey zaczyna mieć pewne podejrzenia, z kim przespał się mężczyzna.
-Jaka okaże się prawda?
Czy dzięki temu zbiegowi okoliczności, na starcie przekreśloną wszystko?

- Jak zareaguje Nicholas, gdy dowie się sobie, że nie spędził nocy z Honey a Holly?
-Która z bliźniaczek jest zgubą Nicholasa?
-Czy poradzą sobie z tą sytuacją?
-Czy Nicholas zburzy mur wokół serca Honey?
-Która z sióstr zauroczyła Nicholasa?
-Jak rozwinie się relacja Honey i Nicholasa?
-Czy Honey zaryzykuje i da szansę mężczyźnie?
- Czy uciekną przed uczucia­mi?
-Czy mężczyzna poleci razem z Honey do Singapuru?
-Jak zakończy się historia Honey I Nicholasa?

Polecam.
Dziękuję bardzo autorce I wydawnictwu za egzemplarz do recenzji. 🩷🩷❤️❤️

Avatar użytkownika - brunetkabooksrec
brunetkabooksrec
Przeczytane:2023-02-26, Ocena: 6, Przeczytałem, Mam,

Mam idealną propozycję książki dla fanów komedii romantycznych i romansów biurowych.  Będziecie oczarowani!

Nicholas McKinley wraca do Miami , aby pomóc w prowadzeniu rodzinnej firmy. Jego beztroski brat wyciąga go do klubu i tam Nicholas poznaje seksowną blondynkę. Spędza z nią upojną noc, ale rano kobieta znika bez słowa.
Nicholas jest w totalnym szoku, gdy następnego dnia spotyka nieznajomą w biurze.
Honey Chambers pracuje w firmie jego ojca. Kobieta twierdzi, że nigdy wcześniej go nie spotkała.  Jednak domyśla się, że jej nowy szef przespał się z jej siostrą bliźniaczką.
Nicholas zastanawia się o co tutaj chodzi i dlaczego kobieta udaje, że go nie zna?
Co zrobi mężczyzna gdy odkryje prawdę?
Którą z sióstr wybierze?
Poukładaną Honey czy szaloną Holly?
Przekonajcie się sami.

Uwielbiam styl autorki i znowu jestem na maksa zachwycona historią stworzoną przez Nanę Bekher. Kolejny raz przekonałam się,  że książki autorki warto brać w ciemno.  Genialna fabuła.  Ciekawie wykreowani bohaterowie.  Już od pierwszych stron śledziłam losy bohaterów,  aby dowiedzieć się jak rozwiną się ich relacje. Autorka wymyśliła ciekawe dialogi, a przepychanki słowne bohaterów wprawiły mnie w dobry nastrój.  Będzie też namiętnie i gorąco, bo między bohaterami aż iskrzy od pożądania. Autorka potrafi pisać gorące erotyki, od których dostaniecie gorących wypieków na twarzy.
Lekka i zabawna historia nie pozwoli Wam odłożyć tej książki.  Nie będziecie nudzić się  i przeczytacie tę książkę w błyskawicznym tempie.
Gwarantowane emocje i relaks.
Bawiłam się znakomicie.
Rewelacja!
Gorąco polecam!

Avatar użytkownika - wesolamamusia
wesolamamusia
Przeczytane:2023-03-01, Ocena: 6, Przeczytałam,

Honey i Holly - siostry bliźniaczki. Niby tak podobne z wyglądu, ale charaktery mega odmienne. Holly jest bardziej rozrywkowa, a Honey spokojna i skupiona na pracy. Kiedy Honey poznaje w pracy nowego szefa - Nicholasa, ten wmawia jej, że się już poznali i spędzili ze sobą cudowną noc. Tyle że to nie z nią szefunio spędził tę noc, a z jej siostrą. Jednak z początku o tym nie wie ani on, ani Honey. Możecie się tylko domyślać, jak niezręcznie czuła się Honey przy nowym szefie. A on coraz bardziej nie rozumiał zachowania tej kobiety.

