Skrawki

Dzień dobry #książkoholicy 😃

Dzisiaj przychodzę z moją opinią o książce @krzysztof_jozwik_autor , którą miałam przyjemność przeczytać w #booktour u @recenzje_wiewiooory 😍

Jak tam , już dopadają was jesienne przeziębienia ? Mnie próbuje dopaść , ale pyłek kwiatowy , miodzio i cytryna na razie dają radę 💪

Co ja tutaj mogę napisać ? Hmmmm 🤔 Może na początku zacznę od tego , że to moje pierwsze spotkanie z twórczością autora i na pewno nie ostatnie . Taki klimat mroku , zbrodni , brutalności i krwi to ja lubię 😃

Historia trzech mężczyzn , którzy są sąsiadami . Mamy byłego wojskowego , właściciela siłowni i kucharza . To co gotowi wkroczyć w krwawą historię ?

Policja bada zagadkowe śmierci mężczyzn , którzy zostali pozbawieni niektórych części ciała . Kto jest winny ? 🤔 Niech pomyślę hmmm dobre pytanie 😉 Autor prowadzi was przez życie rodzinne całej trójki sąsiadów , byśmy zbierali informacje i próbowali znaleźć zbrodniarza . Czy jest łatwo ? Oj nie , to nie jest prosta droga , że parę stron przeczytacie i koniec . Literki uciekają w ekspresowym tempie , chłoniemy informacje i oddajemy strzał do celu . Niestety na końcu okazuje się , że autor świetnie bawi się z nami w kotka i myszkę 😂

Muszę dodać , że epilog mnie zaskoczył 😱 Życząc smacznego powiem gorąco polecam kochani .

Czytając naszło mnie takie pytanie - czy znacie i wiecie cokolwiek o swoich sąsiadach ? Ja przyznam się , że znam wszystkich sąsiadów , a wiem o nich tylko tyle ile potrzebuję.

@wydawnictwofilia @filiamrocznastrona #bookstagrampolska #krzysztofjóźwik #skrawki #polecamksiążkę #polecamautora #półrokupopolsku #polskikryminał #polskiautor #polskibookstagram #mroczniezpauliną @aryia_czyta_kotom #sąsiedzi #czytaniejestsexy #czytnieuzależnia #dobraksiążka #kryminalnywrzesień @ruderecenzuje

Informacje dodatkowe o Skrawki:

Wydawnictwo: Filia
Data wydania: 2022-03-09
ISBN: 9788381958400
Dodał/a opinię: bogusiazieba80

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Skrawki

Kup książkę Skrawki

Tak, zdawał sobie sprawę, że jest mordercą, ale się tym nie przejmował. Ważne było to, że z ofiar powstawało coś nowego, coś, co karmiło innych. Ich śmierć nie szła na marne.

Kto szybko je, ten się super bzyka.

Chwasty
Krzysztof Jóźwik0
Okładka ksiązki - Chwasty

Seria brutalnych morderstw dokonanych ze szczególnym okrucieństwem jest zmorą dla prowadzących w Warszawie śledztwo policjantów i prokuratury. Zabójca...

Druciarz
Krzysztof Jóźwik0
Okładka ksiązki - Druciarz

ŚMIERĆ ZAWSZE ZOSTAWIA PO SOBIE ŚLAD. Puławami wstrząsa kolejna popełniona z najwyższym okrucieństwem zbrodnia. Na terenie Zakładów Azotowych policjanci...