Spowiedź

Tom 2 cyklu Wodząc na pokuszenie

-/-PRZEDPREMIEROWA RECENZJA PATRONACKA-/-

„Budziło się we mnie poczucie, jakbyśmy faktycznie podążali w stronę końca. W stronę diabelskich wrót, które za chwilę się przed nami otworzą. Buchną żywym ogniem i pochłoną nas bezpowrotnie, w nicość, w stronę której biegliśmy.”

To wcale nie będzie łatwa spowiedź.

To spowiedź człowieka, który w imieniu prawa, przeszedł na drugą stronę, aby wypełnić misję, która miała ukrócić mafijne procedery i rozpracować, „nierozpracowalne”, a przenikniecie we włoskie struktury mafijne było jedynym choć śmiertelnie niebezpiecznym sposobem..

Zatracanie się w tym wszystkim kosztowało go to wiele, nawet jeśli po drodze utracił trochę człowieczeństwa, to przez cały czas starał się, aby pozostawiać za sobą jak najmniej ofiar, ale w tak brutalnym mafijnym świecie, gdzie władza, pieniądze i koneksje rządzą ponad prawem, to nie było, nie jest i nigdy nie będzie łatwe.

Ta historia nie jest łatwa i oczywista, ta historia niesie za sobą wiele złych, okrutnych i przerażających wspomnień, nie każdy potrafiłby wyjść z tego cało, nie każdy po tym wszystkim mógłby się pozbierać, ale Arber Abedini oficer albańskiej policji vel ale Simone Girasole „przyjaciel” i mafijnej głowy, alfons, stręczyciel, handlarz narkotykami, po prostu członek włoskiej mafijnej korporacji, chyba po prostu był do tego stworzony.

Jednak jak miał wyjaśnić kobiecie swojego życia, te wszystkie podejrzane sytuacje, niepokojące zdarzenia i bardzo niebezpieczne okoliczności, bolesne sytuacje, kłamstwa, kłamstwa, kłamstwa, a może raczej ukrywanie prawdy w słusznej sprawie, no jak?

Był taki jeden sposób, zabrać ją wysoko w albańskie góry i podczas maratonu biegowego, wyspowiadać swoje grzechy i opowiedzieć jej wszystko, od samego początku tej historii…od śmierci jego najbliższych.

Czy ten bieg z Simonem, będzie dla Olivii tak trudny i wyboisty jak ten ich wspólny maraton?

Czy uda jej się „udźwignąć” te wszystkie rewelacje, które usłyszy od Simona?

Czy ta forma „oczyszczenia” będzie dla Simona drogą do szczęścia czy może zniszczy wszystko to jest między nimi?

Jedno jest pewne, ta spowiedź potrzebna jest im obojgu…

Niesamowita…

Mroczna…

Brutalna..

Bezwzględna…

Pikantna…

Pełna zaskakujących zwrotów akcji, niełatwych przeżyć i wzburzonych emocji, taka właśnie jest „Spowiedź” .

Simon zafascynował mnie od pierwszych stron tej książki, od pierwszych słów swojej spowiedź . Poznawałam jego mroczną historię, motywy przemiany w bezwzględnego gangstera, wyboistą drogę do celu i to wszystko bardzo przeżywałam wraz z Olivią, słuchającą jego, niełatwej i ciężkej spowiedzi.

Teraz czas na „Grzech” i dokładne poznanie początku historii niesamowitej relacji tej dwójki.

Gorąco polecam serię WODZĄC NA POKUSZENIE, i bez względu na to, od której części zaczniecie, przejdzie przez Was huragan wielu emocji, wzruszeń, bezradności, niemocy jak również buntu przeciwko bezprawiu, pod czujnym okiem prawa.

Pięknie dziękuję Autorce i Wydawnictwu, za możliwość objęcia Patronatem Medialnym „Spowiedzi” ;-)

No i oczywiście, z ogromną niecierpliwością czekam na „Odkupienie” , trzecią część serii „WODZĄC NA POKUSZENIE”, mając nadzieję, na szybką Premierę.

Informacje dodatkowe o Spowiedź :

Kup książkę Spowiedź

Any Border. Tom I
Gabriela L. Orione0
Okładka ksiązki - Any Border. Tom I

Włoski temperament, tak jak miłość, nie zna granic... Anastazja ma dwadzieścia siedem lat, pięcioletnie bliźniaki, a za sobą burzliwe małżeństwo z ich...

Any Border tom 2
Gabriela L. Orione0
Okładka ksiązki - Any Border tom 2

Włoski temperament, tak jak miłość, nie zna granic. A co się wydarzy, jeśli życie napisze scenariusz, w którym to my sami znajdziemy się na granicy? Anastazja...