Świąteczne namiętności

🎄🎄🎄Recenzja przedpremierowa 🎄🎄🎄

Premiera 27.10.2021

"Świąteczne namiętności" - @edyta.folwarska @j.b.grajda @karina_hiddenstorm , @rhythm_of_my_life_ @charlotte__mils @patrycjastrzalkowska @agatasuchockawriter
@winnickamagdalena_autor @annawolf.autor @paulina_swist

Święta dopiero za ponad 2 miesiące ale co z tego. Na świąteczne historie każdy czas jest dobry,  a gdy dochodzą grzeszne sceny, od których gorąco się robi na całym ciele, to jeszcze bardziej łaknie się je przeczytać.

Mamy tutaj 10 opowiadań, dziesięciu wspaniałych autorek, których pióro i talent pisraski sprawia, że każde zdanie chłonie się niczym najlepszą czekoladę.
Każde z nich to różne sytuacje jakie mogą się wydarzyć nie tylko w święta ale i na co dzień, ale ten okres świat zawsze dodaje magi. Tak samo jest tutaj. A gdy dodamy śnieg, którego ostatnio bardzo mało, to robi się naprawdę milutko.

Jak to bywa w antologiach, jedne opowiadania są lepsze a inne gorsze, ale wszystkie się bardzo miło czytało. Każde z nich ma wielki potencjał na nowe powieść, które podbiją serca nie jednej czytelniczki.

Oprócz rozgrywających scen, od których bicie serca przyśpiesza a na twarzy zagości wielka czerwień, najdziecie różnych bohaterów, różne fabuły i niezwykle spotkania. Będzie także strasznie, na jednym opowiadaniu ciarki wystąpiły mi na całym ciele.

Bohaterowie to także różne osobowości. Począwszy od nieśmiałych kobiet po charakterne kocicie. A faceci, pewni siebie, groźni, charyzmatyczni, ale także ze złamanym sercem i poczuciem pustki.
Niewinne spotkania które zmieniają się w podniecającą grę, a później może w coś innego.
Miałam także okazję poznać losy dalszych bohaterów z innych książek, ale z jakich to Wam nie zdradzę. Będzie to mała, słodka niespodzianka.

W takich krótkich opowiadaniach trochę ciężko o miłość ale zapewne dostajemy jej namiastkę.

Kochani jeśli lubicie świata połączone z nutką subtelnego lub niegrzecznego seksu, to to jest antologia, która Wam da wiele przyjemności i zapozna z niegrzecznymi facetami.

8/10❤

Informacje dodatkowe o Świąteczne namiętności:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-10-27
Dodał/a opinię: glinka_54_czyta

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Świąteczne namiętności

Kup książkę Świąteczne namiętności

Nieczysta gra
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Nieczysta gra

Fabio jest najmłodszym synem dona - Cesarego Morettiego. Mimo iż dorastał wśród kul i krwi, jest typem lekkoducha, a zabawa to jego drugie imię. Nie szuka...

Gra Pozorów
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Gra Pozorów

Rodzinne porachunki jeszcze nigdy nie były tak niebezpieczne. Lorenzo Moretti może poszczycić się nie tylko kilkoma milionami schowanymi w ogródku i kolejką...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz