Srebrne skrzydła

"Srebrne skrzydła" to druga czy serii Camilli Läckberg wydana nakładem @wydawnictwoczarnaowca

Faye dochodzi do siebie po traumatycznym małżeństwie. Rozpoczęła nowe życie za granicą. Były mąż siedzi w więzieniu, a jej firma coraz lepiej prosperuje.
Kiedy myślała, że najgorsze ma już za sobą jej egzystencja znowu zostaje zagrożona.
Ktoś usiłuje przejąć jej firmę, były mąż opuszcza więzienie. Faye jest zmuszona powrócić do Sztokholmu, by z pomocą kilku innych kobiet walczyć o uratowanie nie tylko majątku, ale także siebie i swoich najbliższych.
Jest to zdecydowanie obyczajówka z elementami thrilleru. Według mnie w tej części jest mniej emocji i napięcia niż w pierwszej części. Fabuła dość przewidywalna ale nie zmienia to faktu, że książkę czyta się lekko i przyjemnie.
Ciekawe zakończenie, które każe przypuszczać czytelników, że będzie kontynuacja. I ja na pewno po nią sięgnę.
Kto przeczytał "Złotą klatkę" zdecydowanie powinien sięgnąć po "Srebrne skrzydła".

Informacje dodatkowe o Srebrne skrzydła:

Wydawnictwo: Czarna Owca
Data wydania: 2020-09-16
Tytuł oryginału: Vingar av Silver
Język oryginału: szwedzki
Tłumaczenie: Inga Sawicka
Dodał/a opinię: Justtinazet

Zobacz opinie o książce Srebrne skrzydła

Kup książkę Srebrne skrzydła

Pogromca lwów
Camilla Läckberg0
Okładka ksiązki - Pogromca lwów

Styczeń, Fjällbacka w okowach mrozu. Z lasu wybiega na drogę półnaga dziewczyna. Nadjeżdżający nagle samochód nie jest w stanie zahamować...

Morderstwa i woń migdałów
Camilla Läckberg0
Okładka ksiązki - Morderstwa i woń migdałów

Morderstwa i woń migdałów to smakowite 3 w 1 - antologia tekstów, portret autorki i kurs pisania powieści. W książce znajdziecie zarówno...