Jesteś moją zagadką. Honey

Nicholas McKinley wraca do Miami, które opuścił kilka lat temu, aby pomóc choremu ojcu i beztroskiemu bratu prowadzić firmę. Ale zanim stawi się w firmie, brat wyciąga go do klubu. Ta noc kończy się jednak gorącymi chwilami z pewną piękną blondynką. Wraz z nastaniem dnia kobieta znika.
    Jaki jest dla niego szok, gdy widzi ją następnego dnia w biurze. Okazuje się, że Honey Chambers jest architektem w firmie jego ojca.
   Dochodzi do konfrontacji, podczas której kobieta odkrywa, że jej nowy szef przespał się z... jej siostrą bliźniaczką.
   A to nie koniec perturbacji. One dopiero nadciągają. Zaczyna rozwijać się pożądanie między nimi, wizja wyjazdu do Singapuru nastręcza kolejnych trudności, Nick musi także pomyśleć o swojej firmie z Nowym Jorku, a na dodatek do gry dołącza była kochanka mężczyzny.
   Czy sytuacja może być jeszcze bardziej zagmatwana? Co się wydarzy? Co zrobią siostry? Na kogo zdecyduje się Nick?

Lubię twórczość autorki. Za mną wszystkie dotąd wydane. Najnowsza oczywiście również mnie skusiła, hehe.
    Bliźniaczki i jeden mężczyzna. Już daaawno nie czytałam takiej historii. Nie powiem, byłam ogromnie zaciekawiona jak się rozwinie sytuacja. Szczególnie, że już na okładce w opisie mamy wzmiankę o różnicach między siostrami: poukładana Honey i szalona Holly.
   Ale było zabawnie i humorystycznie. Spięcia i przekomarzania bajkowo zagęszczały atmosferę. Leciały iskry a chemia była widoczna gołym okiem. Dokładając do tego sceny uniesień można było śmiało się wachlować. Gorące, zmysłowe, pełne erotyzmu i pasji a także zwracania uwagi na potrzeby partnera. Uh la la - miodzio.
    Główną bohaterką została Honey i tak naprawdę na niej się skupiamy, ale rola jej siostry w tej historii jest bardzo ważna. I tu nie chodzi o sam fakt pomyłki sióstr ale o całą resztę. Na tym etapie nie zdradzę niczego ale powiem tylko jedno - mam nadzieję, że będzie kontynuacja, i że pojawi się jak najszybciej.
   Ale wracając do historii. Bardzo spodobała mi się właśnie kreacja bohaterów. Zarówno sióstr różnych niczym ogień i woda a jednocześnie bardzo sobie podobnych, jak także Nicholasa. Ten artysta akurat chwilami testował moją cierpliwość ale finalnie okazał się być idealny. Wiadomo, skazy były bo przecież nikt nie jest ideałem, ale to właśnie to czyni pojawiające się w tej książce postacie bardziej realne i rzeczywiste. Prawdziwe i nie przekoloryzowane.
    Dynamiczna akcja nie pozwalała na nudę. Razem w zaserwowanym dowcipem stanowiły wręcz bajkowa komedię romantyczną z wielkich ekranów. Romans biurowy rozpalający zmysły do czerwoności. Na taką książka koniecznie warto zarezerwować sobie całe popołudnie - nie sposób jest się od niej oderwać. Lekka i zabawna ale jednocześnie poruszająca dość ważne aspekty. Koniecznie musicie ją przeczytać. Już teraz życzę przyjemnych wrażeń.

Polecam

Kup książkę Jesteś moją zagadką. Honey

Królowa balu
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Królowa balu

Nie jest łatwo być królową. Ale zdjąć koronę jest jeszcze trudniej. Scarlett była kiedyś gwiazdą szkoły średniej i kapitanką drużyny cheerleaderek....

Niebiańskie tsunami
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Niebiańskie tsunami

,,Niebiańskie tsunami", czyli gorący romans prosto z zachwycającej Ibizy! Nadia rozstała się z Ethanem już cztery lata temu. Ponieważ związek zakończył...