Przyjemna nienawiść

💋💋💋Recenzja💋💋💋

Premiera 11.08.2021

"Przyjemna nienawiść" - Angelika Labuda

Zemsta, która przysłania wszystko. Zdradzieckie uczucie. Pożądanie i miłość. Uczucia które mogą wszystko zmienić. Naprawić. Ale czy trzymane tajemnice pozwolą na utrzymanie relacji ?

Riley, straciła wszystko jako malutkie dziecko. Szczęście. Miłość rodziców. Radosne dzieciństwo. A to wszystko przez złych ludzi, którzy zaślepieni są pieniędzmi.
Jako młoda kobieta pragnie zemsty. Zrobi wszystko by ją osiągnąć. Pewna siebie i temperamentna.
Wszystko miała zaplanowane, dopóki w jej skrupulatnie wymyślony plan, wkradło się pożądanie i może nawet miłości. Od tej pory żyła tylko nią ale także chęcią odkrycia tajemnicy. Zemsta odeszła w zapomnienie.

Cameron, straciła kogoś ważnego. Kogoś kto rozświetlał mu dzień. Przy niej był spokojny i czuł się bezpiecznie. Zrobi wszystko by ją odzyskać. Pojawia się Riley i przewraca jego cały świat. Przy niej znowu odżył.
Jako prawnik, jest twardy i głodny wygranej. W każdym zdaniu czuć, że to co robi, robi z pasją i zaangażowaniem. Profesjonalizm to jego drugie imię.
Jako prawie ukochany jest opiekuńczy i chce swojej kobiecie zapewnić szczęście i opiekę.

Tajemnica. To jedyna przeszkoda jaka może zagrozić ich związkowi. Pełna namiętności relacja, może zmienić się w związek albo zniknie w ułamku jednej sekundy.
Czuć między bohaterami chemię, jakby znali się od dawna. Swobodnie rozmawiają i flirtują.

Zemsta. Trochę ją poczułam ale tylko trochę. Szybko Riley zmieniła swoje priorytety. Postawiła na namiętność i coś głębszego.
Pojawi się także pewna tajemnica. Odkrywałam ją powoli ale prawda jaka wyszła na jaw, zwaliła mnie z nóg.

Historia Riley pokazuje także, że zemsta to nie jest środek do celu. Ona bardziej niszczy nas niż innych. Czujemy się beznadziejnie. Lepiej dorosnąć do poważnej rozmowy. Wtedy poczujemy się dużo lepiej.

Będą także sceny z rozpraw. Są pełne profesjonalizmu. Książka dzięki temu nabrała jeszcze ciekawszego wydźwięku. Można było poczuć prawniczy żargon.

To moje pierwsze spotkanie z autorką i już wiem, że się polubię z jej stylem pisania. Było bardzo ciekawie i prosto. Kreacja bohaterów genialna a cała nutka tajemnicy i zemsty, mocno mnie zaciekawiła.
Kochani mam nadzieję, że skuście się mocno przyjemną relację osób, które łączy więcej niż myślicie.
9/10💋

Informacje dodatkowe o Przyjemna nienawiść:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2021-08-11
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Zobacz opinie o książce Przyjemna nienawiść

Kup książkę Przyjemna nienawiść

Love is YOU
Angelika Łabuda0
Okładka ksiązki - Love is YOU

Michael jest znanym amerykańskim modelem.Emilia - polską lekarką pracującą w warszawskim szpitalu. Na pozór wiodą idealne życia, tylko garstka najbliższych...

Cassiano boss
Angelika Łabuda0
Okładka ksiązki - Cassiano boss

Pakt, który zmienił więcej niż jedno życie Powalająco przystojny Włoch skrywający wielką tajemnicę zakochuje się w zwykłej dziewczynie. Brzmi jak...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;