" Nie mogła ukryć tego, jak na nią działałem. Jej irytacja była spowodowana tym, że nie spodziewała się po tej nocy spotkać w biurze właśnie mnie. Uciekła mi z łóżka, ale musimy razem pracować. I to ja jestem jej szefem."

Niedopowiedzenia, tajemnice, nachalność nieświadomego zaistniałej pomyłki szefa. I fakt, że szef i pracownica podobają się sobie nawzajem. To wszystko może spowodować sporo konfliktów, niekomfortowych sytuacji lub wręcz bardzo namiętnych momentów. Nana Bekher kolejny raz sprawiła, że czytając o podchodach Nicholasa miałam podwyższone ciśnienie i krew mi wrzała. Ach... cudownie się czytało tę historię. Ciągle byłam ciekawa czy szefunio w końcu pozna prawdę i ewentualnie jak na nią zareaguje? Którą z sióstr wybierze? Czy wybrana przez niego siostra będzie chciała być z nim? Jak potoczą się ich losy? Itp, itd! No mówię Wam, rewelacja! Holly naprawdę namieszała w życiu swojej siostry, a ta nie wiedziała jak z tego wybrnąć. Co Ty zrobiłabyś w takiej sytuacji? Bo ja sama nie wiem i nie umiem odpowiedzieć na takie pytanie. Jednak tutaj jest tyle namiętności, sceny z seksem baaardzo przyjemne, a zachowania bohaterów też mi się podobały. Mamy tutaj i dawkę humoru, więc wszystko razem powoduje, że naprawdę nie można nudzić się z tą lekturą.

Ten biurowy romans jest naprawdę świetny. Pomysł z bliźniaczkami rewelacyjny. Zresztą one obie sporo przeszły i tutaj też się nie nudzą, a perypetie sercowe czytelniczki uwielbiają. Prawda? Ja przyznaję się bez bicia - uwielbiam! Wiec dla mnie ta historia była przepełniona nie tylko namiętnością, ale też miłością siostrzaną jak i damsko-męską. Trudne tematy znów Nana Bekher wtrąciła - za co jestem ogromnie wdzięczna, bo dla mnie taki romans plusuje ogromnie, jeśli ma w sobie też trochę trudnych, ciężkich tematów. Oczywiście nie mają one zakryć tych przyjemnych, romantycznych i ekscytujących scen, ale są tam gdzieś wspomniane. Że bohaterki nie są takimi wymuskanymi lalkami tylko od scen erotycznych. Ale są pięknymi, mądrymi i wykształconymi kobietami, które też dotykają różne bolączki, problemy czy trudne sytuacje. I za to dziękuję. A poza tym to polecam Wam tę lekturę, jeśli jeszcze jej nie czytaliście. Naprawdę podczas jej czytania może Wam krew zawrzeć w żyłach :)

Avatar użytkownika - Grazyna_a_czyta
Grazyna_a_czyta
Przeczytane:2023-03-05,

Nicholas po kilku latach nieobecności wraca do Miami, aby pomóc schorowanemu ojcu poprowadzić rodzinną firmę. Jednonocna przygoda, którą przeżył u boku nieznajomej kobiety, miała być miłym zwieńczeniem tego powrotu. Okazuje się jednak, że dziewczyna jest pracownicą jego firmy i w świetle dnia wywiera na mężczyźnie niesamowite wrażenie. Jednak Honey zachowuje się, jakby widziała go pierwszy raz w życiu. Okazuje się, że kobietą z pamiętnej nocy była jej siostra bliźniaczka, Holy. Napięcie między Honey a Nickiem rośnie z każdym spędzonym razem w pracy dniem. Tylko co się wydarzy, gdy mężczyzna zda sobie sprawę, że zabiega o względy nie tej siostry co trzeba? Sprawy komplikują się, gdy Nick musi wrócić do nowego Yorku a Honey czeka wyjazd służbowy do Singapuru. Którą z kobiet wybierze serce Nicholasa?

