Sekret mojego męża

sanka_czytanka:

Natalia to spełniona żona Adama, szczęśliwa matka i kochająca swoją pracę kobieta. Pewnego dnia na jej drodze staje Kuba - dawna miłość. Natalia wdaje się w ponowną relację z mężczyzną, podczas nieobecności jej męża i dzieci. Jej życie zmienia się w jednej chwili. Okazuje się, że żyła w zupełnie innej rzeczywistości, a Adam ma przed nią mrożące krew w żyłach tajemnice.

'' Żadna kobieta nie oprze się męskiej tajemnicy, jeśli tylko tajemnica jest odpowiednia. ''
Do swoich recenzji nie wstawiam cytatów, jednak tu nie mogłam się oprzeć.
Zgadzam się z tym zdaniem. Doskonale zostało ono odwzorowane w tej książce.

Styl autorki przypadł mi do gustu. Czytało się szybko i przyjemnie, mimo że narracja była trzecioosobowa. Z każdym kolejnym rozdziałem dowiadywałam się coraz ciekawszych informacji na temat Adama. Na początku wszystko zostało owiane tajemnicą, by później odkrywać po kolei prawdziwe oblicze mężczyzny. Dodatkowo wciąż mieszający się w ich życie Kuba utrudniał Adamowi odzyskanie zaufania żony.
Bohaterowie mi się podobali. Szczególnie Adam ze względu na swoją mroczną stronę oraz sposób zachowania. Był pewny siebie, znał swoją wartość i zdawał sobie sprawę jak działa na kobiety, a najbardziej na swoją żonę.

Z zaciekawieniem śledziłam akcję, a kiedy myślałam, że wszystko zostało wyjaśnione autorka postanowiła dalej trzymać mnie w napięciu. Historia skończyła tak, że teraz nie wiem jak wytrzymam do pojawienia się kontynuacji. Dostałam informację od autorki, że kolejna część pojawi się w tym roku, także czekam z niecierpliwością.

Sceny erotyczne były naprawdę gorące! Świetnie opisane. Bardzo dobrze się czytało, więc tutaj autorka zdobywa kolejny plus.

Całość mi się naprawdę podobała. Nie do końca wiedziałam czego się spodziewać po tej książce. Dostałam dobrą, spójną historię, owianą tajemnicą i erotyzmem. Nie było w niej zbędnych opisów i nic nie wnoszących wątków. Cały czas się coś działo, więc od początku do końca z zaciekawieniem śledziłam fabułę. Polecam, jeśli jeszcze nie czytaliście.

Informacje dodatkowe o Sekret mojego męża:

Wydawnictwo: Novae Res
Data wydania: 2020-12-03
ISBN: 978-83-8219-088-5
Dodał/a opinię: SandraCzajka

Tagi: literatura erotyczna Małżeństwo erotyka

Zobacz opinie o książce Sekret mojego męża

Kup książkę Sekret mojego męża

Pensjonat na brzegu jeziora
Julia Furmaniak0
Okładka ksiązki - Pensjonat na brzegu jeziora

Ania Brzęcka wraz z mamą i babcią prowadzą pensjonat ,,Na drugim brzegu jeziora". Niestety w pobliżu powstaje hotel, który sprawia, że pensjonat pustoszeje...