Przyjemna nienawiść

♥️🔥 RECENZJA 🔥 ❤️

Autor: @angelika_labuda_autorka
Wydawnictwo: @wydawnictwo_pascal_books

Przyjemna Nienawiść

Cameron jest młodym prawnikiem, który odziedziczył rodzinną firmę po śmierci ojca. Prowadzi bardzo wygodne życie, ale w głębi serca nie może zapomnieć o przeszłości i o swojej przyjaciółce z dzieciństwa. Pewnego dnia otrzymuje wiadomość, że pewna dziewczyna, chce dostać się na staż do jego firmy. Cameron postanawia przyjąć ją, bo bardzo przypomina mu przyjaciółkę z dzieciństwa. Czy jest możliwość, żeby to była ona? 🤔

Riley postanawia powrócić do rodzinnego San Diego, żeby odkryć prawdę o śmierci swoich rodziców. Czy pozna prawdę kto wydał wyrok na jej rodziców? 🤔 Riley decyduje się na staż w firmie prawniecznej Camerona, żeby zrealizować swój plan zemsty na jego rodzinie, ale czy jej się to uda? 🤔 Czy Cameron dowie się o tym, że Riley jest tak naprawdę jego przyjaciółka z dzieciństwa? 🤔 Czy ona mu wybaczy? 🤔 Czy ich coś połączy? 🤔 Czy jest możliwość na zakończenie tej historii z happy endem? 🤔
Na te wszystkie pytania znajdziecie odpowiedź w książce 😁.

Książka jest rewelacyjna. Wciąga od pierwszej strony, ciężko się oderwać od czytania. Pióro autorki jest lekkie, bardzo dobrze napisana, czyta się szybko i dobrze. Książka wywołała u mnie różne emocja i łzy, i śmiech 😢 😂. Autorkę poznałam, bardzo dawno temu na platformie Watt pad. Czytam każda jej wydania książki w papierze. Lubię tę autorkę i czekam na więcej jej książek. Liczę na to, że ta książka będzie miała kontynuacje, bo historia Riley i Cameron zasługuje na to.

Polecam Wam sięgnąć po tę książkę z czystym sumieniem.

Pamiętajmy zawsze o tym, że nie każdemu może się podobać to, co nam, każdy ma prawo wyrazić swoje zdanie 🙂.

Gratuluję autorce tak dobrze napisanej książki i życzę jej dalszych sukcesów książkowych ❤️.

Dziękuję bardzo autorce @angelika_labuda_autorka za zaufanie w recenzowaniu jej książki 📚 😁 .

Dziękuję też wydawnictwu @wydawnictwo_pascal_books za egzemplarz ♥️.

Daje jej ⭐ 10/10

Informacje dodatkowe o Przyjemna nienawiść:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2021-08-11
Dodał/a opinię: Patka96x

Zobacz opinie o książce Przyjemna nienawiść

Kup książkę Przyjemna nienawiść

Cassiano boss
Angelika Łabuda0
Okładka ksiązki - Cassiano boss

Pakt, który zmienił więcej niż jedno życie Powalająco przystojny Włoch skrywający wielką tajemnicę zakochuje się w zwykłej dziewczynie. Brzmi jak...

Love is YOU
Angelika Łabuda0
Okładka ksiązki - Love is YOU

Michael jest znanym amerykańskim modelem.Emilia - polską lekarką pracującą w warszawskim szpitalu. Na pozór wiodą idealne życia, tylko garstka najbliższych...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;