Royal. Przysi璕a ze z這ta

T逝maczenie: Mi這sz Urban
Doda/a opini: Natalia Zaczkiewicz
Tom 5 cyklu Royal

Ocena: 5.25 (4 g這s闚)

Kolejna cz窷 鈍ietnej serii "Royal" ju za mn i musz przyzna, 瞠 by豉 naprawd dobra, a ja ponownie jestem zachwycona. Z ka盥ym tomem coraz bardziej zag喚biam si w królewskim 鈍iecie i z niecierpliwo軼i wyczekuj kolejnych.

Zosta豉m bardzo mocno zaskoczona t cz窷ci, jednak nie jest ona idealna. Szczerze mówi帷, troszk mnie m璚zy w徠ek mi這軼i Tatiany. Uwa瘸m, 瞠 monotonne by這 ci庵貫 jej wzdychanie do Philipa, mówienie, 瞠 ju z nim sko鎍zy豉, po czym l康owa豉 w jego ramionach. Ja rozumiem, 瞠 mi這嗆 jest 郵epa, ale my郵, 瞠 s granice. Jedynym plusem tego w徠ek jest element zaskoczenia, który pojawi si podczas wyborów kandydatki i zrobi na mnie wra瞠nie.

Zdecydowanie bardziej intrygowa造 mnie losy kraju, ataki spoza kopu造 oraz w徠ek szkolenia Tatiany na stra積ika. Nada這 to 鈍ie穎軼i ca貫j historii i nie mog doczeka si dalszego rozwoju tych w徠ków. Szkoda tylko, 瞠 te tematy nie zosta造 wypchni皻e na pierwszy plan, wówczas ksi捫ka by豉by lepsza, a tak troch zniesmaczy這 mnie ci庵貫 mówienie o uczuciach Tani do Philipa i ich zabawa w kotka i myszk.

Styl autorki jak najbardziej podoba si mi, jest lekki i przyjemny w odbiorze, a ksi捫k szybko si czyta. Lubi momenty, w których wprowadza dawk humoru, dzi瘯i nim zawsze 鄉iej si podczas czytania.

Klimat panuj帷y w powie軼i jest niezwyk造. Królewski 鈍iat przenika w g陰b czytelnika. Valentina Fast 鈍ietnie obrazuje zwyczaje panuj帷e w królestwie, pozwala nam zg喚bi wszystko i poczu si tak, jakby鄉y to my byli w pa豉cu. Jest to niezwyk貫 do鈍iadczenie i jak najbardziej na plus.

Bardzo lubi w徠ek przyja幡i Tatiany i Henry'ego. Uwa瘸m, 瞠 jest bardzo uroczy i cieszy豉bym si, gdyby zostali par. Wida, 瞠 Henry ma bardzo dobre serducho, które zas逝guje na docenienie. Szkoda, 瞠 Tania jest za郵epiona Philipem, bo by豉by z nich 鈍ietna para.

Ca豉 seria "Royal" jest 鈍ietna. Jestem zadowolona, 瞠 si璕n窸am po ni i nie 瘸逝j swojej decyzji. Uwielbiam królewski 鈍iat stworzony przez Valentin Fast, jest nieziemski. Zdecydowanie warto pozna jej dzie這.

Kup ksi捫k Royal. Przysi璕a ze z這ta

Zobacz tak瞠

Zobacz opinie o ksi捫ce Royal. Przysi璕a ze z這ta
Inne ksi捫ki autora
Royal. Korona ze stali
Valentina Fast0
Ok豉dka ksi您ki - Royal. Korona ze stali

Zmagania w pa豉cu dobiegaj ko鎍a. Kandydatki wyruszaj w objazd po Królestwie, a pod koniec tournée ksi捫 ma wyjawi swoj to窺amo嗆. Tatiana...

Royal. Kraina z jedwabiu
Valentina Fast0
Ok豉dka ksi您ki - Royal. Kraina z jedwabiu

Drugi tom fascynuj帷ej serii o królestwie Viterry. Walka o wzgl璠y czterech przystojnych m這dzie鎍ów trwa w najlepsze. Przed Tatian i innymi...

Zobacz wszystkie ksi捫ki tego autora
Recenzje miesi帷a
Okna z widokiem na Weron