Przyjemna nienawiść

Pożądanie zwycięża nad chęcią zemsty, a tajemnice wychodzą na światło dzienne. Ta historia to literatura obowiązkowa dla poszukiwaczy emocji!

Kinga Litkowiec

Niebezpieczne interesy, niemożliwa do powstrzymania namiętność i chęć poznania prawdy mogą mieć poważne konsekwencje...

Cameron jest młodym prawnikiem, dziedzicem rodzinnej firmy. Prowadzi wygodne, pełne luksusów życie, choć w głębi serca wciąż nie może zapomnieć o przeszłości. Chętnie bierze pod swoje skrzydła niedoświadczoną, ale zdolną stażystkę.

Riley wraca do rodzinnego miasta, które opuściła jako mała dziewczynka po tragicznej śmierci rodziców. Staż w znanej firmie prawniczej ma jej pomóc zrealizować od dawna przygotowany plan, jednak sprawdzenie się w nowej roli to nie jedyne trudne zadanie, jakie czeka na nią w tym miejscu...

Kim tak naprawdę jest Riley?

Kto jest odpowiedzialny za śmierć jej rodziców?

I czy zemsta po latach ma sens?

Informacje dodatkowe o Przyjemna nienawiść:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2021-08-11

Kup książkę Przyjemna nienawiść

Przyjemna nienawiść - opinie o książce

Avatar użytkownika - Patka96x
Patka96x
Przeczytane:2021-11-07,

♥️🔥 RECENZJA 🔥 ❤️

Autor: @angelika_labuda_autorka
Wydawnictwo: @wydawnictwo_pascal_books

Przyjemna Nienawiść

Cameron jest młodym prawnikiem, który odziedziczył rodzinną firmę po śmierci ojca. Prowadzi bardzo wygodne życie, ale w głębi serca nie może zapomnieć o przeszłości i o swojej przyjaciółce z dzieciństwa. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość, że pewna dziewczyna, chce dostać się na staż do jego firmy. Cameron postanawia przyjąć ją, bo bardzo przypomina mu przyjaciółkę z dzieciństwa. Czy jest możliwość, żeby to była ona? 🤔

Riley postanawia powrócić do rodzinnego San Diego, żeby odkryć prawdę o śmierci swoich rodziców. Czy pozna prawdę kto wydał wyrok na jej rodziców? 🤔 Riley decyduje się na staż w firmie prawniecznej Camerona, żeby zrealizować swój plan zemsty na jego rodzinie, ale czy jej się to uda? 🤔 Czy Cameron dowie się o tym, że Riley jest tak naprawdę jego przyjaciółka z dzieciństwa? 🤔 Czy ona mu wybaczy? 🤔 Czy ich coś połączy? 🤔 Czy jest możliwość na zakończenie tej historii z happy endem? 🤔
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w książce 😁.

Książka jest rewelacyjna. Wciąga od pierwszej strony, ciężko się oderwać od czytania. Pióro autorki jest lekkie, bardzo dobrze napisana, czyta się szybko i dobrze. Książka wywołała u mnie różne emocja i łzy, i śmiech 😢 😂. Autorkę poznałam, bardzo dawno temu na platformie Watt pad. Czytam każda jej wydania książki w papierze. Lubię tę autorkę i czekam na więcej jej książek. Liczę na to, że ta książka będzie miała kontynuacje, bo historia Riley i Cameron zasługuje na to.

Polecam Wam sięgnąć po tę książkę z czystym sumieniem.

Pamiętajmy zawsze o tym, że nie każdemu może się podobać to, co nam, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie 🙂.

Gratuluję autorce tak dobrze napisanej książki i życzę jej dalszych sukcesów książkowych ❤️.

Dziękuję bardzo autorce @angelika_labuda_autorka za zaufanie w recenzowaniu jej książki 📚 😁 .

Dziękuję też wydawnictwu @wydawnictwo_pascal_books za egzemplarz ♥️.

Daje jej ⭐ 10/10

Cameron O'Connor jest dziedzicem rodzinnej kancelarii adwokackiej. Wiedzie luksusowe życie ale nie potrafi zapomnieć o przeszłości. O tym, kogo stracił. Kiedy do jego kancelarii zgłasza się młoda, zdolna ale niedoświadczona stażystka, nie zamierza jej pozbawiać tej szansy na zdobycie doświadczenia...
  Riley jako dziecko przeżyła koszmar. Jej rodzice zginęli kiedy była dzieckiem. Musiała opuścić San Diego. Teraz, osiemnaście lat później powraca na staż w O'Connor Law Firm. To tu ma zdecydować kim zostanie w przyszłości. Pytanie tylko jaka była jej przeszłość i po co tak naprawdę tu wróciła? Jaki to ma związek z jej obecnym szefem? Co on zrobi, gdy odkryje prawdę?

