Przyjaciel. Jesteś dla mnie wszystkim

Tom 3 cyklu Przyjaciel

Absolutnie genialna seria, która skradła moje serce i sprawiała, że biło w przyspieszonym rytmie.

Trzecia część „Przyjaciela” była dla mnie jak prezent gwiazdkowy i bardzo chciałam go sobie dawkować, ale oczywiście nie udało się, bo z każdą kolejną stroną musiałam wiedzieć więcej i zdecydowanie musiałam poznać zakończenie. Bardzo żałuję, że ta trylogia jest już za mną, bo już dawno literatura kobieca nie zrobiła na mnie tak dużego wrażenia.

Kiedy Lilka pomału odzyskuje pamięć uświadamia sobie, że nie przyniosło jej to ulgi, tylko prawdziwą historię związku z Jacobem, który jak wiemy nie należał to najspokojniejszych i najbardziej kolorowych, a młodzi musieli nieustannie zmierzać się z piętrzącymi się przed nimi przeciwnościami. Jednocześnie zarówno Jacob, jak i jej starszy brat Dawid drżeli o jej bezpieczeństwo, gdyż zadarli z niewłaściwymi ludźmi, a młoda kobieta była świetnym celem, aby się na nich odegrać. Lili powoli stara sobie poukładać wszystko na nowo. Nie może podjąć decyzji, czy dać Jacobowi kolejną szansę na budowanie związku, ale jednocześnie wie, że wolałaby umrzeć niż żyć bez niego. Jakie konsekwencje będą miały jej decyzje i czy przyjdzie jej w końcu zaznać szczęścia?

Jestem pewna, że ta trylogia na długo pozostanie we mnie, bo historia Lilki i Jacoba pokazuje, że jeśli chodzi o miłość, to niczego nie można być pewnym.

Miałam delikatne wrażenie, że ta ostatnia część jest trochę powolniejsza niż poprzednie, że akcja długo się rozkręca, że mało się dzieje. W momencie, w którym autorka się rozkręciła i rzuciła nam bombę, to w zaskakującym tempie odwołałam wszelkie wcześniejsze spostrzeżenia. Zakończenie natomiast było takim szokiem pomieszanym z niedowierzaniem i wściekłością jednocześnie, że trochę czasu zajęło mi uporządkowanie myśli. Teraz, kiedy już ochłonęłam po czytaniu i od lektury minęło już kilka dni, jestem w stanie przyznać, że zabieg, którego dokonała Agnes na końcu był bardzo dobrze przemyślany i nie pozwalał zapomnieć o tej historii zaraz po przeczytaniu.

Nieustannie będę Wam polecać całą serię, bo jak już pisałam wcześniej, jest niesamowita. Nie jest typowym słodkim i lekkim romansem, ale wzbogaconym o elementy sensacji i delikatnego thrillera. To wszystko sprawia, że od książki naprawdę trudno się oderwać.

Pamiętajcie jednak o tym, żeby trylogię czytać w kolejności wydawania książek, gdyż z pewnością nie odnajdziemy się w historii nie znając pierwszej oraz drugiej części przed sięgnięciem po tę trzecią.

Informacje dodatkowe o Przyjaciel. Jesteś dla mnie wszystkim :

Kup książkę Przyjaciel. Jesteś dla mnie wszystkim

Przyjaciel. Lubię cię za bardzo
Agnes Sour0
Okładka ksiązki - Przyjaciel. Lubię cię za bardzo

Niebezpiecznie jest balansować na granicy przyjaźni i pożądania. Lili na co dzień żyje w cieniu swojego nadopiekuńczego brata, Dawida, który stara się...

Przyjaciel. Moje serce wciąż pamięta
Agnes Sour0
Okładka ksiązki - Przyjaciel. Moje serce wciąż pamięta

Twoje serce wciąż będzie pamiętać, nawet jeśli Ty zapomnisz Wypadek Lilki wstrząsa Jacobem. Mężczyzna nie potrafi pogodzić się z tym, że mimo jego czystych...

Powrót matki
Danuta Awolusi ;