To pełna emocji, historia, którą przeczytałam w jeden wieczór. Bohaterowie są świetnie wykreowani. mają swój bagaż doświadczeń, który odkrywamy w trakcie lektury. Mowa tu zarówno o głównych postaciach jak i tych drugoplanowych. Pierwsze wrażenie jakie robią jest zupełnie inne od ich ostatecznych obrazów, które ukazują się czytelnikowi po zakończeniu tej książki. Fabuła poprowadzona jest tak, aby zaciekawić czytelnika, zaskakiwać go zwrotami akcji, podkręcać stopniowo temperaturę. Relacja bohaterów jest pełna namiętności i ognia, mimo iż nie znajdziemy tu zbyt wielu scen zbliżeń między nimi. W trakcie całej lektury czuć jednak napięcie i rosnące przyciąganie, któremu bohaterom coraz trudniej się oprzeć. Ich relacja rozwija się stopniowo co bardzo mi się podobało. Nie braknie tu przeszkód do pokonania oraz intryg, którym będą musieli się przeciwstawić. Choć książka ma sporo stron to czyta się ją z zapartym tchem i ciekawością tego co przyniosą kolejne rozdziały. Jeśli lubicie historie, które pozwolą Wam się oderwać od szarej rzeczywistości to ta książka z pewnością przypadnie Wam do gustu. Wszystko jest wyważone, nie dzieje się tu zbyt dużo ani za mało – jest idealnie, a fabuła wciąga od pierwszej strony. Zachęcam do sięgnięcia po nią.

Avatar użytkownika - zakochanawksiazk
zakochanawksiazk
Przeczytane:2023-02-25, Ocena: 5, Przeczytałem,

To moje kolejne spotkanie z twórczością autorki, przeczytałam już zdecydowaną większość jej książek i mam wrażenie, że każda kolejna powieść Nany jest lepsza - lepiej skonstruowana, bardziej przemyślana, widać zdecydowany progres! Styl i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny, co sprawiło, że książkę pochłonęłam w jeden poranek i od pierwszych stron naprawdę mocno się wciągnęłam. Fabuła książki została w ciekawy sposób nakreślona, dobrze poprowadzona, a główne postaci interesująco wykreowane. Historia została przedstawiona z perspektywy obojga bohaterów, co pozwoliło mi lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się borykają, a tym samym lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. To postaci, z którymi śmiało moglibyśmy się utożsamić w wielu kwestiach, podzielając podobne troski i dylematy moralne. Z dużym zainteresowaniem śledziłam relacje bohaterów, byłam szalenie ciekawa jak autorka poprowadzi ich losy i tutaj w ogóle się nie zawiodłam. W zasadzie wszyscy bohaterowie od początku zaskarbili sobie moją sympatię, a potyczki salonie Nicka i Honey wielokrotnie sprawiały, że na mojej twarzy gościł uśmiech. W ogóle ich relacja została w bardzo interesujący sposób zaprezentowana, wszystko toczyło się swoim niespiesznym rytmem pozwalając Czytelnikowi delektować się kiełkującym uczuciem bohaterów. Autorka w bardzo ciekawy sposób przedstawiła również relacje panującą pomiędzy Honey a jej bliźniaczką Holly, kobiety pomimo traumatycznych wydarzeń z przeszłości, całkowicie odmiennych charakterów mogą zawsze na liczyć na wzajemne wsparcie i troskę. Naprawdę miło spędziłam czas z tą książką i mam nadzieję, że Nana napisze również o Holly, bo chciałabym bliżej zapoznać się z jej postacią. Czekam na więcej! Polecam!

Avatar użytkownika - Anitka_170
Anitka_170
Przeczytane:2023-02-20, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam, 52 książki 2023,

„Starałam się zrobić wszystko, by ten facet nie namieszał mi w głowie, ale skąd miałam wiedzieć, że to wcale nie będzie takie łatwe?”