Znam twórczość autorki. Za mną dwie powieści. Teraz przyszła kolej na trzecią. A w niej prawnik i młoda kobieta. Kobieta, która po osiemnastoletniej przerwie powraca w rodzinne strony.
   Pomysł na historię był bardzo fajny. Trafiony w mój gust. Motyw tutaj wybrany jest zawsze interesujący. Zawsze dostarcza emocji, tych mniejszych i tych większych. Zawsze się obroni. Na plus w tej powieści jest to, że autorce udało się oddać pracę adwokatów. Tę powagę sytuacji i walki w sądzie. Tych aktów, podczas których obrońca i oskarżyciel staczali bój. Główna bohaterka to zdolna młoda kobieta. Przeszła wiele ale jej to nie złamało. Nadal emanuje siłą i ostrożnością. Cameron jak na szefa przystało jest pewny siebie i surowy. Nie toleruje lenistwa, nieposłuszeństwa oraz braku lojalności. A poza tym na stopie prywatnej to całkiem spoko gość, mówiąc prosto. Z duszą romantyka, szarmancki a ilość zer na koncie nie zrobiła z niego zadufanego w sobie mężczyzny, który może wszystko i na siłę. Ta równowaga została fajnie utrzymana w momencie, kiedy musiał pokazać, że się z nim nie żartuje. Historia trzyma w napięciu intryguje. Dostarcza emocji. Znalazłam tu wiele plusów ale i kilka minusów. Zbyt szybko prawda wyszła na jaw i zbyt szybko przeszli nad tym do porządku dziennego. Biorąc pod uwagę finał wydarzeń, zdecydowanie zabrakło mi tutaj rozwinięcia historii Mackenzie i Dylana. Aż się prosiła o dopełnienie bądź osobny tom (być może powstanie kiedyś, na co po cichu liczę). Finał nie powalił mnie na kolana. Delikatne zakończenie a spodziewałam się bardziej wstrząsających wydarzeń, biorąc pod uwagę skalę problemu. Postacie Vivien i Rogera również moim zdaniem powinny zostać bardziej rozbudowane. Albo chociaż na początku jakość bardziej zaznaczone ich powiązanie. Mimo kilku minusów to ta książka moim zdaniem jest najlepsza z tych, które czytałam z twórczości autorki. Widać postęp. Widać, że pióro Angeliki nie stoi w miejscu, tylko sukcesywnie się rozwija. A to na plus. To fajna i romantyczna historia. Pokrzepiająca i dodająca otuchy. Nadzieję na to, że jeszcze kiedyś będzie normalnie. Że uda się pójść do przodu bez ciągłego oglądania się wstecz. Zachęcam do czytania.

Polecam

Miłość i pożądanie jest niezwykle silnym uczuciem, które potrafi zwyciężyć nad takimi uczuciami jak nienawiść i pragnienie zemsty. Czy jest to prawda możecie się przekonać sami czytając najnowszą powieść Angeliki Łabudy "Przyjemna nienawiść.
Ta książka to kawał dobrej historii, który zawładnęła mną całkowicie i sprawiła, że znowu zarwałam noc. Nie sposób było oderwać się od tej lektury, którą czytało się niezwykle szybko i bardzo przyjemnie. Tak wciągnęła mnie fabuła, że byłam aż zdziwiona, gdy dotarłam do ostatniej strony.
Autorka ma cudowny styl, bardzo lekkie pióro i stworzyła taką opowieść, że zachwyci prawie każdego czytelnika.
Historia Camerona i Riley jest wspaniała, pełna romantyzmu, która porusza dogłębnie serce. Tajemnice i niewypowiedziane oskarżenia komplikują ich życie i zakłócają kiełkującemu w nich uczuciu. W dzieciństwie się przyjaźnili i byli prawie nierozłączni. Jednak zagadkowa śmierć rodziców dziewczyny, gdy miała tylko sześć lat spowodowała, że musieli się rozstać. Od tej pory dąży ona do poznania prawdy i rządna jest zemsty na winnych tragicznej śmierci bliskich. Zaś O’Connor został prawnikiem i prowadzi kancelarię po zmarłym ojcu. Zatrudnia on Riley, gdyż przypomina mu ona przyjaciółkę i towarzyszkę zabaw z dzieciństwa.
Co ukrywa przed nim nowa pracownica? Czy jej postępowanie mu zagraża. Czy Cameron odkryje dlaczego dziewczyna wróciła? Czy ich młodzieńcza sympatia przerodzi się w uczucie? Czy zemsta nie przekreśli ich wspólnej przyszłości i kto odpowiada za śmierć rodziców?
Zapewniam was, że lektura dostarcza ogromu emocji, kibicowałam obojgu i chciałam by połączyła ich prawdziwa miłość. Poznawanie postępowania i odczuć ze strony obojga bohaterów było dobrym zabiegiem autorki. Wyrazistość, siła charakterów i odczuwalna chemia między postaciami jest godna uznania.
Moim zdaniem ta powieść zasługuje by ją wam polecić. Pozwoli na przyjemne, ciekawe spędzenie czasu, na odprężenie i relaks. Koniecznie sięgnijcie po tę powieść, na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Avatar użytkownika - glinka_54_czyta
glinka_54_czyta
Przeczytane:2021-08-29,

