Świąteczne namiętności

🎄❄RECENZJA❄🎄

Tytuł : „Świąteczne namiętności”
Wydawnictwo : Wydawnictwo MUZA SA
Grzeszne książki
#wydawnictwoakurat

❄”Piękno jest wieczne”
K.C. Hiddenstorm - pisarka
„Strach mieszał się z histerycznym, nerwowym rozbawieniem i bezsilną wściekłością”
Jak wiele może się wydarzyć w drodze na kolację wigilijną, przekonała się Piper. Nieoczekiwana zmiana celu podróży, z powodu braku prądu, dom na odludziu,brak zasięgu, namiętne chwile przy kominku i…naga dziewczyna.
Od samego początku ta opowieść budzi niepokój, przeplata się namiętnymi i gorącymi scenami, ale trzyma do samego końca w lodowatym napięciu.
Pierwsza opowieść i od razu z grubej rury🙀O mamuniu, to na długo zostanie w mojej pamięci.

❄”Zachar”
Kinga Litkowiec strona autorska
„Lubiłem patrzeć na przerażenie malującego się w oczach ludzi. Była to swojego rodzaju rozrywka, która przez tyle lat w ogóle mi się nie znudziła”
Zachar Morozow, zakochany w kobiecie swojego przyjaciela, na co dzień zimny, wyrachowany i stroniący od uczuć i emocji gangster. Katherina Tarasowa, dziennikarka, której pismo, wciąż szuka na niego haka, jednak ona dostaje się podstępem na jego przyjęcie, całkiem w innym celu.
Jakże delikatna i urocza opowieść. Przydało by się odrobinę pikanterii.

❄”Bluberry, Rasberry i wsztstkie inne Berry”
Magdalena Winnicka - strona autorska
Nie jest łatwo kochać dwóch mężczyzn, nie jest łatwo,być z jednym, a nawet po latach,nie móc zapomnieć o drugim. Jagodzie przede wszystkim zależy na szczęściu córki, zatem musi zapomnieć o Rafale i powierzyć swoje życie Kacprowi.
Opowieść pełna emocji i trudnych wyborów, a co do zakończenia musicie poznać je sami. Bohaterów tej historii, możemy spotkać w antologii: „Facet na wakacje” w opowiadaniu
„Chłopak na wakacje”, którą ja osobiście muszę nadrobić 🤩

❄”Sue”
Anna Wolf - strona autorska
Licealna miłość, Sue i Hunter, trudne zerwanie, ponowne przypadkowe spotkanie i jedna niesamowita noc spędzona po latach. Niby dwa razy, nie wchodzi się do tej samej wody, z tym że w tym przypadku może trzeba będzie, a może wręcz przeciwnie…
O tak, to jest mega dobre i WOW, ku mojej uciesze na końcu mamy tekst „Ciąg dalszy nastąpi”, co zwiastuje całkiem nową książkę autorki🤩

❄”Druga miłość”
Edyta Folwarska
„To miał być jednorazowy i nic nie znaczący numerek…”
Metamorfoza Bianki, jej pewność siebie,
świetnie  prosperująca restauracja i były zdradziecki narzeczony, oniemiały jej nowym seksownym wyglądem. Satysfakcja jaka dopada dziewczynę zmienia się w chęć wykorzystania sytuacji, nie spodziewa się jednak, jak potoczy się to chwilowe wejście, drugi raz do tej samej rzeki, ale może przy okazji pozna inną, lepszą „odnogę”?
Edyta w swoich książkach potrafi w zaskakujący sposób „dobić” męskich bohaterów i dobrze im tak;-)

❄”Przystanek Zakopane”
J.B. Grajda - strona autorska
„Byłam wolna i zamierzałam korzystać z tej wolności. Na całego.”
Podróż pociągiem z Wawy do Zakopanego, jeszcze nigdy nie była tak przyjemna. A to wszystko za sprawą piekielnie seksownego Szymona.