Honey jest zdolną panią architekt. Bardzo odnajduje się w tym, co robi i przede wszystkim to kocha. W firmie ma pojawić się nowy szef, dla kobiety będzie to prawdziwe zaskoczenie. Nicholas twierdzi bowiem, że poprzednią noc imprezował z Honey. Na dodatek spędzili upojną noc razem. Najlepsze, że nasza bohaterka nic o tym nie wie. Szybko orientuje się, że może chodzić o jej siostrę bliźniaczkę Holly. Sytuację komplikuje dodatkowo fakt, gdy Honey zaczyna coś czuć do mężczyzny. 😬

Kiedy Nicholas zorientuje się, że istnieją dwie piękne blondynki? Którą siostrę wybierze, a może żadnej? 🤔

Nicholas z początku wydawał mi się dziwny. Bardzo nachalny był w stosunku co do Honey, nie słuchał jej w ogóle, gdy mówiła, że to nie ona z nim spała. Dobrze, że się w porę opamiętał, bo już myślałam, że się nie polubimy. Zyskał jednak w moich oczach przy bliższym spotkaniu. W pewnym momencie zrobiło mi się go nawet żal. Ciekawa bardzo byłam jego reakcji, gdy dowie się o istnieniu drugiej siostry. 😅

Z bliźniaczek bardziej bliska była mi Honey, przypominała mnie trochę. Możliwe, że dzięki temu kupiła mnie od razu, kibicowałam jej bardzo. ✊ Holly wykreowana została na złą siostrę, jednak nie skreślajcie jej tak szybko. Okazuje, że kobieta wiele przeszła i to poniekąd ją ukształtowało. Zaskoczy Was jeszcze nie jednym. 😁

Uwielbiam książki autorki, tworzy historię, od których nie da się oderwać. W przyjemny i lekki sposób wciąga czytelnika w swój świat, z którym nie chcesz się rozstawać. Z zapartym tchem śledziłam losy bohaterów. Od razu po rozpoczęciu lektury, wiedziałam, że nie odłożę książki, póki nie skończę. I nie myliłam się, wręcz pochłonęłam historię Honey i Nicka na raz. @nana_bekher_autorka nie wiem, jak Ty robisz, ale z każdą kolejną książką pragnę więcej i więcej. 😍😍

Idealna pozycja na wieczór pod kocyk z kubkiem gorącej czekolady. Gwarancja udanego odprężenia się przy wspaniałej historii. 🥰

Historię Honey już znamy, a co będzie z drugą siostrą? Jakie spotkają ją przygody? Z niecierpliwością czekam na kolejny tom. Ciekawa jestem, czym autorka jeszcze mnie zaskoczy. 🥰

Nicholas McKinley wraca do Miami, które opuścił kilka lat temu, aby pomóc choremu ojcu i beztroskiemu bratu prowadzić firmę. Ale zanim stawi się w firmie, brat wyciąga go do klubu. Ta noc kończy się jednak gorącymi chwilami z pewną piękną blondynką. Wraz z nastaniem dnia kobieta znika.
    Jaki jest dla niego szok, gdy widzi ją następnego dnia w biurze. Okazuje się, że Honey Chambers jest architektem w firmie jego ojca.
   Dochodzi do konfrontacji, podczas której kobieta odkrywa, że jej nowy szef przespał się z... jej siostrą bliźniaczką.
   A to nie koniec perturbacji. One dopiero nadciągają. Zaczyna rozwijać się pożądanie między nimi, wizja wyjazdu do Singapuru nastręcza kolejnych trudności, Nick musi także pomyśleć o swojej firmie z Nowym Jorku, a na dodatek do gry dołącza była kochanka mężczyzny.
   Czy sytuacja może być jeszcze bardziej zagmatwana? Co się wydarzy? Co zrobią siostry? Na kogo zdecyduje się Nick?

