Sexy Bastard (#2). Sexy Bastard. Cash

Czuła na sobie jego wzrok. Chciała się tylko zrelaksować. Nawał obowiązków nie pozwalał jej odetchnąć pełną piersią. Czuła się tak bardzo zmęczona. Marzyła o tym, aby spędzić kilka przyjemnych godzin w miłym towarzystwie. Właśnie dlatego, zgodziła się na randkę w ciemno. Spotykała się z nieznajomymi mężczyznami od kilku miesięcy. Miała cichą nadzieję, że choć jeden z nich okaże się godny jej uwagi. Ciągłe rozczarowania powoli dawały jej w kość. Zastanawiała się, dlaczego nie może spotkać kogoś, z kim mogłaby przeżyć upojną noc, ale również resztę życia. Ludzie, którzy spotykali ją po raz pierwszy, twierdzili, że jest zimną kobietą. Nigdy nie lubiła okazywać emocji. Wolała trzymać w sobie wszystkie uczucia. Przywdziewała zbroję, która miała ochronić ją przed światem. W przeszłości została mocno zraniona przez kogoś, komu oddała swoje serce. Bała się miłości, ale równie mocno jej pragnęła. Właśnie dlatego po raz kolejny wylądowała w znajomym barze, aby poznać bardziej mężczyznę, z którym umówiła się tu na spotkanie. Miała nadzieję na chwilę relaksu, ale niestety jej rozmówca okazał się tak nudny, jak flaki z olejem. Mówił tylko o sobie. Miała go dość, ale wiedziała, że nie wypada zakończyć spotkania po pięciu minutach rozmowy. Zastanawiała się, jak przetrwać tę rozmowę i właśnie wtedy poczuła na sobie jego wzrok. Palił ją, podniecał i sprawiał, że traciła władzę nad swoim ciałem. Cash Gardner - utalentowany barman, właściciel baru, w którym się znalazła, mężczyzna, którego kobiety uwielbiają. Żadna nie potrafiła mu się oprzeć. Przyzywał ją do siebie. Samym spojrzeniem wywoływał dreszcze na jej ramionach. Pragnęła go od tak dawna, ale wiedziała, że nie może mu ulec. Nie temu mężczyźnie. Jedna noc spędzona w jego silnych ramionach, nie była warta złamanego serca...

Eve Jagger to autorka uwielbiająca granie na uczuciach czytelnika. Wymyślonymi przez siebie historiami sprawia, że jego serce bije szybciej, a pragnienie coraz to kolejnych napisanych przez nią książek staje się jeszcze bardziej uzależniające. ,,Cash" to niezwykle seksowna, trzymająca w napięciu powieść, która stanowi gwarancję nieprzespanej nocy. Zabawna, namiętna oraz upajająca historia ambitnej prawniczki Savannah oraz przystojnego barmana Cash'a, których relacja pełna jest upadków oraz wzlotów. Co takiego skrywa w sobie ta pozycja? Czy Eve Jagger wykorzystała w pełni swój potencjał twórczy? Odpowiedzi na te pytania, znajdziecie w dalszej części recenzji. Zapraszam!

,,To właśnie różnica między potrzebą a kochaniem. Coś, czego potrzebujesz, możesz łatwo zastąpić czymś, co zaspokaja cię w ten sam sposób, jednak miłości nie da się zastąpić czymś innym. Miłość to coś, o co walczysz."

Kiedy Cash Gardner widzi kobietę, od razu wie, czego by się napiła i co mógłby z nią robić w łóżku. Ten najgorętszy barman w Atlancie ma perfekcyjnie opanowane dwie umiejętności – serwowanie kolorowych drinków i dziki seks.

Młoda i ambitna prawniczka Savannah szuka prawdziwej miłości. Gdy wchodzi do baru Altitude, od razu wpada w oko Cashowi, który nie marnuje czasu i od razu zaczyna z nią śmiało flirtować. W końcu to dla niego codzienność.

Mimo ostrzeżeń ze strony przyjaciół, Savy daje się ponieść pokusie i szybko przekracza granice, które sama sobie nakreśliła. W miarę rozwoju tej nietypowej relacji Cash stara się ukryć przed nią swój sekret z przeszłości. Czyżby zaczynało mu na niej zależeć?

,,Potrzeba to nie miłość i nieważne, co z nią zrobisz, nigdy się miłością nie stanie."

Cash Gardner - właściciel kilku świetnie prosperujących barów w Atlancie, niezwykle uzdolniony barman, któremu wystarczy jedno spojrzenie, aby odgadnąć, jaki alkohol powinien towarzyszyć ci tej nocy oraz diabelsko przystojny kobieciarz, który wie, jak zaspokoić każdą kobietę. Żadna nie potrafi mu się oprzeć. Każda chciałaby go usidlić, ale ten mężczyzna wyznaje jedną zasadę: żadnych obietnic. Cash Gardner nie należy do osób lubiących poranne rozmowy, przytulanie oraz angażowanie się w związek. On pragnie tylko kilku namiętnych chwil, które później nadal pozostawią go wolnym człowiekiem.

Savannah Sunday - niesamowicie ambitna prawniczka, sarkastyczna piękna kobieta, szukająca prawdziwej miłości romantyczka, która w przeszłości została mocno zraniona przez ukochaną osobę. Ta dziewczyna nie pozwoli, aby ktokolwiek wszedł jej na głowę. Zawsze walczy o to, czego pragnie i nigdy się nie poddaje. Savannah ma dość życia w samotności. Pragnie znaleźć mężczyznę na całe życie i właśnie dlatego ciągle umawia się na randki z nieznajomymi. Ma nadzieję, że w ten sposób pozna tego jedynego, ale za każdym razem w czasie rozmowy z potencjalnym kandydatem ma ochotę uciec od jego przynudzania.

