Sumienie

Dobry wieczór #książkoholicy 😊

Dzisiaj przychodzę z książką @boguslawszablinski.autor " Sumienie " , którą miałam okazję przeczytać w ramach #booktouruwiewiory @recenzje_wiewiooory

Książka mocna , na pewno dla czytelników , którym nie są straszne makabryczne opisy zbrodni . To co dzieje się na każdej kolejnej stronie napawa odrazą , jest niewyobrażalne i przerażające .

Książka opowiada historię ojca , który gotowy jest zrobić dla swojego chorego , umierającego dziecka wszystko . Zdobyć pieniądze na leczenie pod każdą postacią . Pada propozycja , żeby był snajperem i zabijał kolejnych ludzi - którym nadaje się numerki . Kto nim steruje , czy to ręka Boga a może Szatana, który kusi i mami ? Może sprawiedliwość przez niego ma przemówić ?

Para policjantów zaczyna śledztwo od sprawy kobiety zranionej w pubie i znalezienia człowieka , który jej to zrobił . Nie zdają sobie sprawy jak to wszystko zacznie rozrastać się do wielkiej skali krajowej . Winny zostanie osądzony , zanim stanie przed sądem . Kim okaże się snajper którego pragną dorwać i jest ciągle blisko ?

Sumienie , czym ono jest ? Czy masz je ty , albo ja ? Co ono by tobie nakazywało czytając o tych okrutnych zbrodniach ? Ja bardzo kibicowałam snajperowi , by sprzątnął cały ten syf .

Zakończenie książki ryje beret i zostawia pytanie WTF? Drogi autorze , co tam się porobiło ?

Debiut bardzo udany , gorąco polecam . Książka pochłonie was w całości , przygotujcie się na rollercoaster wydarzeń . Nie ma czasu na nudę . Jeśli autor będzie tak pisał to ja będę fanką na zawsze

Informacje dodatkowe o Sumienie:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2022-01-19
Dodał/a opinię: bogusiazieba80

Tagi: Thrillery i suspens bóg

Zobacz opinie o książce Sumienie

Kup książkę Sumienie

Miłość rodzica do dziecka jest normą w każdym gatunku.

To nie ja jestem zły. To ONI. Ja tylko...Sprawiedliwość. Tak niewiele i tak wiele.

Polki w Stanach, czyli Husaria Made in China
Bogusław Szabliński0
Okładka ksiązki - Polki w Stanach, czyli Husaria Made in China

Książka, która powstała z sympatii do kobiet, w wyniku wieloletniego procesu analizowania zawiłej kobiecej natury, jest swoistą laurką autora dla fenomenu...