💋💋💋Recenzja💋💋💋

Premiera 11.08.2021

"Przyjemna nienawiść" - Angelika Labuda

Zemsta, która przysłania wszystko. Zdradzieckie uczucie. Pożądanie i miłość. Uczucia które mogą wszystko zmienić. Naprawić. Ale czy trzymane tajemnice pozwolą na utrzymanie relacji ?

Riley, straciła wszystko jako malutkie dziecko. Szczęście. Miłość rodziców. Radosne dzieciństwo. A to wszystko przez złych ludzi, którzy zaślepieni są pieniędzmi.
Jako młoda kobieta pragnie zemsty. Zrobi wszystko by ją osiągnąć. Pewna siebie i temperamentna.
Wszystko miała zaplanowane, dopóki w jej skrupulatnie wymyślony plan, wkradło się pożądanie i może nawet miłości. Od tej pory żyła tylko nią ale także chęcią odkrycia tajemnicy. Zemsta odeszła w zapomnienie.

Cameron, straciła kogoś ważnego. Kogoś kto rozświetlał mu dzień. Przy niej był spokojny i czuł się bezpiecznie. Zrobi wszystko by ją odzyskać. Pojawia się Riley i przewraca jego cały świat. Przy niej znowu odżył.
Jako prawnik, jest twardy i głodny wygranej. W każdym zdaniu czuć, że to co robi, robi z pasją i zaangażowaniem. Profesjonalizm to jego drugie imię.
Jako prawie ukochany jest opiekuńczy i chce swojej kobiecie zapewnić szczęście i opiekę.

Tajemnica. To jedyna przeszkoda jaka może zagrozić ich związkowi. Pełna namiętności relacja, może zmienić się w związek albo zniknie w ułamku jednej sekundy.
Czuć między bohaterami chemię, jakby znali się od dawna. Swobodnie rozmawiają i flirtują.

Zemsta. Trochę ją poczułam ale tylko trochę. Szybko Riley zmieniła swoje priorytety. Postawiła na namiętność i coś głębszego.
Pojawi się także pewna tajemnica. Odkrywałam ją powoli ale prawda jaka wyszła na jaw, zwaliła mnie z nóg.

Historia Riley pokazuje także, że zemsta to nie jest środek do celu. Ona bardziej niszczy nas niż innych. Czujemy się beznadziejnie. Lepiej dorosnąć do poważnej rozmowy. Wtedy poczujemy się dużo lepiej.

Będą także sceny z rozpraw. Są pełne profesjonalizmu. Książka dzięki temu nabrała jeszcze ciekawszego wydźwięku. Można było poczuć prawniczy żargon.

To moje pierwsze spotkanie z autorką i już wiem, że się polubię z jej stylem pisania. Było bardzo ciekawie i prosto. Kreacja bohaterów genialna a cała nutka tajemnicy i zemsty, mocno mnie zaciekawiła.
Kochani mam nadzieję, że skuście się mocno przyjemną relację osób, które łączy więcej niż myślicie.
9/10💋

Avatar użytkownika - zaczytana_sowka
zaczytana_sowka
Przeczytane:2021-10-29, Ocena: 4, Przeczytałam, Mam,

