Spisek. Czyli kto nam wszczepia czipy i inne popie***one teorie

Dawno nie czytałam książki popularnonaukowej, ale jak zobaczyłam ten tytuł to odrazu poczułam się zaintrygowana i po prostu musiałam sięgnąć po „Spisek. Czyli kto nam wszczepia czipy i inne popie***one teorie”.

W książce tej nie brakuje poczucia humoru i jawnego wyśmiewania się najróżniejszych teorii spiskowych. Jednak żeby nie było, z każdego komentarza płynie przekaz i swego rodzaju refleksja. Bowiem wyjaśnione zostaje nam źródło powstawania teorii, portrety ludzi którzy w nie wierzą i przede wszystkim otrzymujemy wskazówki jak się przed nimi bronić.

Jestem pewna, że książka ta będzie zarówno tylu samo zwolenników, jak i przeciwników. Jednak warto się z nią zapoznać, aby uświadomić sobie, że nie warto wierzyć we wszystko co podają media. Trzeba włączyć zdroworozsądkowe myślenie, bo coś co może nam się wydawać prawdą jest tak naprawdę zakrojoną na szeroką skalę teorią mającą na celu łatwiejsze kierowanie społeczeństwem.

„Spisek. Czyli kto nam wszczepia czipy i inne popie***one teorie” to książka dla osób o otwartym umyśle. Podoba mi się, że płynie z niej przekaz, który być może pozwoli niektórym troszeczkę bardziej przejrzeć na oczy. Polecam!

Informacje dodatkowe o Spisek. Czyli kto nam wszczepia czipy i inne popie***one teorie:

Wydawnictwo: Albatros
Data wydania: 2023-03-08
Kategoria: Inne
Dodał/a opinię: ktomzynska

Tagi: Literatura faktu

Zobacz opinie o książce Spisek. Czyli kto nam wszczepia czipy i inne popie***one teorie

Kup książkę Spisek. Czyli kto nam wszczepia czipy i inne popie***one teorie

Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko
Tom Phillips0
Okładka ksiązki - Ludzie. Krótka historia o tym, jak spieprzyliśmy wszystko

EKSCYTUJĄCA PODRÓŻ PRZEZ NAJBARDZIEJ KREATYWNE I KATASTROFALNE FIASKA W HISTORII LUDZKOŚCI, POCZĄWSZY OD UPADKU NASZEGO PRAPRZODKA Z DRZEWA, PO...