❄”Miłość„
Agata Suchocka - pisarka
„Mijaliśmy się w życiu…”
Przyjaciele z dzieciństwa, ona przebojowa modelka, a on wycofany klarnecista. Gdzieś po drodze, jej miłość do niego się ulotniła. Zdradzony, zrozpaczony, opuszczony, ale pewna osóbka, która codziennie parzy mu kawę, skuteczni odwraca myśli od tych złych uczuć. Może mają ze sobą, więcej wspólnego, niż im się wydaje???

❄”Wigilijna odsiadka”
Charlotte Mils - Autor
„Podobała mi się jego dzikość, pierwotna zawziętość”
Spotkanie z policjantami na służbie bywają zaskakujące, a jeśli się okaże, że jeden z nich jest kolegą z liceum, to nawet może dojść do bardzo nieprzyzwoicie gorących zdarzeń. Gorzej jeśli, by utrzymać tą relację, trzeba będzie pójść za kratki.
Ooo, mega, hot Pani Autorko🤩, ku mojej uciesze, co raz bardziej rozkręcasz się erotycznie 🤩 lubię to

❄”Sprawdź go”
Patrycja Strzałkowska - strona autorska
„Chociaż czuję się nieswojo, nie mogę się od niego oderwać”
Weronika i Olka, spędzają zaskakujący wieczór w klubie. Drinki stawiane przez nieznajomego, taniec z gorącym przystojniakiem, seksowny taniec z tajemniczym, wydającym znajomo facetem… Konsekwencji tego wieczoru nikt się nie spodziewa.
Patrycja w swoich w książkach zawsze potrafi zaskoczyć fabułą i detalami. Bardzo lubię jej styl bogaty w opisy i nietuzinkowe historie.

❄”Magenta”
Paulina Świst
„Bardzo ciekawe, że nie bałem się napierdalać z największymi skurwielami na świecie, a bałem się napisać jednej cholernej wiadomości z propozycją spotkania.”
Artur, wybierając karierę w Stanach, teatralnie spartaczył związek z Jagodą. I choć wydawać się by mogło, że byli tylko przyjaciółmi do bzykania, to ich relacje wychodziła daleko poza zajebisty sex. On wybrał walki w klatce, ona karierę adwokacką. Powrót Artura do Warszawy, życiowa i zawodowa porażka, i chęć zapomnienia w klubie ze gogo. Nie będzie to jednak takie proste, gdy okaże się, że jedną z seksownych tancerek, wyśmienicie wyginających się na rurze…jest właśnie Jagoda.
Świetna, ostra, pikantna, choć krótka historia z wyraźną pisarską ikrą z „Prokuratora”. Z chęcią poznałabym całą historię tych dwoje.

Kocham Antologie, za ich różnorodność twórczą j świetne historie, które na pewno zasługują na swoją oddzielną książkę. Takim np jest opowiadanie @karina_hiddenstorm „Piękno jest wieczne” ( cały czas myślę o tej historii i drżę z zimna 🥶 ). No i @paulina_swist w swojej „Magencie” jest dokładnie taka jak w „Prokuratorze”, a Artur trochę kojarzy mi się z Zimnym. Nie mniej jednak, wszystkie świetnie  oddają zimowo/świąteczną atmosferę.

Informacje dodatkowe o Świąteczne namiętności:

Wydawnictwo: Muza
Data wydania: 2021-10-27
Dodał/a opinię: EroticBooksLover

Tagi: Romans erotyczny bóg

Zobacz opinie o książce Świąteczne namiętności

Kup książkę Świąteczne namiętności

Królewskie serce
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Królewskie serce

Dzięki szczęśliwemu zrządzeniu losu zwyczajna dziewczyna zostaje wychowana na dworze królewskim. Dowiaduje się, jak wygląda prawdziwe życie na zamku, co...

Gorąca oferta
Charlotte Mils0
Okładka ksiązki - Gorąca oferta

Emily Carson to dziewczyna świeżo po studiach, świętująca zdobycie pierwszej pracy. Przypadkowo poznaje Marcusa, który robi na niej wrażenie prostackiego...

Za pierwszą kulisą
Mirosława Łukaszewicz