Kiedy Savannah pojawia się w czasie kolejnego spotkania w popularnym barze w Atlancie - miejscu należącym do piątki diabelsko przystojnych mężczyzn, z których jeden jest facetem jej najlepszej przyjaciółki, a drugi wyzwala w niej gamę sprzecznych emocji, nie spodziewa się, że ten jeden wieczór okaże się przełomem w jej życiu.

Cash od dawna nie potrafi oprzeć się sarkastycznej pani prawnik. Przyjmując do swego łóżka coraz to kolejne kobiety, nie może zapomnieć o tej seksownej osóbce. Mężczyzna nie potrafi oderwać od niej wzroku i z każdym kolejnym spotkaniem próbuje ją uwieść, ale Savannah różni się od innych.

Niewinny flirt z czasem przemienia się w nieokiełznane pożądanie. Żadne z nich nie potrafi się przed tym obronić. Każde z nich wyznaje inne zasady, ale wzajemne przyciąganie okazuje się silniejsze. Czy złamią swoje reguły i skoczą w przepaść, aby przekonać się, jak mogłoby potoczyć się ich przyszłe życie, gdyby dali sobie szanse? Czy wyjawią sobie nawzajem sekrety z przeszłości, których tak bardzo się wstydzą? Czy pożądanie będzie miało okazję przemienić się w prawdziwą miłość?

,,- Wszystkie laski tutaj zabierasz? - pyta, zauważając moje spojrzenie.
- Zawsze musi być ten pierwszy raz.
- Istnieje coś, czego Cash Gardner jeszcze nie robił? Jestem zszokowana.
- Trzeba zostawić jakiś teren do eksploracji."

,,Cash" zabierze was do najlepszego baru w Atlancie, w którym zacznie rodzić się uczucie między pewną zawsze dążącą do celu prawniczką a czującym przeraźliwy strach przed przywiązaniem barmanem, którego żadne z nich nie będzie potrafiło zatrzymać. Wciągająca, seksowna, zabawna powieść opowiadająca o pokonywaniu własnych lęków, trwogi przed oddaniem swojego serca drugiej osobie, ranach z przeszłości, o których nie można zapomnieć oraz więzi dającej siły do dalszej walki z tym, co bolesne. Eve Jagger po raz kolejny mistrzowsko uwodzi czytelnika wykreowaną przez siebie historią spędzającą sen z powiek i uzależniającą niczym najsłodsza czekolada. Historia Casha i Savannah to niezwykle pasjonująca podróż przez najciemniejsze odmęty ludzkich serc, ukazująca niepokój oraz nieposkromioną namiętność. ,,Cash" nie pozwoli wam na chwilę obojętności. Rozbawi was do łez, wywoła ogniste rumieńce na policzkach oraz przeniesie do pulsującego w rytm serce baru, gdzie wytworzyło się uczucie między dwiema tak różnymi istotami. Czy Cashowi i Savannah uda się spędzić wspólnie resztę życia? Jakie sekrety skrywają? Gdy tajemnice wychodzą na jaw, wszystko może ulec zmianie.

,,Cash zasypia obok mnie. Kładę dłoń na jego sercu. Pod palcami czuję silne i rytmiczne uderzenia. Cash może i jest wirem, który mnie wciąga coraz głębiej, jednak żadnego innego miejsca nie uczyniłabym chętniej swoi domem. Nie wiem, czy będę w stanie go zostawić. Jego dłoń podnosi się i chwyta moją, przytrzymując mocno, a wtedy zdaję sobie sprawę z jednej rzeczy. Wpadłam po uszy."

,,Cash" zapewni wam noc niezapomnianych marzeń, pełną zaskakujących zwrotów akcji oraz pobudzającą umysł do wytwarzania niesamowitych obrazów przedstawiających różne momenty z historii Savannah oraz pewnego upartego barmana. Eve Jagger po raz kolejny skrada moje serce. Jej styl pisania oraz niezwykła kreatywność, zabierają mnie do samego środka najpopularniejszego baru w Atlancie, aby mogła stać się świadkiem rodzącego się uczucia między dwójką zranionych dusz, które połączył niewinny flirt. Już dziś mogę powiedzieć z ręką na sercu, że po twórczość pani Jagger będę sięgała z zamkniętymi oczami. Polecam!

Informacje dodatkowe o Sexy Bastard (#2). Sexy Bastard. Cash:

Kup książkę Sexy Bastard (#2). Sexy Bastard. Cash

Sexy Bastard (#3). Knox
Eve Jagger0
Okładka ksiązki - Sexy Bastard (#3).  Knox

Trzecia książka z serii Sexy Bastard o uwodzicielskich mężczyznach, którym ciężko się oprzeć Sławny, pociągający i bez wątpienia warty grzechu...

Sexy bastard (tom 1). Sexy bastard. Hard
Eve Jagger0
Okładka ksiązki - Sexy bastard (tom 1). Sexy bastard. Hard

Pierwszy tom piorunującej serii o niepokornych mężczyznach autorstwa bestsellerowej Eve Jagger Silny, arogancki i nieznoszący sprzeciwu Ryder to król...