Spadające gwiazdy

[Reklama] Skarpa Warszawska

Zimowe powieści najlepiej czytać właśnie w tym okresie. W czasie, kiedy mróz delikatnie szczypie w nos, piliczki są czerwone a wszystko spowija gruba warstwa puchu. Tym razem tej otoczki mi zabrakło, bo pogoda jak na złość bardziej wiosenna niż zimowa, hehe. Ale cóż zrobić?
    Mimo wszystko klimat zimowej historii w książce utrzymał się do samego końca. Czuć było tę magię i wyjątkowość chwili a to bardzo cenię w takich lekturach. Romantyczna, ciepła i klimatyczna. Otulająca nadzieją i pozwalająca zerknąć w przyszłość z optymizmem.
   Historia miłosna Emily i Zacha była piękna. Prawdziwa i nie przekombinowana. Płynęła w swoim tempie. Została dopasowana do bohaterów. Do ich charakteru. Bardzo ładnie to ze sobą współgrało.
   Autorka aby jeszcze bardziej rozbudzić ciekawość w czytelniku dołożyła szczyptę tajemnic i sekretów. One moim zdaniem bardzo ładnie rozbudowały fabułę czyniąc ją jeszcze bardziej interesującą.
   Bardzo dobra lektura. Dostarczyła mi wielu wrażeń i emocji. Na mej twarzy cały czas gościł uśmiech a serce zostało oblane słodyczą (oczywiście z umiarem). Uważam że warto sięgnąć po tę książkę. Czy nawet podarować pod choinkę. Prezent na pewno byłby trafiony.

Polecam

▪️▪️▪️
#spadającegwiazdy #fernmichaels #skarpawarszawska #book #christmasbook #świątecznaksiążka #winterbook #zimowaksiążka #wyzwaniegranicepl

#recenzja

Informacje dodatkowe o Spadające gwiazdy:

Wydawnictwo: Skarpa Warszawska
Data wydania: 2023-10-11
Tytuł oryginału: Falling Stars
Dodał/a opinię: agnieszka_rowka

Tagi: Literatura obyczajowo-rodzinna

Zobacz opinie o książce Spadające gwiazdy

Kup książkę Spadające gwiazdy

Pod niebem Vegas
Fern Michaels0
Okładka ksiązki - Pod niebem Vegas

Fanny po rozstaniu z Simonem rzuca się w wir pracy. Rozpoczyna budowę nowych kasyn, otwiera centrum rehabilitacyjne, odbudowuje zniszczone pożarem Sunrise...

Obiecaj mi jutro
Fern Michaels0
Okładka ksiązki - Obiecaj mi jutro

Kate Starr nie chce pogodzić się z myślą, że jej mąż zaginął w Wietnamie. Postanawia odnaleźć go za wszelką cenę. Wytrwale walczy z obojętnością amerykańskich...

Siemowit Zagubiony
Robert F. Barkowski ;