S這wa w ciemnym b喚kicie

Wydawnictwo: Jaguar
Data wydania: 2018-04-11
Kategoria: Dla m這dzie篡
ISBN: 978-83-7686-671-0
Tytu orygina逝: Words in deep blue
J瞛yk orygina逝: angielski
T逝maczenie: Zuzanna Byczek
Doda/a opini: Paulina Balcerzak

Ocena: 5.09 (11 g這s闚)

Rachel by豉 zakochana w Henrym, dzie przed wyjazdem zostawi豉 mu list mi這sny w jego ulubionej ksi捫ce. Jedak on nigdy na niego nie odpowiedzia. Teraz dziewczyna ponownie wraca do miasteczka z powodu 鄉ierci brata. Bohaterowie znowu si spotkaj i b璠 musieli od pocz徠ku si pozna. Czy ksi捫ki znowu ich po陰cz? Jakie historie skrywa w sobie Bibliotek Listów? Czy bohaterowie dadz sobie drug szans?

Naprawd nie spodziewa豉m si wiele po tej powie軼i. Spodziewa豉m si, 瞠 b璠zie to lekka, niezobowi您uj帷a m這dzieówka do szybkiego przeczytania. Nawet nie wiecie, jak bardzo si myli豉m!! Ta ksi捫ka to jedna z lepszych dla m這dzie篡 jakie zosta造 w ostatnim czasie wydane!!

Historia wcale nie jest cukierkowa. Rachel próbuje pogodzi si ze 鄉ierci brata i ponownie zacz望 normalnie funkcjonowa. Zmiana otoczenia i dawne znajomo軼i maj jej w tym pomóc. Henry za ma problem ze swoimi uczuciami, poniewa kocha swoj obecn dziewczyn, ale ona ci庵le z nim zrywa i do niego wraca. Ch這pak jest zagubiony, ale te 郵epo w niej zakochany. Dodatkowo rodzice zaczynaj mie problemy finansowe i zastanawiaj si nad sprzeda膨 antykwariatu, który jest dla wszystkich bardzo wa積y. Dodatkowo siostra Henry'ego te ma problemy mi這sne, poniewa pisze listy z nieznajomym ch這pakiem, a w pracy podrywa j inny i nie wie, co ma zrobi.

Mnie powie嗆 z豉pa豉 za serducho. Nie mog豉m si od niej oderwa i z zapartym tchem czyta豉m, co dalej dzia這 si u bohaterów. Motyw listów chowanych w ksi捫kach, jak dla mnie by strza貫m w dziesi徠k. Fragmenty listów mo積a by這 przeczyta w ksi捫ce i by造 one naprawd urocze i s這dkie!

Powiem Wam tak, w g這wie mam pe軟o my郵i o tej powie軼i, a jak przychodzi cokolwiek napisa to nie mam poj璚ia, jak to ubra w s這wa. Ta ksi捫ka jest naprawd pi瘯na. Czyta si j szybko, lekko i z zapartym tchem. Kibicujemy bohaterom i liczymy na happy end.

Podsumowuj帷, ksi捫ka jest rewelacyjna. To powie嗆, która zmusza do my郵enia, daje szans poezji i sprawia, 瞠 nie mo瞠cie si od niej oderwa. To ksi捫ka z przes豉niem dla m這dszych i starszych. Musicie koniecznie j przeczyta!

Kup ksi捫k S這wa w ciemnym b喚kicie

Zobacz tak瞠

Zobacz opinie o ksi捫ce S這wa w ciemnym b喚kicie
Inne ksi捫ki autora
Graffiti Moon
Cath Crowley0
Ok豉dka ksi您ki - Graffiti Moon

Lucy jest zakochana w tajemniczym malarzu graffiti. Ed my郵a, 瞠 zakocha si w Lucy, dopóki ta nie z豉ma豉 mu nosa. Dylan kocha Daisy, ale obrzucanie...