Jest to moja pierwsza książka tej autorki. Chodź książka trochę mnie rozczarowała, jednak sięgnę jeszcze po dzieła autorki, gdyż styl bardzo mi się spodobał. Liczyłam na gorący emocjonujący romans biurowy, a dostałam zaczęte i nie skończone wątki oraz za szybko odkryte tajemnice. Główna bohaterka nie przypadła mi do gustu. Riley z jednej strony udawała pewną siebie dorosłą osobę przekonaną o swojej zemście, a z drugiej była nie pewna tego co planuje. Co jeszcze mnie rozczarowało, to napięcie które wybuchało nagle między bohaterami. Natomiast sceny erotyczne były naprawdę dobre i gorące ?. Ogólnie cała fabuła była interesująca. Bardzo spodobała mi się przyjaciółka Riley, Mackenzie. Dziewczyna wie czego chce od życia, podąża za swoimi marzeniami oraz jest świetną przyjaciółką. Chętnie poznałabym jej dalsze losy ?.

Riley Roy osiemnaście lat pielęgnowała w sercu zemstę na zabójcach jej rodziców i kiedy wraca do rodzinnego miasta pod innym nazwiskiem wie, że ten co zlecił zabójstwo już nie żyje, to postanawia zemścić się na jego synie.

Cameron O'Connor jest młodym prawnikiem, który wyprowadza swoją kancelarię na prostą po brudach własnego ojca. Gdy trafia na CV dziewczyny łudząco podobnej do swojej przyjaciółki z dzieciństwa postanawia ją zatrudnić.

Czy, dziewczyna w końcu zrealizuje swoją zemstę?

A czy, Cameron donalazł swoją pierwszą miłość, której tak usilnie szukał?

"-Długo zamierzasz mnie jeszcze śledzić?- zapytałam z irytacją w głosie.
-Pilnuję, aby nic ci się nie stało, w końcu ci to obiecałem- podkreślił z nonszalanckim uśmiechem na twarzy. Boże, jak on mnie denerwował. W kółko powtarzał to samo.
-To się nazywa stalking- prychnęłam, czekając na jego reakcję.
-To się nazywa martwienie się o kogoś. -odrzekł- Wiesz to takie silne poczucie bycia przy kimś, nawet jeśli tego do końca nie rozumie.

Avatar użytkownika - Zaczytana1001_
Zaczytana1001_
Przeczytane:2021-08-26, Ocena: 6, Przeczytałam,

Poznajemy Riley która po latach wraca do rodzinnego miasta. Po śmierci rodziców straciła wszystko dom oraz przyjaciela. A teraz postanowiła wrócić i odbyć staż w firmie Camerona i zdecydować czy chce osądzać czy bronić ludzi.
Ale w jej głowie ciągle roi się zemsta.

Cameron jako młody chłopak stracił przyjaciółkę pomimu wielu lat ciągle ją poszukuje i się nie poddaje. Tak na prawdę jego rodzina pod przykrywką kancelarii dokonała nie jednego zła. Teraz gdy jego ojciec nie żyje bohater pragnie wszystko wyprostować i żyć uczciwie.

Książka zdecydowanie inna od pozostałych mimo że pojawia się tu fragment mafii nie jest ona mafijna i ten temat nie przeszkadza. Mamy bohaterkę którą spotkało pełno bólu czytając momenty z przeszłości miałam łzy w oczach. A chęć zemsty bardzo mnie ciekawiła jak się wszystko potoczy. Za serce mnie chwyciła postać głównego bohatera który jako mały chłopiec oddał serce swojej przyjaciółce i nigdy się nie poddał. Tutaj mamy historie która pokazuje że miłość która jest nam pisana odnajdziemy nawet po latach. Mamy dużo tajemnic które powoli wychodzą na jaw i ucieczki które są spowodowane brakiem rozmowy. Autorka ma przyjemny oraz lekki styl przez który się płynie a książkę można przeczytać na raz a w bohaterach można się zakochać. Również bohaterowie drugo planowi są fajni i miło się o nich czytało jak się pojawiali. Książka warta uwagi która pozostanie w mojej głowie na długo.

Cassiano boss
Angelika Łabuda0
Okładka ksiązki - Cassiano boss

Pakt, który zmienił więcej niż jedno życie Powalająco przystojny Włoch skrywający wielką tajemnicę zakochuje się w zwykłej dziewczynie. Brzmi jak...

Love is YOU
Angelika Łabuda0
Okładka ksiązki - Love is YOU

Michael jest znanym amerykańskim modelem.Emilia - polską lekarką pracującą w warszawskim szpitalu. Na pozór wiodą idealne życia, tylko garstka najbliższych...