Saint

Książka to kolejny tom serii o przygodach Strom Riders MC. Minęło już trochę czasu odkąd czytałam poprzedni tom i od premiery tego ale życie czasem weryfikuje nasze plany. Lubicie czytać serie razem czy wg tego jak się ukażą? A może nie lubicie serii dłuższych niż trylogie? Muszę przyznać, że to zależy od serii. Jedne czytać można w nieskończoność inne szybko kolejne tomy tracą pazur.

Hazel ucieka od przeszłości i ukrywa się w małym  miasteczku. To tu poznaje Sainta, który wywarł na niej wrażenie. Na tyle mocne, że nawiązuje z nim przelotny romans, ale szybko okazuje się ze dla niej to zaczyna być coś więcej. Tyle że Saint znika i nie pojawia się więcej, tak jak obiecał. Wkrótce kolejne wydarzenia dla niej dramatyczne sprawiają, że trafia na niego w zupełnie innych okolicznościach. Czy dowie się czemu Saint się nie pojawił? Czy zaakceptuje wszystko to, co wiąże się z jego osobą? Czy przeszłość da o sobie znać?

Saint zawsze chodził swoimi drogami. Jednak ostatnio zadomowił się w klubie brata, który jest jego prezesem. Ma za sobą trudna przeszłość, o której mało komu powiedział. Kiedy na jego drodze pojawia się Hazel początkowo  ich romans pozostaje w ukryciu. Jednak szybko wszystko się komplikuje, gdy ktoś wykorzystuje ja do swoich celów. Kiedy trafia do klubowego domu okoliczności są dramatyczne. Gdy okazuje się kim jest Saint zmienia się nadopiekuńczego faceta. Co z tego wyniknie? Czy uda mu się przekona Hazel do swoich racji? Czy kobieta mu ulegnie? A może wręcz odwrotnie pokaże pazurki? Jakie wydarzenia ich połączą?

Uwielbiam tę serię. Z każdym kolejnym tomem autorka zmienia nasze podejście do tych facetów, którzy mają duże mniemanie o swojej męskości ale jednocześnie duże i wrażliwe serce. Widać także zmianę w fabule staje się bardziej rodzinna, że tak to określę. Mam wrażenie, że zrobiło się odrobinę grzeczniej, panowie są stonowani, a to klubowe życie jest bardziej tłem dla historii niż robi tu furorę jak w dwóch pierwszych tomach. Jednak nie można odmówić historii adrenaliny, ciekawej akcji i tego pokręconego powiązania bohaterów. Nie brakuje też humoru, ciętych ripost i tych więzów między członkami motocyklistów pokazujących, że to nie więzy krwi czynią rodzinę. Akcja dość dynamiczna, mocno zakręcona choć zabrakło m trochę tego czegoś z poprzednich części. Fabuła stała się odrobinę za bardzo przewidywalna a historia straciła pazur w porównaniu z tymi początkowymi.

Postacie świetnie wykreowane chociaż czegoś mi w nich brakuje. Za to podoba mi się Hazel, która od początku nie daje sobie wejść na głowę i choć pozornie zgadza się na to co postanowi Saint to ostatecznie  tak zrobi po swojemu. Historia jest pełna emocji i sprzeczności w poglądach bohaterów.  Za to historie jak i pozostałe części czyta się lekko i przyjemnie jeśli ktoś lubi taki styl pisania. Zakończenie zaskakujące to muszę przyznać i jak zawsze podsuwa nam autorka kto będzie bohaterem w roli głównej w kolejnej części. Polecam wielbicielom książek tego gatunku.

Informacje dodatkowe o Saint:

Kup książkę Saint

Grzeszna muzyka
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Grzeszna muzyka

Ośmiu najlepszych autorów literatury erotycznej w jednej wyjątkowej antologii! Pozwól porwać się gorącym historiom, które łączy muzyka i miłość! Ekskluzywne...

Obietnica gangstera
Anna Wolf0
Okładka ksiązki - Obietnica gangstera

Znani z popularnej mafijnej serii bracia Tarasow powracają w nowym gangsterskim cyklu! Bezwzględny mafijny świat, wolny strzelec, który za nic ma zarówno...

Opowieści o kolorach
Nadine Debertolis