Lubię twórczość autorki. Za mną wszystkie dotąd wydane. Najnowsza oczywiście również mnie skusiła, hehe.
    Bliźniaczki i jeden mężczyzna. Już daaawno nie czytałam takiej historii. Nie powiem, byłam ogromnie zaciekawiona jak się rozwinie sytuacja. Szczególnie, że już na okładce w opisie mamy wzmiankę o różnicach między siostrami: poukładana Honey i szalona Holly.
   Ale było zabawnie i humorystycznie. Spięcia i przekomarzania bajkowo zagęszczały atmosferę. Leciały iskry a chemia była widoczna gołym okiem. Dokładając do tego sceny uniesień można było śmiało się wachlować. Gorące, zmysłowe, pełne erotyzmu i pasji a także zwracania uwagi na potrzeby partnera. Uh la la - miodzio.
    Główną bohaterką została Honey i tak naprawdę na niej się skupiamy, ale rola jej siostry w tej historii jest bardzo ważna. I tu nie chodzi o sam fakt pomyłki sióstr ale o całą resztę. Na tym etapie nie zdradzę niczego ale powiem tylko jedno - mam nadzieję, że będzie kontynuacja, i że pojawi się jak najszybciej.
   Ale wracając do historii. Bardzo spodobała mi się właśnie kreacja bohaterów. Zarówno sióstr różnych niczym ogień i woda a jednocześnie bardzo sobie podobnych, jak także Nicholasa. Ten artysta akurat chwilami testował moją cierpliwość ale finalnie okazał się być idealny. Wiadomo, skazy były bo przecież nikt nie jest ideałem, ale to właśnie to czyni pojawiające się w tej książce postacie bardziej realne i rzeczywiste. Prawdziwe i nie przekoloryzowane.
    Dynamiczna akcja nie pozwalała na nudę. Razem w zaserwowanym dowcipem stanowiły wręcz bajkowa komedię romantyczną z wielkich ekranów. Romans biurowy rozpalający zmysły do czerwoności. Na taką książka koniecznie warto zarezerwować sobie całe popołudnie - nie sposób jest się od niej oderwać. Lekka i zabawna ale jednocześnie poruszająca dość ważne aspekty. Koniecznie musicie ją przeczytać. Już teraz życzę przyjemnych wrażeń.

Polecam

Współpraca: Wydawnictwo Love Book

#recenzja

„To spojrzenie, przez które totalnie przepadłem. Tylko ona działała na mnie w taki sposób, tylko ona potrafiła tak mnie zniewolić”

Jedna namiętna noc spędzona z gorącą blondynką i nagle życie
Nicholas’a McKinley zmienia się diametralne. Jego pobyt w Miami miał być stricte służbowy, a jedynym celem pomoc w rodzinnej firmie, jego bratu i ojcu. Lecz jak to w życiu bywa, oprócz założonych celów i zawodowych perturbacji, będzie musiał się zmierzyć z pożądaniem i obsesją na punkcie wspomnienia pamiętnej nocy.
Jednak gdy okaże się, że kobieta, z którą przeżył najgorętszą noc w swoim życiu, nie jest tą, która go tak na prawdę pociąga i oczarowuje na każdym kroku, a w dodatku będzie obcował z nią codziennie w pracy, jego walka o uczucia staje się bardzo trudna.
Bo gdy trafisz na śliczne bliźniaczki, totalnie rożne charakterem, jedna skromna druga szalona, ale wyglądające tak samo, to ocena sytuacji, może być trudniejsza niż sądzisz.

Super historia, o pożądaniu, namiętności, a nawet obsesji na czyimś punkcie, ale też trudnych wyborach, pomiędzy karierą i odpowiedzialnością, a uczuciem i pragnieniem szczęścia.
Czyli walki o prawdziwą miłość, która nie miała prawa się zdarzyć.
Niemała dawka humoru, zabarwiona zarówno namiętnością jak i nienawiścią, a także, żeby nie było za sielankowo, nagłych, niełatwych wyborów i zwrotów akcji.

