Smak miłości

Autorka w zabawny sposób opowiada nam historię do której sięgnąć powinna każda kobieta... Nie jest to zwykły romans, ani typowa książka dla kobiet. Jest to książka, która w zabawny sposób pokazuje nam zagrożenia i problemy, które mogą dotknąć kobiet. Nie spodziewałam się takiej właśnie historii... Lekko i zabawnie napisana książka bardzo zaskoczyła mnie treścią. Choć czyta się ją w kilka godzin warto po nią sięgnąć. Właśnie ze względu na treść i wydanie. Wydawnictwo bardzo się postarało bo litery są duże i czyta się naprawdę fajnie. A to radość ostatnio na rynku... Weronika niczym nie różni się od typowych polskich kobiet.Może jest trochę bardziej zwariowana. Wierzy w miłość i chciałaby być szczęśliwa. Niestety nie ma szczęścia w miłości... Nadal cierpi po ostatniej miłości, ale nie chce nic na siłę... Pragnie szczęścia. Wszyscy wokół są z kimś, mniej lub bardziej szczęśliwi. Weronika postanawia szukać szczęścia w internecie... Mimo, że kilka razy nie poznaje nikogo ciekawego umawia się z Fryderykiem. Początkowo mężczyzna wydaje jej się dziwny i nie spełnia jej oczekiwań. Kobieta czuje że nic z tego nie będzie... Jednak różne zbiegi okoliczności zbliżają ją do tajemniczego mężczyzny i mimo, że nie ma w ich związku filmowej miłości biorą skromny i urokliwy ślub. Weronika liczy na szczęście. Czy spotka ją u boku męża... sprawdźcie same. Moim skromnym zdaniem ta opowieść może uchronić kilka kobiet przed dramatem, z którym mogą nie poradzić sobie tak jak Weronika. Szczerze polecam. Może doczekamy się kolejnej części... Lawina http://katarzynametzger.bloog.pl/id,341884631,title,Smak-milosci-Iga-Adams,index.html

Informacje dodatkowe o Smak miłości:

Wydawnictwo: Damidos
Data wydania: 2014-07-14
ISBN: 978-83-7855-080-8
Tłumaczenie: brak
Dodał/a opinię: lawina

Zobacz opinie o książce Smak miłości

Kup książkę Smak miłości