Siostra nocy. Trzy czarownice

Tom 3 cyklu Trzy czarownice

"Siostra nocy" była cudowna. Chciałabym wrócić do tych emocji, które towarzyszyły mi podczas czytania. Już teraz wiem, że do tej serii na pewno wrócę.
Siostrom udaje wyrwać się z niewoli u Regulusa. Demony i ludzie muszą sobie nawzajem zaufać, bo tylko tak pokonają tyrana.
Niestety jest to trudne nawet dla samej Vianne. Mimo uczuć, które żywi do Aarvanda nie potrafi mu zaufać. Zbyt wiele tajemnic pozostaje jeszcze do odkrycia.
Do tego wszystkiego nasza para udaje się w podróż w czasie, gdzie losy demonów również stoją pod znakiem zapytania. Każdy ma jakiś cel i chce go osiągnąć, jednak czy jest to odpowiednia droga, aby wszystkich uratować?
Przepowiednia sprzed lat, niespodziewane spotkania, wojna na karku i rozdzielenie światów. To są problemy, z którymi muszą się zmierzyć nasi bohaterowie.
Cykl trzy czarownice bardzo mi się podobał, ale to właśnie "Siostra Nocy" skradła moje serce. Zakończenie to miód na moje serduszko.
Jeśli jeszcze nie znacie tego cyklu to koniecznie musicie to zmienić!

Informacje dodatkowe o Siostra nocy. Trzy czarownice:

Kup książkę Siostra nocy. Trzy czarownice

Berło światła
Marah Woolf0
Okładka ksiązki - Berło światła

ZATOPIONE MIASTO. Poszukiwania pełne magii i tajemnic. Arogancki anioł.   Nazywam się Nefertari de Vesci, mam dwadzieścia cztery lata, zajmuję się...

Pierścień ognia
Marah Woolf0
Okładka ksiązki - Pierścień ognia

Zaginione insygnia, pradawna waśń i beznadziejna miłość... Opowieść o odwadze, walce i miłości, która jest silniejsza niż wszystko. Taris nie może uwierzyć...