Reasumując.
Lekka i przyjemna historia, przy której świetnie się bawiłam, a w której nie brakuje oczywiście, tego co najbardziej lubię w książkach, czyli gorących i pikantnych momentów.
Z chęcią przeczytałabym teraz historię drugiej intrygującej bliźniaczki i jej sposobu na szczęście!

Gorąco polecam !!!

Avatar użytkownika - FascynacjaKsiazk
FascynacjaKsiazk
Przeczytane:2023-02-15, Ocena: 6, Przeczytałam,

Bardzo lubie czytać książki autorki.Również ta pozycja sprawiła,że na kolejne powieści będę czekała z niecierpliwością.

💥Historia pierwszej z bliźniaczek wcale nie jest tak przewidywalna jak myślałam,ponieważ dopracowana fabuła z dodatkiem postaci,które mieszały w relacji bohaterów było przemyślane.Czytając o tym podnosiło mi się ciśnienie.Jednak jest to dobry ruch ze strony autorki.Nie można być pewien nadchodzących zdarzeń i decyzji,które musieli podejmować.

💥Widać w tej lekturze siłę bliźniaczek.Wszystko można wybaczyć swojej siostry,mimo złego zachowania,które raniły.Udawadnia,że nie warto oceniać drugiej osoby dopóki nie pozna się prawdziwych powodów tego działania.Bo prawda okazuje się zgoła inna-chroniąc kogoś-chcemy jej dobra.

💥Powieść jest pełną zawirowań sytuacji,które napędzały akcję.Gorące pożądanie i przyciąganie czuć było od pierwszego spotkania.Lubie takie książki,które potrafią wciągnąć od pierwszej strony.A ta lektura jest taka.

💥Spędzicie z książka niezapomniany czas.Bohaterów wręcz pokochacie,ponieważ są prawdziwi i pełni miłości na którą czekają.
Gorąco ja polecam💥

"Honey. Jesteś moją zagadką" Nany Bekher, pierwszy tom dylogii o siostrach bliźniaczkach. To kolejna książka autorki, która przypadła mi do gustu w stu procentach.

Miami. Klub. Piękna, samotna dziewczyna przy barze. Mężczyzna, który proponuję jej darmowy transport. Namiętna noc. I już? Koniec ? A co jeśli znowu się spotkają w pracy? Tylko czy to ta sama dziewczyna ?

Z każdą kolejną książką tej autorki, utwierdzam się w przekonaniu, że uwielbiam każdą stworzoną przez Nanę historię.

W tej powieści dostałam jakże przeze mnie uwielbiany, wątek biurowy. Nana znakomicie wplatała go w kartki tej powieści. Większość akcji, dzieje się w biurze, co szalenie mi się spodobało.

Dodatkowo humor, z jakim można zacząć czytać tę powieść, jest bardzo wciągający. Przez pierwsze 50 stron mój uśmiech nie schodził z twarzy.

Ale już później... Autorka niesamowicie budowała napięcie, chemię i przyciąganie między bohaterami.

Nicholas, Honey i Holly to tak naprawdę główni bohaterowie tej powieści. Każdy z nich skradł moje serce i choć, Holly może wydawać wam się bardzo egoistyczna, poczekajcie nad jej oceną, aż poznacie jej tajemnice.

Ale żeby nie było tak pięknie i kolorowo, pisarka ma dla nas parę asów w rękawie. Więc przy tej lekturze nie ma mowy o nudzie.

Spędziłam znakomity czas z powieścią, którą już miałam okazję przeczytać na wattpadzie. Więc moja radość, z posiadania tego akurat egzemplarza jest podwójna 😍

Już nie mogę się doczekać kolejnego tomu.

Gorąco polecam ❤️🔥

Recenzja

[...]-Wiesz, Honey - powiedział, chowając telefon do kieszeni- jesteś dla mnie zagadką[...]

Co byście zrobiły, gdyby nad wyraz przystojny mężczyzna wyszeptał Wam te słowa? Jakbyście zareagowali?

