安iat這 mi璠zy oceanami

J瞛yk orygina逝: j瞛yk angielski
T逝maczenie: Anna Dobrza雟ka
Doda/a opini: Magdalena Turek

Ocena: 4.96 (48 g這s闚)

Znalaz豉m t ksi捫k w bibliotece na p馧ce "Od堯 tu ksi捫k je郵i nie wiesz ,gdzie jest jej miejsce". Zach璚i mnie kr鏒ki opis i fakt ,瞠 to debiut ,kt鏎y ju dotar do 28 kraj闚. Zazwyczaj zapominam o takich ksi捫kach zaraz po przeczytaniu... Tej nie zapomn. Historia poruszy豉 mnie i moje serce szczeg鏊nie,瞠 czyta豉m j na 堯磬u le膨c obok mojej 酥i帷ej c鏎ki ,kt鏎ej widok doprowadza mnie co i rusz do wzrusze. Tom i Isabel s dla mnie lud幟i ,kt鏎ych pokocha豉m od pierwszych stron. Za to co zrobili, za to jak kochali ma陰 Lucy i za to ,瞠 j oddali ,gdy by這 trzeba. Za to ,瞠 Isabel si nie podda豉 ,cho musia豉 zwr鏂i dziecko prawdziwej matce. Uwielbiam Hannah za to ,瞠 by豉 cierpliwa i nie podda豉 si c鏎ce ,kt鏎a nie chcia豉 jej zna. Uwielbiam autork za to ,瞠 pozwoli豉 mi przesta p豉ka na ko鎍u, daj帷 mi szans bym wierzy豉 ,瞠 Tom umrze szcz窷liwy...M鏂 jeszcze raz zobaczy swoj ma陰 Lulu. Wr鏂 do tej ksi捫ki, gdy b璠 star Pani:) Dla wzrusze! Dlaczego nie sze嗆? Za to ,瞠 brakuje jeszcze Pani autorce dopracowania. Zdania s bardzo proste , brakuje opis闚 i wida ,瞠 to "鈍ie篡na" ,ale wierze w ni bardzo!

Kup ksi捫k 安iat這 mi璠zy oceanami

Zobacz tak瞠

Zobacz opinie o ksi捫ce 安iat這 mi璠zy oceanami
Cytaty z ksi捫ki

Ka盥y z nas ma wybór. Zawsze.

Wi璚ej

Mo瞠 ca造 ten czas, kiedy musia貫m radzi sobie bez ciebie, mo瞠 to by豉 próba, test, 瞠by przekona si, czy na ciebie zas逝guj?

Wi璚ej
Wi璚ej cytat闚 z tej ksi捫ki
Recenzje miesi帷a
Okna z widokiem na Weron