Świąteczne nieporozumienie

„Świąteczne nieporozumienie”
Święta nie są wyjątkowe dla wszystkich, niektórych irytują ozdoby, kolędy i zapach pierników. Nie zmienia to jednak faktu że i im może trafić się trochę magicznej atmosfery.
„-Co tu robisz? – pytam, próbując powstrzymać drżenie głosu.
-A jak, kurwa, myślisz? Mieszkam – odpowiada, mierząc mnie wzrokiem od góry do dołu.”
„Świąteczne nieporozumienie” została wydana w 2020r. a napisała ją Katarzyna Bester. Autorka zdobyła serca czytelników pełnymi zwrotów akcji historiami romantycznymi w których pełno komediowych omyłek a historie bohaterów zawsze prowadzą do gorącego finału. Prywatnie Katarzyna odważnie podchodzi do życia i lubi próbować nowych rzeczy. Przez kilka lat organizowała tzw. Szybkie randki. To ta praca sprawiła że zaczęła pisać swoje pierwsze romanse. Teraz przychodzi do nas z najnowszą powieścią jaką jest „Świąteczne nieporozumienie”.
Harper nie przepada za świętami, nie lubi całej otoczki jaka im towarzyszy. Za wcześnie ozdabiane witryny sklepowa, wszechobecne kolędy i piernikowa kawa którą serwuje jej najlepsza przyjaciółka to za dużo dla dziewczyny. Jedyna rzecz o jakiej ona marzy to zapracowany sobie awans oraz związany z tym wyjazd z kraju. Niestety plany nie idą po jej myśli, wszystko się wali i dochodzi do nieporozumienia. Dziewczyna trafia do jednego mieszkania ze złośliwym Amerykaninem. Holden przyjeżdża do Londynu w interesach, jakie jest jego zdziwienie gdy w mieszkaniu dostaje cios parasolem i zostaje nazwany włamywaczem. Chłopak ma niedługo wyjechać. Chce tylko załatwić kilka spraw i wracać do rodziny w Nowym Jorku. Po ciosie w głowę jednak sprawy się komplikują kiedy napastnikiem okazuje się zarówno pyskata Brytyjka.
„Świąteczne nieporozumienie” to cudowna magiczna książka, nie nazwała bym jej jednak młodzieżową. Myślę że językiem pasuje do starszej widowni, ale to dodaje tylko smaczku. Ciepła historia pełna zwrotów akcji i miłosnych uniesień, idealna na zimowy wieczór.

Informacje dodatkowe o Świąteczne nieporozumienie:

Wydawnictwo: Illuminatio
Data wydania: 2020-10-28
Dodał/a opinię: Colibri

Tagi: Przeznaczone dla kobiet i/lub dziewcząt bóg

Zobacz opinie o książce Świąteczne nieporozumienie

Kup książkę Świąteczne nieporozumienie

Teraz już nie mogę nic zrobić. Łzy same płyną po moich policzkach. Tym razem są to jednak łzy szczęścia.

Ogrodnik. Raj odnaleziony
Katarzyna Bester0
Okładka ksiązki - Ogrodnik. Raj odnaleziony

Uczucia potrafią wykiełkować nawet w najbardziej niesprzyjającej glebie Do tej pory całe życie Jagody składało się z arkuszy kalkulacyjnych. Było uporządkowane...

Motyw zbrodni
Katarzyna Bester0
Okładka ksiązki - Motyw zbrodni

Nowy Jork atakuje śnieżyca. Detektyw Aidan Winters spędza dzień z rodziną, gdy dzwoni telefon. Winters jest potrzebny na Moście Brooklińskim, gdzie znaleziono...