Jesteś moją zagadką. Honey

Mam idealną propozycję książki dla fanów komedii romantycznych i romansów biurowych.  Będziecie oczarowani!

Nicholas McKinley wraca do Miami , aby pomóc w prowadzeniu rodzinnej firmy. Jego beztroski brat wyciąga go do klubu i tam Nicholas poznaje seksowną blondynkę. Spędza z nią upojną noc, ale rano kobieta znika bez słowa.
Nicholas jest w totalnym szoku, gdy następnego dnia spotyka nieznajomą w biurze.
Honey Chambers pracuje w firmie jego ojca. Kobieta twierdzi, że nigdy wcześniej go nie spotkała.  Jednak domyśla się, że jej nowy szef przespał się z jej siostrą bliźniaczką.
Nicholas zastanawia się o co tutaj chodzi i dlaczego kobieta udaje, że go nie zna?
Co zrobi mężczyzna gdy odkryje prawdę?
Którą z sióstr wybierze?
Poukładaną Honey czy szaloną Holly?
Przekonajcie się sami.

Uwielbiam styl autorki i znowu jestem na maksa zachwycona historią stworzoną przez Nanę Bekher. Kolejny raz przekonałam się,  że książki autorki warto brać w ciemno.  Genialna fabuła.  Ciekawie wykreowani bohaterowie.  Już od pierwszych stron śledziłam losy bohaterów,  aby dowiedzieć się jak rozwiną się ich relacje. Autorka wymyśliła ciekawe dialogi, a przepychanki słowne bohaterów wprawiły mnie w dobry nastrój.  Będzie też namiętnie i gorąco, bo między bohaterami aż iskrzy od pożądania. Autorka potrafi pisać gorące erotyki, od których dostaniecie gorących wypieków na twarzy.
Lekka i zabawna historia nie pozwoli Wam odłożyć tej książki.  Nie będziecie nudzić się  i przeczytacie tę książkę w błyskawicznym tempie.
Gwarantowane emocje i relaks.
Bawiłam się znakomicie.

Kup książkę Jesteś moją zagadką. Honey

Ginger. Włoskie pożądanie #1
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Ginger. Włoskie pożądanie #1

Ona – młoda tancerka w nocnym klubie. Tak naprawdę nie wie, kim jest ani skąd pochodzi. Jej przeszłość jest dla niej tajemnicą. On – bogaty...

Zamknij oczy
Nana Bekher0
Okładka ksiązki - Zamknij oczy

Miłość zrodzona z przyjaźni to rzadki dar Cassie i Liam przyjaźnią się, odkąd tylko pamiętają. Wychowana w męskim gronie Cassie nigdy nie była wystarczająco...