Spragnieni, by żyć

Tom 1 cyklu Spragnieni, by żyć

Nigdy nie jest za późno, by walczyć o siebie".
Zgadzacie się z tym stwierdzeniem?

"Spragnieni, by żyć" to pierwszy tom cyklu "Spragnieni".

Poznajemy Alicję, która mogłoby się wydawać jest szczęśliwą nastolatką.
Która teraz powinna szukać sukienki na studniówkę i zastanawiać nad maturą oraz wyborem studiów.
Niestety to wszystko nie ma dla niej znaczenia. Ona walczy o siebie, o to aby przetrwać w rodzinie, którą spotkala ogromną tragedia. Nie chce zawieść swoich rodziców jak to zrobił jej brat.
Mogłoby się wydawać, że to lekka lektura. Nic bardziej mylnego. Autorka porusza bardzo ważny temat jakim jest strata, żałoba po kimś najbliższym. Ogrom emocji, bólu, wewnętrznego rozdarcia, które nie pozwala nam iść do przodu.
Jednocześnie marzenie o byciu szczęśliwym, o własnych życiu, zrobieniu kroku w przód.
Żałoba jest trudna i doskonale i tym wiemy, ale musimy mimo wszystko dać szansę sobie i najbliższym. Nie karać ich. Tylko pozwolić żyć, cieszyć się młodością.
Autorka stworzyła piękną historię pełną emocji, bólu. Momentami serce ściskało . Jak bardzo ktoś najbliższy, kto powinien nas chronić potrafi ranić.
Polecam z całego serca wspaniałą lekturę.

Informacje dodatkowe o Spragnieni, by żyć:

Wydawnictwo: Burda Książki
Data wydania: 2020-09-16
Dodał/a opinię: Lukasz Turków

Zobacz opinie o książce Spragnieni, by żyć

Kup książkę Spragnieni, by żyć

Jaśmina
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Jaśmina

Trzeci tom chwytającej za serce serii „PInk Tattoo”! Tatuaż może być tym, co będzie, jeżeli pozwolimy odejść temu, co było. Jaśmina znalazła...

Mat Punk Tattoo
Anna Szafrańska0
Okładka ksiązki - Mat Punk Tattoo

Czwarty tom serii Pink Tattoo to chistoria Mateusza, taruazysty pracujacego w poznańskim salonie tatuażu Pink Tattoo...