Siła kobiet

Nie od dziś wiadomo, że kobiety są silne, odważne i są w stanie przetrwać i wytrzymać wiele, tym bardziej, kiedy dzieje się coś złego z jej bliskimi. To waleczne istoty i chodź są kruche to w rzeczywistości, są nie do złamania. Obraz takiej kobiety idealnie odzwierciedla nowa powieść autorki "Siła kobiet".
🌿 Dwudziestolecie międzywojenne, czasy w których Polska się odradza i w zupełności zostało zdominowane przez mężczyzn. O swoje prawa postanawiają zawalczyć trzy kobiety Rozalia, Ada i Zuzanna. Kobiety, które zostały pokrzywdzone przez życie, a połączy je jeden i ten sam mężczyzna, który na każdej odcisnął swoje piętno. Największym ich celem jest stanięcie na nogi, czego dowodem będzie ich kobieca solidarność, odwaga i determinacja.🌿
To jest już moje drugie spotkanie z twórczością Pani Iwony, za pierwszym razem kupiła mnie książką "Narzeczona nazisty", a tym razem to już totalnie rozkochała w sobie. Autorka posiada niesamowitą lekkość w pisaniu książek i opowiadaniu wyjątkowych historii kobiecych. To jak pochłania ta historia do reszty, jest dowodem na to, że kartki dosłownie same się przewracają. Nie wiedząc, nawet kiedy, pół powieści miałam już za sobą, a dochodząc do zakończenia, wewnętrznie płakałam i krzyczałam, dlaczego to już koniec tej historii.
Niebanalna i wciągająca historia, poruszająca do reszty z ważnym przesłaniem dla czytelnika. Przedstawiająca w jak trudnych czasach przyszło się kobietom żyć. Miały one nie wiele praw, otwarcie nie mogły wyrażać własnego zdania, jedynie do ich zadań należało być dobrą i uległą żoną. Były pozbawione najważniejszych praw, a między innymi wolności, nietykalności i prawa do głosu.
Pozycja idealna, a wręcz obowiązkowa dla tej kobiecej części czytelniczej. Gwarantuje, że pokochacie tę książkę ❤️

Informacje dodatkowe o Siła kobiet:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-02-23
ISBN: 9788381958318
Dodał/a opinię: Klaudia Hańczuk

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna bóg

Zobacz opinie o książce Siła kobiet

Kup książkę Siła kobiet

Narzeczona nazisty
Barbara Wysoczańska0
Okładka ksiązki - Narzeczona nazisty

Czym była miłość w obliczu gigantycznej nienawiści, śmierci i poniżenia? Czy miała prawo się z niej cieszyć, podczas gdy tylu straciło życie? Jest...

Świat na nowo
Barbara Wysoczańska0
Okładka ksiązki - Świat na nowo

Historia wyłaniającej się z gruzów Polski, wielkich uczuć, troski i zrozumienia, które miały zbudować świat na nowo. Kończy się II Wojna Światowa, a w...