Ring 2

Tom 2 cyklu Ring

Czytaliście pierwszy tom serii Bokserzy , Anny Wolf ? Co prawda nie porwała mnie ta książka tak jakbym chciała ale też nie była zła i zakończenie zaintrygowało na tyle mocno, że z czystej ciekawości sięgnęłam po drugi tom.

Częściowo wracamy do losów Cartera Daringa, Alice Morset oraz małej Mirandy ale w tym tomie prym wiodą Bruno Salt oraz Harper Steiner.

Po emocjonującej i wręcz zatrważająco niebezpiecznej walce w finale poprzedniego tomu, pomiędzy Carterem a Bruno, Bruno zostaje postrzelony.  Z pomocą FBI zyskuje nową tożsamość i zaczyna życie na nowo z czystą kartą. W Sacramento gdzie zamieszkał wraz z siostrą i jej rodziną, otwiera szkołę bokserską dla młodzieży. Wiedzie spokojne życie lecz gdy w progu jego szkoły staje Harper, wszystko powoli zaczyna stawać na głowie.

Ona też chce zacząć nowe życie, ucieka przed przeszłością, intrygami, tajemnicami. Czy tych dwoje ma szansę na wspólne zapisanie nowych rozdziałów życia ?

Ta część podobała mi się bardziej. Niesamowicie ciekawiło mnie jaką rolę odegra tu niesławny czarny charakter jakim jest Agent Mike. Autorka nie zawodzi. Wśród licznych tajemnic , które mieszają w życiu bohaterów, a nas trzymają w napięciu, nie zabraknie zwrotów akcji i chwil w których ze strachu wstrzymywałam oddech , niepewna czego spodziewać się dalej.

Mamy tu ciekawie wykreowanych, wyrazistych bohaterów. Bruno to takie ciasteczko, któremu ciężko się oprzeć i mężczyzna nie wstydzący się przyznać do swoich uczuć. Z pewnością oczaruje wiele czytelniczek.

Z pozoru Bruno z rodziną powinien czuć się bezpiecznie jednak los ma dla niego inne plany i …będzie się działo . Będzie akcja ale tez nie mała dawka uczuć, chemia między dwójką głównych bohaterów jest wyraźna.

“Ring 2” to lekka książka, która czyta się ekspresowo i z przyjemnością. Warto po nią sięgnąć i serdecznie Wam ją polecam. Dziękuje za mój egzemplarz Wydawnictwu Akurat.

Informacje dodatkowe o Ring 2:

Kup książkę Ring 2

Ocalenie gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Ocalenie gangstera

Drewniana chata otoczona lasem, z dala od cywilizacji... Rea Renado nie ma pojęcia, gdzie jest i dlaczego znalazła się w tym miejscu. Wie tylko tyle, że...

Oblicze gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Oblicze gangstera

,,Oblicze gangstera" to kolejny w dorobku Anny Wolf romans mafijny, w którym czołowa autorka literatury kobiecej zabiera czytelniczki do brutalnego i pozbawionego...