Rzeczy, których nie dokończyliśmy

Książkę przeczytałam z polecenia i muszę Wam powiedzieć ,że wycięło mnie z życia na kilka godzin .Już od początku zostałam wciągnięta w wir wydarzeń.

Fabuła książki dzieje się dwutorowo - w czasach II Wojny Światowej w Anglii oraz we współczesnej Ameryce .

Georgia Stanton za pomocą autora książek Noaha Harrisona postanawia wydać nie dokończoną książkę prapabci Scarlett.
Noah będzie mieć trudne zadanie, wszak prawnuczka nie chce szczęśliwego zakończenia tej historii. Dlatego mężczyzna postanawia stworzyć dwa zakończenia. Ostateczna decyzja,która wersja trafi do druku należy do Georgi. Jak myślicie ,które zakończenie wybrała ?

Autorka stworzyła niezwykłą fabułę. Na kartach książki poznajemy różne oblicza miłości . Czy bylibyście w stanie skłamać i zabrać ze sobą tajemnicę do grobu,aby chronić swoich bliskich ?

Muszę Wam powiedzieć,że nie spodziewałam się takiego zakończenia historii prababci Georgi . Po przeczytaniu jednego z listów ,szczęka mi dosłownie opadła . Musiałam na chwilę odłożyć książkę ,aby poukładać sobie w głowie rozbiegane myśli .

Osobiście jestem oczarowana tą książką i sięgnę po kolejne przetłumaczone książki autorki. Zdaje sobie sprawę,że znajdą się zwolennicy i przeciwnicy tej książki. Ja ją polecam z całego serca,gwarantując Wam wachlarz emocji .

Informacje dodatkowe o Rzeczy, których nie dokończyliśmy :

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2023-04-12
Tytuł oryginału: The Things We Leave Unfinished
Tłumaczenie: Katarzyna Agnieszka Dyrek
Dodał/a opinię: Ewelina Górecka

Tagi: romans literatura obyczajowa literatura kobieca; literatura obyczajowa; wojna milosc romans

Zobacz opinie o książce Rzeczy, których nie dokończyliśmy

Kup książkę Rzeczy, których nie dokończyliśmy

Ponieważ wierzę w ciebie
Rebecca Yarros0
Okładka ksiązki - Ponieważ wierzę w ciebie

AUTORKA #1 NA LIŚCIE ,,NEW YORK TIMESA" Jakim mianem się określisz, skoro inni zdecydowali już, kim tak naprawdę jesteś? Sześć lat temu, gdy Camden Daniels...

Ku niebu
Rebecca Yarros0
Okładka ksiązki - Ku niebu

Tom 2 serii Odważmy się kochać wysoko ocenianej przez czytelniczki Goodreads Życie jest zbyt krótkie, by nie poszybować ku niebu… Dwudziestoletnia...