Jedna noc, jedno spotkanie, a wprowadza niemałe zamieszanie w życiu naszej bohaterki. Honey zdobywa pracę w najlepszej firmie architektonicznej jak główna pani architekt. Spotyka w niej swego szefa, czyli Nicolasa który ubzdurał sobie, że ją już poznał, natomiast ona uparcie twierdziła, że nie. Wkrótce dowiaduje się, że.... Tego sami musicie się dowiedzieć czytając tą pozycję.

Niebanalna, nietuzinkowa historia o zwykłym nieporozumieniu, które przerodziło się w wielką miłość. Autorka umiejętnie połączyła spokojną Honey z temperamentnym i mega przystojnym Nicolasem, dla którego miękły kolana, a głos dosłownie grzęsł w gardle. Włoski na ciele stawały dęba, a policzki czuły nadmiar gorąca. Nie szło się od niej oderwać, bo każda strona przynosiła kolejne rewelacje, szybkie akcje, przyjemne doznania i gorące momenty. Nana znakomicie prowadzi swe pióro i nie można się z nią nudzić.

Czekam również na książkę o Holly, bo teraz jestem ciekawa, jaka jest naprawdę. Czym się kieruje w życiu i dlaczego nie chce.... A tą pozycję mega polecam. Połknięcie ją dosłownie w dwa dni lub nawet w jeden.

Avatar użytkownika - Librariada
Librariada
Przeczytane:2023-02-13, Ocena: 5, Przeczytałam,

To miała być tylko jedna namiętna noc z pociągającą blondynką. Jakież jest więc zdziwienie Nicholasa gdy spotyka ją w swoim nowym biurze. Tylko, że Honey twierdzi, że nigdy wcześniej go nie widziała. Nowy szef wzbudza w niej gorące uczucia, ale sytuacja nieco się komplikuje, gdy dziewczyna odkrywa, że Nick spędził upojną noc z jej siostrą bliźniaczką. Czy w takiej sytuacji mają jakieś szanse na rozwój uczucia? Przekonajcie się sami...
To gorący romans biurowy, który czyta się szybko I bardzo przyjemnie. Podobała mi się zaproponowana przez Autorkę historia. Dzięki takiemu poprowadzeniu akcji I świetnej kreacji bohaterów dostajemy nie tylko romans z pikantnymi scenami, ale także opowieść pełną uczuć, rozterek, która daje do myślenia. Honey, do tej pory będąca w cieniu siostry, nie potrafi uwierzyć w siebie I zaufać mężczyźnie, wciąż myśli, że jest tą gorszą. Nick czuję się zagubiony i oszukany. Ich rodzące się uczucie nie ma łatwo...
Spędziłam z książką bardzo przyjemne chwile. Polecam

Avatar użytkownika - Kaktuslovebook
Kaktuslovebook
Przeczytane:2023-02-11, Ocena: 6, Przeczytałam, Mam,

?RECENZJA?
"Ten facet jest jak diabeł wcielony. Diabeł pożądania, który sprowadza naiwne dziewice na złą drogę."

Współpraca reklamowa z @nana_bakher_autorka i @lovebook_stronymilosci

Honey i Holly to siostry bliźniaczki, identyczne z wyglądu, z charakteru zupełnie inne. Honey jest spełniającą swoje marzenia młodą architekt, a Holly to lekkoduch żyjący tu i teraz. Jedna najpierw myśli potem robi, a ta druga wręcz odwrotnie. Nowym tymczasowym przełożonym i współpracownikiem Honey zostaje syn jej szefa, który od samego początku strasznie dziwnie się zachowuje wobec niej. Nick wierzy, że dziewczyna próbuje zrobić z niego głupka, po upojnej nocy udając, że go nie zna. Tymczasem zaistniała pomyłka, która wyjaśni się prędzej czy później. Zaczyna się szalona i pełna namiętności gra, która może różnie się skończyć.

