Sexy bastard (tom 1). Sexy bastard. Hard

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2017-08-18
Tytuł oryginału: Sexy Bastard. Hard
Dodał/a opinię: Natalia Świętonowska

Cassie poznaje Rydera Cole'a w dość niezwykłych okolicznościach. A mianowicie mężczyzna wpada do domu brata dziewczyny, aby ukarać go za niespłacony dług. Żeby uratować swojego brata, Cassie zawiera pewną umowę z niebezpiecznym Ryderem.

Pierwsze co rzuciło mi się w oczy to to, jak krótka jest ta książka. Liczy ona sobie niecałe 300 stron, które wystarczają ledwie na kilka godzin czytania. Moim zdaniem mogłaby być odrobinę dłuższa, a autorka mogła rozwinąć bardziej wątek relacji między Cassie, a Ryderem.

Skoro wspomniałam już o głównych bohaterach, wypadałoby cokolwiek o nich opowiedzieć.

Cassie jest dziewczyną o dwóch twarzach. Za dnia spokojna, przyjazna kobieta, a nocą ostra laska, która nie daje sobie w kaszę nadmuchać. Właśnie ze względu na jej podwójne wcielenie, zyskała moją sympatię.

Ryder natomiast jest bezwzględnym mężczyzną, gotowym zrobić wszystko, by odebrać to, co do niego należy.

Oboje zostali przedstawieni w bardzo ciekawy sposób i z pewnością są największą zaletą tej powieści.

Fabuła skojarzyła mi się z książkami autorstwa Colleen Hoover, ponieważ oprócz tej całej słodkiej miłosnej otoczki znajdziemy tutaj również elementy dramatyczne, które trzymają czytelnika w napięciu.

Jak wspomniałam wcześniej, książka jak dla mnie jest stanowczo za krótka i przypomina mi bardziej opowiadanie niż powieść z krwi i kości.
Niemniej jednak uważam, że Hard autorstwa Eve Jagger jest pozycją idealną dla osób poszukujących niezobowiązującej i odprężającej lektury na długie jesienne wieczory.
Autorka ma lekkie pióro a dzięki temu książkę czyta się bardzo przyjemnie.

Zobacz opinie o książce Sexy bastard (tom 1). Sexy bastard. Hard

Kup książkę Sexy bastard (tom 1). Sexy bastard. Hard

Hard
Eve Jagger0
Okładka ksiązki - Hard

Strong. Arrogant. Hard. Ryder Cole is the King of Atlanta’s nightlife — and the one man who can erase my past. I’m running from secrets...

Sexy Bastard (#4). Jackson
Eve Jagger0
Okładka ksiązki - Sexy Bastard (#4). Jackson

Czwarty i ostatni tom kuszącej serii autorstwa Eve Jagger! Jackson jest odnoszącym sukcesy architektem, któremu do szczęścia brakuje tylko idealnej...