Przyjemna nienawiść

Miłość i pożądanie jest niezwykle silnym uczuciem, które potrafi zwyciężyć nad takimi uczuciami jak nienawiść i pragnienie zemsty. Czy jest to prawda możecie się przekonać sami czytając najnowszą powieść Angeliki Łabudy "Przyjemna nienawiść.
Ta książka to kawał dobrej historii, który zawładnęła mną całkowicie i sprawiła, że znowu zarwałam noc. Nie sposób było oderwać się od tej lektury, którą czytało się niezwykle szybko i bardzo przyjemnie. Tak wciągnęła mnie fabuła, że byłam aż zdziwiona, gdy dotarłam do ostatniej strony.
Autorka ma cudowny styl, bardzo lekkie pióro i stworzyła taką opowieść, że zachwyci prawie każdego czytelnika.
Historia Camerona i Riley jest wspaniała, pełna romantyzmu, która porusza dogłębnie serce. Tajemnice i niewypowiedziane oskarżenia komplikują ich życie i zakłócają kiełkującemu w nich uczuciu. W dzieciństwie się przyjaźnili i byli prawie nierozłączni. Jednak zagadkowa śmierć rodziców dziewczyny, gdy miała tylko sześć lat spowodowała, że musieli się rozstać. Od tej pory dąży ona do poznania prawdy i rządna jest zemsty na winnych tragicznej śmierci bliskich. Zaś O’Connor został prawnikiem i prowadzi kancelarię po zmarłym ojcu. Zatrudnia on Riley, gdyż przypomina mu ona przyjaciółkę i towarzyszkę zabaw z dzieciństwa.
Co ukrywa przed nim nowa pracownica? Czy jej postępowanie mu zagraża. Czy Cameron odkryje dlaczego dziewczyna wróciła? Czy ich młodzieńcza sympatia przerodzi się w uczucie? Czy zemsta nie przekreśli ich wspólnej przyszłości i kto odpowiada za śmierć rodziców?
Zapewniam was, że lektura dostarcza ogromu emocji, kibicowałam obojgu i chciałam by połączyła ich prawdziwa miłość. Poznawanie postępowania i odczuć ze strony obojga bohaterów było dobrym zabiegiem autorki. Wyrazistość, siła charakterów i odczuwalna chemia między postaciami jest godna uznania.
Moim zdaniem ta powieść zasługuje by ją wam polecić. Pozwoli na przyjemne, ciekawe spędzenie czasu, na odprężenie i relaks. Koniecznie sięgnijcie po tę powieść, na pewno nie będziecie zawiedzeni.

Informacje dodatkowe o Przyjemna nienawiść:

Wydawnictwo: Pascal
Data wydania: 2021-08-11
Dodał/a opinię: Izabela Hebda

Zobacz opinie o książce Przyjemna nienawiść

Kup książkę Przyjemna nienawiść

Cassiano boss
Angelika Łabuda0
Okładka ksiązki - Cassiano boss

Pakt, który zmienił więcej niż jedno życie Powalająco przystojny Włoch skrywający wielką tajemnicę zakochuje się w zwykłej dziewczynie. Brzmi jak...

Love is YOU
Angelika Łabuda0
Okładka ksiązki - Love is YOU

Michael jest znanym amerykańskim modelem.Emilia - polską lekarką pracującą w warszawskim szpitalu. Na pozór wiodą idealne życia, tylko garstka najbliższych...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;