Bliźniaczki nie mają w życiu lekko, wciąż je mylą, próbują porównywać. Między Honey i Holly podobieństwa kończą się na wyglądzie, reszta to totalne różnice. Siostry mają pewien spór, który nie wyjaśniły sobie od lat, a sprawa nie pozwala im pójść naprzód, bo ciągle dochodzi coś nowego. Honey jest niesamowitą architekt, która w pracy musi mierzyć się z zaczepkami nowego szefa. Zdezorientowana domyśla się powodów jego zachowania, ale potrzebuje potwierdzenia. Okazuje się, że Nick pomylił siostry i nie wiedział, że są bliźniaczkami. Teraz mężczyzna ma totalny chaos, bowiem Honey przyciąga go jak magnes, a tą drugą z sióstr poznał trochę bliżej po jednej z imprez. Między siostrami nie jest dobrze, bo jedna ciągle zbiera skutki bezmyślnego działania drugiej. Romans Honey i Nicka na który w końcu sobie pozwolą, będzie rozwijał się powoli, bo muszą postępować delikatnie, wszystko jest niepewne, a sami będą mierzyć się z wieloma trudnościami. Spróbują połączyć sprawy biznesowe, pracę i prywatne życie, co nie jest w tym wypadku proste. Ich drogi mogą rozejść się szybciej niż myśleli. Nick ma ważną sprawę do rozwiązania, a Honey pragnie spełniać marzenia i realizować projekty. Między nimi wciąż wiele tajemnic, sekretów i niepewności. Miłość wisi w powietrzu, ale nim pozwolą jej się rozwinąć, zmuszeni będą pozbyć się barier, upewnić, że właściwie postępują i zaryzykować bez żadnego zapewnienia na szczęśliwe zakończenie. Książka szybko pochłania, zawiera sceny bardzo obrazowe, namiętne, zabawne i trochę denerwujące. Czyli dostarcza tego wszystkiego, co dobra książka powinna skrywać. Liczę, że Nana rozwinie wątek drugiej siostry i pozwoli nam na bliższe poznanie tego wulkanu energii. Polecam.

Nicholas przyjeżdża do firmy ojca by, wspomóc go w zarządzaniu nią, choć sam ma swoją firmę, a z ojcem nie ma najmocniejszej więzi postanawia mu pomóc. Jednak nim rozpocznie swój dzień pracy, pierw rusza na imprezę by odrobinę zaszaleć, choć nie jest typem imprezowicza chce się zabawić.. I cóż.. Bardzo dobrze mu to wychodzi, spędza noc w towarzystwie przepięknej kobiety i jest im obojgu naprawdę miło .. Gdy Nicholas, spotyka w biurze kobietę która fldo złudzenia przypomina mu o nocnej przygodzie nie może się pohamować i od razu atakuje kobietę, jednak jakie jest jego zdziwienie, gdyż Honey infirmuje go, że nie wie o czym mówi... no przecież, nie było jej w klubie i nie spędziła z synem szefa upojnej nocy, to zupełnie nie w jej stylu.. a nawet gdyby, toby to pamiętała.. prawda? Hm.. Czy Nicholoas może się tak pomylić? Czy Honey boi się wyznać prawdę? A może jest coś jeszcze? ?

To była naprawdę dobra przygoda, książkę czyta się szybciutko, ponieważ Autorka nie nudzi, a czcionka jest naprawdę duża co wpływa na komfort czytania. Fajni, barwni bohaterowie plus jedna tajemnicza postać, która choć z początku wydaje się mocno egoistyczna z czasem okazuje się być bardzo mądra osoba która wiele przeszła.. Moim zdaniem to bardzo udany romans biurowy i z przyjemnością Wam go polecam. ?

Zamknij oczy
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Zamknij oczy

Miłość zrodzona z przyjaźni to rzadki dar Cassie i Liam przyjaźnią się, odkąd tylko pamiętają. Wychowana w męskim gronie Cassie nigdy nie była wystarczająco...

Zapach grzechu
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Zapach grzechu

Ana to młoda, piękna, silna kobieta. Miguel to bezwzględny człowiek, który ludzkie życie ma za nic. Pewnego dnia, Ana została sprzedana...