Świąteczne nieporozumienie

Czy wierzycie w przypadki? Czy wszystko co dzieje się w naszym życiu dzieje się bez przyczyny? Czy jednak po coś? Jak myślicie?

Ja uważam, że wszystko co się dzieje, dzieje się po coś... czasami może tego od razu nie zrozumiemy, ale po czasie można to wszystko zebrać w jedną całość :)

Tak nawiązuję do tego wszystkiego, bo podobnie było u naszych bohaterów w książce Katarzyny Bester pt. "Świąteczne nieporozumienie".

Od razu zaznaczę, że była to lekka i świetna lektura na wieczór pod kocykiem.

Poznajemy tutaj dwójkę bohaterów: Holdena Buckleya i Harper Buckley.

Nie... nie byli małżeństwem, rodzeństwem, nie byli żadną rodziną.

Oboje chcieli wynająć mieszkanie i obojgu się to udało! A to, że Pani, która to mieszkanie wynajmowała nie wiedziała, że ta dwójka nie jest ze sobą spokrewniona i dała im kod do mieszkania 😁

Śmiesznie było czytać jak Harper dała po głowie z parasola Holdenowi, bo myślała, że ma włamywacza w domu🙈 Jednakże za chwilę nieporozumienie oczywiście zostało wyjaśnione i oboje zdecydowali się, że wspólnie wynajmą to mieszkanie na ten miesiąc.

On - miał wyjechać do swojej restauracji w Nowym Yorku, a Ona - miała wyjechać służbowo do Paryża.

Tak jak się zapewne domyślacie jest to książka romantyczna i owiewa magią świąt Bożego Narodzenia.

Harper świąt nie znosi, bo w życiu nie zaznała za dużo miłości. Wychowywała się w domu dziecka do 8 roku życia, a jej mama adopcyjna wcześnie umarła i dziewczyna została sama.

Dopiero osoba Holdena zmienia coś w jej życiu. Chłopak zaczyna bezinteresownie o nią dbać. Tutaj obiad ugotuje, tu kawę zaparzy, kocykiem przykryje.. a kiedy Harper zachorowała dbał o nią lepiej niż o siebie😀

Tak, tak...było romantycznie, ale wiecie co? LUBIĘ TAKIE POWIEŚCI, gdzie ludzie robią dla siebie miłe rzeczy i nie oczekują nic w zamian 😍

To naprawdę dobrze się czytało :)

A jeżeli chcecie się dowiedzieć: czy zbliżające się święta miały coś u Harper zmienić? I jak potoczą się losy tych dwóch współlokatorów?

To po prostu sięgnijcie po tę lekturę ;)

A @wydawnictwo.kobiece bardzo dziękuję za egzemplarz recenzyjny :)

Informacje dodatkowe o Świąteczne nieporozumienie:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-10-28
Dodał/a opinię: Aneta Binkowska

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt bóg

Zobacz opinie o książce Świąteczne nieporozumienie

Kup książkę Świąteczne nieporozumienie

Teraz już nie mogę nic zrobić. Łzy same płyną po moich policzkach. Tym razem są to jednak łzy szczęścia.

American Dream
Katarzyna Bester 0
Okładka ksiązki - American Dream

Jesteś gotowa przeżyć swój amerykański sen? Maja i Krzysiek mieli się wspierać niezależnie od tego, które z nich otrzyma awans i obejmie posadę w filii...

Serce Noelle
Katarzyna Bester0
Okładka ksiązki - Serce Noelle

Gdy przeszłość odbiera świętom ich magię Ośnieżony Londyn wygląda bajecznie, zwłaszcza przez przystrojone bożonarodzeniowymi światełkami okna niewielkiej...